Тадић предао извештај о имовини!

Nemam sta ja da se zaigram s pionirima i komunistima, jer nisam komunista ("coporativac").

Dakle, razmisljam svojom glavom.

Ali vam kazem, cuvajte se takvih ljudi i takvih razmisljanja. Jer takvi gledaju samo kako da se dokopaju njegove pozicije i da nastave po starom.

Важи,чуваћемо се,ваких.Фала.:mrgreen:

iznogoud.jpg


А за размишљање,па....иде бомбон.За цурицу,другарицу нашег институције.:bye:
 
Sramota je da jedan "vernik" postavi ovakav tekst.

Zasto ne bi isle EU i skromnost za onog ko zeli.

Nego mozete da mu prdnete pod prozor. I to je sve.
Јавно признајем да си најталентованија на форуму.:)

Znam ja takve, komuniste u dusi, koji "lepe etikete" coveku samo zato sto nije s njima, i sto govori ono sto im se ne svidja.


Imala sam iskustva sa takvima i dobro znam sta pricam!!!:rtfm::rtfm::rtfm:
Боље да ћутиш,него да се хвалиш оваквим подвизима.:lol:
 
Нико и не спори, то се види, нарочито кад се сам извињава у наше име :cool:

Pa nece biti da je samo zato.:cool:

Treba imati hrabrosti da u ovim vremenima naciju drzis u optimizmu i da se ponizavas pred svetom da bi u tvoju zemlju investirali.

A ne kao Sloba sto nigde nije mrdao iz svoje fotelje.
 
На ТВ се причало о имовинској карти наше Институције и врховног божанства.:mrgreen:
Кажу нема ништа - нема свој кров над главом,нема никакву уштеђевину, нема кола, што би рекле наше баке - "гоља".Па,јел` то Институција живи у картонском насељу?Јел` он аскета?Како он то, јадан, нема ништа?
Пошто је присуствовао седницама Синода СПЦ ,тера ме на сумњу да је дао апсолутни завет сиромаштва и одрицања од материјалних задовољстава.Можда је дружење са Иринејом Буловићем имало утицај,не знам.

А,можда је нешто друго у питању?Не иде аскетизам са еуропским вредностима и адекватним начином размишљања и живљења.Да ли се ради о томе да је Институција недовољно оспособљена да је могла својим радом стећи основне животне услове за себе и своју породицу,па то мора преко политике и паразитирања?

Шта мислите ,шта је у питању?Како то да народ сматра оспособљеним некога да функционише на макро, кад тај није показао способност на микро нивоу?
И који би, по вама, били потребни услови и критеријуми за бирање човека(и људи око њега) који би могао успешно да води једно друштво?



reinkarnacija Mahatma Gandija:mrgreen:
 
Pa nece biti da je samo zato.:cool:

Treba imati hrabrosti da u ovim vremenima naciju drzis u optimizmu i da se ponizavas pred svetom da bi u tvoju zemlju investirali.

A ne kao Sloba sto nigde nije mrdao iz svoje fotelje.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Него,кажи ми, хоћеш ли пуна радости и еуропског оптимизма ,који Институција преноси на тебе, плаћати 20% скупљу струју?:lol:
 
Јооој, Пиколина, не вуци ме за језик... :hahaha:

Dobro, mozda sam preterala, ali se trudi!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Него,кажи ми, хоћеш ли пуна радости и еуропског оптимизма ,који Институција преноси на тебе, плаћати 20% скупљу струју?:lol:

Ne. Ja ne delim lazne komplimente.

Za to ce biti opasna 'bitka" s narodom samo li odobri poskupljenje!


:eek:

Из твојих уста у божије уши... :cool::lol:

Ne iscudjuj se . Hvalices njega kao Slobu sto sada mnogi hvale. Razumeces ga, ali bice kasno.
 
Ne. Ja ne delim lazne komplimente.

Za to ce biti opasna 'bitka" s narodom samo li odobri poskupljenje!

Ја мислим да се ти придружиш Тадићевом "одржавању оптимизма" и да кад будеш упадала у пошту са рачуном и повицима "весело,весело,весело" ,снимиш се лепо и поставиш овде да се дух оптимизма мало разлије и на нас.:D
 
Bice vam zao kad umre, trazicete ga!

Kukacete, ali on nece biti tu.

Nego sto neko rece, samo mrtav Srbin je (izgleda) dobar Srbin.


Nema mesta za brigu.
Duša prelazi u novo telo sa nakupljenim iskustvima iz prethodnog života....Sledeći život biće refleksija sadašnjeg delovanja, zato će se ON pojaviti u nekom novom obliku:amen:

samo u kojem?:zper:
 
Ја мислим да се ти придружиш Тадићевом "одржавању оптимизма" и да кад будеш упадала у пошту са рачуном и повицима "весело,весело,весело" ,снимиш се лепо и поставиш овде да се дух оптимизма мало разлије и на нас.:D

Nema mesta za brigu.
Duša prelazi u novo telo sa nakupljenim iskustvima iz prethodnog života....Sledeći život biće refleksija sadašnjeg delovanja, zato će se ON pojaviti u nekom novom obliku:amen:

samo u kojem?:zper:


Ne "seckajte coveka na komade" samo zato sto vam je neshvatljivo da on nema nista!

Bogatstvo je u dusi! A iz duse izvire i ostalo bogatstvo, pa se cesto ljudi sa bogatstvom duha cine kao i da su zaista bogati. A nisu.

Razmislite o tome, ne kazem da je BoTa izrazit 'primer" toga, ali iz takve je porodice. A to vec mnogo govori!

Nisam njegov "advokat" ali dajte, budite realni bar malo.

A ne kao Tihi koji je mu izmislio vec i "kule i gradove"!!!:evil:
 
Ne "seckajte coveka na komade" samo zato sto vam je neshvatljivo da on nema nista!

Bogatstvo je u dusi! A iz duse izvire i ostalo bogatstvo, pa se cesto ljudi sa bogatstvom duha cine kao i da su zaista bogati. A nisu.

Razmislite o tome, ne kazem da je BoTa izrazit 'primer" toga, ali iz takve je porodice. A to vec mnogo govori!

Nisam njegov "advokat" ali dajte, budite realni bar malo.

A ne kao Tihi koji je mu izmislio vec i "kule i gradove"!


Пиколина, 'ел нас ти то захебаваш? :eek:
 
На ТВ се причало о имовинској карти наше Институције и врховног божанства.:mrgreen:
Кажу нема ништа - нема свој кров над главом,нема никакву уштеђевину, нема кола, што би рекле наше баке - "гоља".Па,јел` то Институција живи у картонском насељу?Јел` он аскета?Како он то, јадан, нема ништа?
Пошто је присуствовао седницама Синода СПЦ ,тера ме на сумњу да је дао апсолутни завет сиромаштва и одрицања од материјалних задовољстава.Можда је дружење са Иринејом Буловићем имало утицај,не знам.

А,можда је нешто друго у питању?Не иде аскетизам са еуропским вредностима и адекватним начином размишљања и живљења.Да ли се ради о томе да је Институција недовољно оспособљена да је могла својим радом стећи основне животне услове за себе и своју породицу,па то мора преко политике и паразитирања?

Шта мислите ,шта је у питању?Како то да народ сматра оспособљеним некога да функционише на макро, кад тај није показао способност на микро нивоу?
И који би, по вама, били потребни услови и критеријуми за бирање човека(и људи око њега) који би могао успешно да води једно друштво?

kako je narod umo da proceni tako mu i jeste....gore je mogao izabrati samo jos da je covek slep i nem....a mozda i gluv...
srbija treba da se ugleda na svog vodju...ako se ugleda na sadasnjeg cela srbija ce postati karton naselje..
 
Pa zar nije bogat duhom? Ako je malo "krut" to ne znaci da nema osecanja.

Nego cesto psiholozi deluju neosecajni, a ustvari mnogo toga trpaju na dusu.

Ti si bas zavolela tog tvog Botu.........ja te se secam dok si bila na drugoj strani;)......slusaj sad dobro: neveruj politicarima, mnogo su gadna sorta bre.....:rtfm:
 
Ето.. а ви све време причате да је лопов и да нас је све покрао, а човек нема ништа.
Зато ове реакције, испалио вас је све, признајте.

Но, мени је запало за око што бивши министар за привреду и приватизацију (нарочито за приватизацију) има 7 станова, 7 компанија и сав се онако претворио у кеш.

О њему да се пише, а председника оставите на миру.
 
Зар не рече малочас да си пуна оптимизма које ти је улио лично институција? :lol:

Pa puna sam optimizma, ali ne mogu ja protiv vas 100!

Ubedjena sam u ono sto kazem i tu je tacka.

Umesto da se kao neki vernici molite za njega i njegovu pamet, zdravlje i bolje razumevanje stvari, vi ga samo kritikujete! Lako je to. Treba biti covek i kad ti se padne najgora vlast!


Ti si bas zavolela tog tvog Botu.........ja te se secam dok si bila na drugoj strani;)......slusaj sad dobro: neveruj politicarima, mnogo su gadna sorta bre.....:rtfm:

Tacno je i to, ali nekom, bar ponesto, mora da se veruje.
 
Poslednja izmena:
voleo bih da nas vodi covek koji je drzavu preuzeo kad je bio tezak recimo milion evra posteno zaradjenog novca...gde bi mi supruga mogla svaki dan reci-ugledaj se na predsednika budi uspesan kao on..a ja da njoj kazem da se ugleda na predsednikovu zenu kao sinbola zenskog dela srbije...da se deca ugledaju na predsedikovu decu....a kad predsednik ode sa funkcije nemam nista protiv da ode i sa citavom milijardom evra ali ako je omogucio da svaki gradjanin srbije ima od 100.000-500.000 evra....ustedjevine...siguran i stabilan posao...da je BDP pomnozio sa barem deset...
 

Back
Top