Tadić ponovo nagrađen

Da li je Tadić OK?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.


Šta mislite o nagradama koje pojedini naši finkcioneri primaju od strane inostranih institucija i organizacija
? Da li su one zaslužene, ili su reziltat neke "nameštaljke" radi sprovođenja nečijih političkih interesa?

samim pitanjem dovodis me u nezgodnu situaciju da ti kazem, najblaze receno, da si bas naivan. zar ti vec nije jasno da samo prodanim dusama, izdajicama, kolaboracionistima, petokolonasima, neprijateljima svog naroda...i da ne nastavljam dalje, truli zapad daje nagradu za izdajstvo svog naroda, u ovom slucaju je dobija tadic jer je prodao srbiju neprijatelju srpstva, hoce da srbiju preda na tacni evropi koja jedva ceka da unisti srpski narod... itd. itd.
 
samim pitanjem dovodis me u nezgodnu situaciju da ti kazem, najblaze receno, da si bas naivan. zar ti vec nije jasno da samo prodanim dusama, izdajicama, kolaboracionistima, petokolonasima, neprijateljima svog naroda...i da ne nastavljam dalje, truli zapad daje nagradu za izdajstvo svog naroda, u ovom slucaju je dobija tadic jer je prodao srbiju neprijatelju srpstva, hoce da srbiju preda na tacni evropi koja jedva ceka da unisti srpski narod... itd. itd.

O Ademe, živ si :)
Nisam izneo svoje mišljenje, samo sam pitao šta drugi misle o tome :)
 
samim pitanjem dovodis me u nezgodnu situaciju da ti kazem, najblaze receno, da si bas naivan. zar ti vec nije jasno da samo prodanim dusama, izdajicama, kolaboracionistima, petokolonasima, neprijateljima svog naroda...i da ne nastavljam dalje, truli zapad daje nagradu za izdajstvo svog naroda, u ovom slucaju je dobija tadic jer je prodao srbiju neprijatelju srpstva, hoce da srbiju preda na tacni evropi koja jedva ceka da unisti srpski narod... itd. itd.

Ho ho ho, al' si mu "skresao":zper:
Fina, fina ironija:p
 
ma ziv, cak i redovno zavirim na krsti. ali mi se cini da vecina teme ne doticu moje interesovanje, i onda se ne javljam. ovo je izuzetak, ipak je tadic predsednik svih...:hahaha::hahaha:

ps.cestitam na "unaprejdenju"
:think:

Kazi, sta bi ti bilo bas interesantno, JA cu da otvorim temu:mrgreen:
Nije u redu da budemo tako dosadni;)

P.S. Samo nemoj traziti odmah, ima nas koji jos uvek radimo u Srbiji,ne bi bilo zbogno da sutra imam podocnjake...

Daj, reKni, da te suta imam u vidu:mafijas:
 
Što mi imamo dushevnog predsednika, pa to majka više ne rađa:mrgreen:
:mazi:


:mrgreen::ok::zcepanje::rotf::rotf::super:

E nek sam se nasmejala iako me ovaj mart baca u bedak , a narocito kako se priblizava godisnjica BOMBARDOVANJA Srbije od DOMACIH i NATO zlikovaca:sad2:

p.s. Ne daju mi da ti dam bonu:( , nego ko je ovaj novi mali zeleni...ja ga ovde nikada ne vidih a vala ni ne procitah nista od njega ?:think::sad2:
 
Poslednja izmena:
:mrgreen::ok::zcepanje::rotf::rotf::super:

E nek sam se nasmejala iako me ovaj mart baca u bedak , a narocito kako se priblizava godisnjica BOMBARDOVANJA Srbije od DOMACIH i NATO zlikovaca:sad2:

p.s. Ne daju mi da ti dam bonu:( , nego ko je ovaj novi mali zeleni...ja ga ovde nikada ne vidih a vala ni ne procitah nista od njega ?:think::sad2:

Nije loš:zper:...bar nije izneverio do sada;)...ako mislimo na istog malog od skoro pozelenelog :mrgreen:
 

Back
Top