Тадић предао извештај о имовини!

Umesto da se kao neki vernici molite za njega i njegovu pamet, zdravlje i bolje razumevanje stvari, vi ga samo kritikujete! Lako je to. Treba biti covek i kad ti se padne najgora vlast!

Ма љубонорни су што је лепши од њих, веруј ми, знам како је то.
А човек поштен, нема ни стан.
 
Ne "seckajte coveka na komade" samo zato sto vam je neshvatljivo da on nema nista!

Bogatstvo je u dusi! A iz duse izvire i ostalo bogatstvo, pa se cesto ljudi sa bogatstvom duha cine kao i da su zaista bogati. A nisu.

Razmislite o tome, ne kazem da je BoTa izrazit 'primer" toga, ali iz takve je porodice. A to vec mnogo govori!

Nisam njegov "advokat" ali dajte, budite realni bar malo.

A ne kao Tihi koji je mu izmislio vec i "kule i gradove"!!!:evil:

То што сам подебљао је једино тачно што си написала до сад на теми.Па да видимо,какво му је духовно богатство,ако из таквог богатства извире (основно)материјално које може да му обезбеди самосталност,а да не паразитира на грбачи народа и буде професионални пилићар-политичар.

Bogatstvo je u dusi...iz takve je porodice
То је већ дискутабилно.
Не види се на његовом примеру.:lol:
 
Ма љубонорни су што је лепши од њих, веруј ми, знам како је то.
А човек поштен, нема ни стан.

Ok lepo je to, nije lopov, taj Bota, voli sport, ide na dogadjanja, oce ga kamera lici na clooney-a, samo nije za predsednika, to je sve..........
 
Ма љубонорни су што је лепши од њих, веруј ми, знам како је то.
А човек поштен, нема ни стан.

Evo suze mi krenuse,,,prvo zbog vase iskrene ljubavi prema vodji,a jos vise zbog njegovog siromastva.
Evo ja sam spreman da odvojim neku funtu da se ne zlopati.::lol:
 
voleo bih da nas vodi covek koji je drzavu preuzeo kad je bio tezak recimo milion evra posteno zaradjenog novca...gde bi mi supruga mogla svaki dan reci-ugledaj se na predsednika budi uspesan kao on..a ja da njoj kazem da se ugleda na predsednikovu zenu kao sinbola zenskog dela srbije...da se deca ugledaju na predsedikovu decu....a kad predsednik ode sa funkcije nemam nista protiv da ode i sa citavom milijardom evra ali ako je omogucio da svaki gradjanin srbije ima od 100.000-500.000 evra....ustedjevine...siguran i stabilan posao...da je BDP pomnozio sa barem deset...

Ма не мора да има милионе,али за вођење државе треба да буде човек који је пре свега частан, апсолутно слободан и који је породици обезбедио потпуну слободу(основну економску независнот)..Он је навикао у животу да ради како му се каже и нема никакво искуство у стварању и вођењу ,да се тако изразим, "породичне економије",па како може да води државу на слободан и успешан начин?
Погледајмо "његову" политику,која се може назвати свакојаким именима,али не његовом.Све што прича и ради је класично папагајисање по налогу са стране,јер он не зна ништа сам.Није човек од акције са решењима,са јасним увидом у проблеме и знањем како се то ефикасно превазилази,јер и сам у животу није успео те проблеме да победи.
Он не би знао шта да ради у политици и животу кад не би имао надређеног из Брисела који му поставља нон-стоп нове услове као неки мотив и циљ за даље.
Такав човек је најпогоднији за корупцију.

За мене је Борис Тадић пример човека који не треба да води друштво,јер нема довољно способности за то.
 
Poslednja izmena:
Ima li neki fond da uplatimo čoveku koji dinar ? Ako mogu da dam ciganinu što mi opere vetrobran što ne bi našoj instituciji ?! Da stekne, siroma', nešto, kako bi mogao ponosno da prijavi nešto kao imovinu a ne ovako da se blamira ...

impovina1.jpg


mene bi bilo sramota da nemam nista a da imam 50 godina zivota

a jos vise me je sramota sto mi je ovaj nesposoban lik predsednik drzave.

naravno to da tadic nema nista je foliranje.

prikazao bi on rado da ima milione al nema realno pokrice za tako nesto. zato prica da nema.
 
Poslednja izmena:
Погледајмо "његову" политику,која се може назвати свакојаким именима,али не његовом..
Стааааани мало. Говоримо о Тадићу?

О човеку који мало мало па лупи нешто потпуно непотребно и ти кажеш да то није његова политика?
Па он је најслободнији човек у држави, уопште не бира шта ће следеће да изјави.
А то што изјави увек је нешто политички значајно (идиотски и неприменљиво да, али политички значајно).

Само до јуче су се у ДС сваки пут хватали за главу када би он изашао да говори, а данас је председник, па му гледају кроз прсте.
 
Poslednja izmena:
Стааааани мало. Говоримо о Тадићу?

О човеку који мало мало па лупи нешто потпуно непотребно и ти кажеш да је то није његова политика?
Па он је најслободнији човек у држави, уопште не бира шта ће следеће да изјави.
А то што изјави увек је нешто политички значајно (идиотски и неприменљиво да, али политички значајно).

Само до јуче су се у ДС сваки пут хватали за главу када би он изашао да говори, а данас је председник, па му гледају кроз прсте.

pa eto jos i to imamo predsednika koji lupeta okolo.........
 
Ма не мора да има милионе,али за вођење државе треба да буде човек који је пре свега частан, апсолутно слободан и који је породици обезбедио потпуну слободу(основну економску независнот)..Он је навикао у животу да ради како му се каже и нема никакво искуство у стварању и вођењу ,да се тако изразим, "породичне економије",па како може да води државу на слободан и успешан начин?
Погледајмо "његову" политику,која се може назвати свакојаким именима,али не његовом.Све што прича и ради је класично папагајисање по налогу са стране,јер он не зна ништа сам.Није човек од акције са решењима,са јасним увидом у проблеме и знањем како се то ефикасно превазилази,јер и сам у животу није успео те проблеме да победи.
Он не би знао шта да ради у политици и животу кад не би имао надређеног из Брисела који му поставља нон-стоп нове услове као неки мотив и циљ за даље.
Такав човек је најпогоднији за корупцију.

За мене је Борис Тадић пример човека који не треба да води друштво,јер нема довољно способности за то.

sramota me vise da ponavljam isto..nekoliko tema sam posvetio srpskom vodji...
 
Стааааани мало. Говоримо о Тадићу?

О човеку који мало мало па лупи нешто потпуно непотребно и ти кажеш да то није његова политика?
Па он је најслободнији човек у држави, уопште не бира шта ће следеће да изјави.
А то што изјави увек је нешто политички значајно (идиотски и неприменљиво да, али политички значајно).

Само до јуче су се у ДС сваки пут хватали за главу када би он изашао да говори, а данас је председник, па му гледају кроз прсте.

A tajkunski most,,blamaza veka???:hahaha:
A sudstvo radi sve bolje,a ono kolabiralo!!!:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Стааааани мало. Говоримо о Тадићу?

О човеку који мало мало па лупи нешто потпуно непотребно и ти кажеш да је то није његова политика?
Па он је најслободнији човек у држави, уопште не бира шта ће следеће да изјави.
А то што изјави увек је нешто политички значајно (идиотски и неприменљиво да, али политички значајно).

Само до јуче су се у ДС сваки пут хватали за главу када би он изашао да говори, а данас је председник, па му гледају кроз прсте.

Није он слободан.Та слобода је као кад човек држи пса у великом дворишту на прилично дугачкој узици где пас може релативно слободно да трчи и да ради шта хоће по дворишту,али је узица толике дужине да не може да изађе ван дворишта.

Тадић и екипа која влада имају одређене услове да испуњавају(својевољним прихватањем,јер су неспособни),као опуномоћени мандатари, а за узврат добијају одрешене руке да се богате и раде шта хоће,заштићени су од газде све док не угрожавају газдине интересе.

То није слобода.
 
Ne valja kad ima - ne valja kad nema para covek!

Ko li ce vama ugoditi?

Од то двоје,кад је човек духовно сиромашан, не зна се шта је горе.Кад нема новца,онда би да стекне позицију на којој може за добар кеш да сервисира (ЕУ)мафију својом јавном функцијом,а кад има пара,онда му то богатство иде на проклетство па се сам уништава свим облицима дроге која му је доступна новцем.
 
Од то двоје,кад је човек духовно сиромашан, не зна се шта је горе.Кад нема новца,онда би да стекне позицију на којој може за добар кеш да сервисира (ЕУ)мафију својом јавном функцијом,а кад има пара,онда му то богатство иде на проклетство па се сам уништава свим облицима дроге која му је доступна новцем.

Droga je i mantranje jednog te istog bez ikakve podloge u realnosti.
 
A tajkunski most,,blamaza veka???:hahaha:
A sudstvo radi sve bolje,a ono kolabiralo!!!:hahaha:

Јел` ти то мислиш на стотине хиљада нових радних места на путу за ЕУропу?:lol:

Ma krivo vam je sto je covek "lep k'o upisan" i sad nemate sta da jos kazete nego izmisljate!

Kakva radna mesta u krizi? Gde to jos ima? U kojoj to zemlji, a?!

Nema nigde!!!!!

Ako mislite da ce se predsednik spustati na niskle grane da saradjuje sa tajkunima, onda ni vi ne biste bili mnogo bolji od njega!

ENDE!!!
 

Back
Top