"Tadic nas uvodi u novi, jos dalekosezniji poraz"

Razumeli smo se jako dobro...

p.s nisam seka, bata sam, i to veliki bata:)

od tvoje velichine sam se prepao, a tek od pravednichkog bjesa, huh.

Dakle nakon sto je na forumu izjavio da treba da stvori (iz gline valjda ) nove, pametne, zrele i mlade ljude koji ce jednog dana vratiti kosovo Srbiji i ja mu odgovorio da je Srbija iste takve vec imala i razjurila ih jer se nisu uklapali u koncepciju "odbrane nac. interesa", te da ce i oni novi koje iz gline misli da pravi takodje uteci kad takvi pametni i iskusni skontaju da ih je majstor "stvorio" da mu vracaju Kosovo, ti si meni napisao ono sto si i nisi se zacrvenio?
 
Poslednja izmena od moderatora:
od tvoje velichine sam se prepao, a tek od pravednichkog bjesa, huh.

Dakle nakon sto je umobolnik na forumu izjavio da treba da stvori (iz gline valjda ) nove, pametne, zrele i mlade ljude koji ce jednog dana vratiti kosovo Srbiji i ja mu odgovorio da je Srbija iste takve vec imala i razjurila ih jer se nisu uklapali u koncepciju "odbrane nac. interesa", te da ce i oni novi koje iz gline misli da pravi takodje uteci kad takvi pametni i iskusni skontaju da ih je majstor "stvorio" da mu vracaju Kosovo, ti si meni napisao ono sto si i nisi se zacrvenio?

Proglasio si me za velikosrbina i bastinika ideje nebeskog naroda :hahaha::rotf:
Elem, ono sto si ti napisao je jedno totalno krivo interpretiranje mog posta, izvrtanje iz konteksta, da li greskom posto nisi shvatio post ili namerno da me isprovociras, nebitno je. Poenta je da je nedostojno bilo kakve diskusije ili odgovora.
 
od tvoje velichine sam se prepao, a tek od pravednichkog bjesa, huh.

Dakle nakon sto je umobolnik na forumu izjavio da treba da stvori (iz gline valjda ) nove, pametne, zrele i mlade ljude koji ce jednog dana vratiti kosovo Srbiji i ja mu odgovorio da je Srbija iste takve vec imala i razjurila ih jer se nisu uklapali u koncepciju "odbrane nac. interesa", te da ce i oni novi koje iz gline misli da pravi takodje uteci kad takvi pametni i iskusni skontaju da ih je majstor "stvorio" da mu vracaju Kosovo, ti si meni napisao ono sto si i nisi se zacrvenio?

Buja je pisao o putu kojim smo krenuli, i da cemo ako nastaviti ovako izgubiti i vise od Kosova, da nam treba nova generacija mladih ljudi koja ce znati da se izbori sa teskim problemima...parafraziram malo, ali to je smisao...

Nisam procitao iz njegovog pisanja da prizeljkuje novu generaciju sovinistickih oficira i politickih demagoga koji ce nam vratiti "iscupano srce" na Kosovu...

Zato i nisam imao razumevanja za tvoj odgovor... ne zelim da se prepirem dalje oko toga.
 
Buja je pisao o putu kojim smo krenuli, i da cemo ako nastaviti ovako izgubiti i vise od Kosova, da nam treba nova generacija mladih ljudi koja ce znati da se izbori sa teskim problemima...parafraziram malo, ali to je smisao...

Nisam procitao iz njegovog pisanja da prizeljkuje novu generaciju sovinistickih oficira i politickih demagoga koji ce nam vratiti "iscupano srce" na Kosovu...

Zato i nisam imao razumevanja za tvoj odgovor... ne zelim da se prepirem dalje oko toga.

Pa to ti je produkt selektivnog chitanja i selektivnog prihvatanja informacija iz svoje okoline- nesporazum, nerazumjevanje, gubljenje orjentacije:

... Kosovo ce ostati tu gde, gubili smo ga i vracali tokom istorije, ne pocinje i sve se zavrsava sa Milosevicem, Kostunicom i Tadicem. Trebamo stvoriti nove, pametne, zrele i obrazovane mlade ljude koji ce znati da odrade to, a ne kako smo krenuli stvaramo naciju ludaka, sponzorusa, lenjivaca i hohstaplera.
 
Pa to ti je produkt selektivnog chitanja i selektivnog prihvatanja informacija iz svoje okoline- nesporazum, nerazumjevanje, gubljenje orjentacije:

Pre bi rekao da ti citas neselektivno, pre toga je recenica "No mislim da su ljudi siti Kosova u Srbiji, Kostunica je i pukno` izbore zbog te price. Mora se traziti hitno i brzo resenje, i posle toga krenuti dizati ostatak zemlje iz pepela, ekonomija nam tone sve vise, sve nas je manje, sa takvom perspektivom ima i ovo sto je ostalo od Srbije da izgubimo"

...pa tek onda ovo sto citiras...koliko ja vidim, covek je zabrinut da ovaj put kojim smo krenuli ne vodi nigde, i da cemo izgubiti i ovo sto je ostalo od Srbije... mogao bi tu da iznesem neslaganje sa nekim predhodnim postovima, ali ovako kako si ti uradio, je udaranje po cevanicama...
 
Pre bi rekao da ti citas neselektivno, pre toga je recenica "No mislim da su ljudi siti Kosova u Srbiji, Kostunica je i pukno` izbore zbog te price. Mora se traziti hitno i brzo resenje, i posle toga krenuti dizati ostatak zemlje iz pepela, ekonomija nam tone sve vise, sve nas je manje, sa takvom perspektivom ima i ovo sto je ostalo od Srbije da izgubimo"

...pa tek onda ovo sto citiras...koliko ja vidim, covek je zabrinut da ovaj put kojim smo krenuli ne vodi nigde, i da cemo izgubiti i ovo sto je ostalo od Srbije... mogao bi tu da iznesem neslaganje sa nekim predhodnim postovima, ali ovako kako si ti uradio, je udaranje po cevanicama...

Ma pusti bre lika, ize se njemu za tvoj ili moj feedback, dosao tu da ubije koji sat kompleksa tako sto ce da provocira.
BTW, ja sam Vuja, nick je cirilican.
 
Ako ti kazesh tako i radi mira u kuci.

Za kraj mozda samo josh, da kad ja napishem da u vezi neke radnje sad sve nije pochelo niti ce zavrshiti sad i da to treba da odrade neke nove generacije, onda nedvosmisleno hocu da kazem da od te nove generacije ochekujem da zavrshe izvjesnu radnju.
Takodje, kad napishem dvije rechenice, onda se obadvije za nesto pikaju.

Ali eto, nismo svi isti, ima nas koji tu izvjesnu radnju onda rastezu na uzgoj cvijeca i golubova mira.
 
Ako ti kazesh tako i radi mira u kuci.

Za kraj mozda samo josh, da kad ja napishem da u vezi neke radnje sad sve nije pochelo niti ce zavrshiti sad i da to treba da odrade neke nove generacije, onda nedvosmisleno hocu da kazem da od te nove generacije ochekujem da zavrshe izvjesnu radnju.
Takodje, kad napishem dvije rechenice, onda se obadvije za nesto pikaju.

Ali eto, nismo svi isti, ima nas koji tu izvjesnu radnju onda rastezu na uzgoj cvijeca i golubova mira.

Uglavnom, nepotrebno smo se "zarakijali" oko gluposti...

p.s napisao si na drugoj temi da ne pripadas naciji Ganica, ni kao Jugosa, ni kao Bosnjaka, ne pises recnikom Hrvata... samo radi razumevanja ako nije tajna, iz kog si kraja, i kako definises svoj nacionalni identitet...
 
Uglavnom, nepotrebno smo se "zarakijali" oko gluposti...

p.s napisao si na drugoj temi da ne pripadas naciji Ganica, ni kao Jugosa, ni kao Bosnjaka, ne pises recnikom Hrvata... samo radi razumevanja ako nije tajna, iz kog si kraja, i kako definises svoj nacionalni identitet...
То сам га ја једном већ питао и то давно.Добићеш одговор...:hahaha:
 
Uglavnom, nepotrebno smo se "zarakijali" oko gluposti...

p.s napisao si na drugoj temi da ne pripadas naciji Ganica, ni kao Jugosa, ni kao Bosnjaka, ne pises recnikom Hrvata... samo radi razumevanja ako nije tajna, iz kog si kraja, i kako definises svoj nacionalni identitet...

Pa posto vidim da je to alfa i omega ovdje na forumu, Bosanac sam iz Sarajeva.
Kako ti to sigurno nije dovoljno, moji predci su djelimichno doshli iz predjela juzne Srbije i Kosova u Slavoniju, pa onda tek nedavno u Bosnu, a dijelom su autohtoni Bosanci.
 
Pa posto vidim da je to alfa i omega ovdje na forumu, Bosanac sam iz Sarajeva.
Kako ti to sigurno nije dovoljno, moji predci su djelimichno doshli iz predjela juzne Srbije i Kosova u Slavoniju, pa onda tek nedavno u Bosnu, a dijelom su autohtoni Bosanci.

Pitam te ljudski, ne pada mi na pamet da te vredjam zbog toga, cisto informativno, da vidim koja sredina utice na formiranje tvojih zakljucaka.

Tako nesto sam i predpostavio, nisi agresivan i zlonameran kao neki tvoji zemljaci i sugradjani, oseti se drugaciji pristup.
 
Koštunica: Držati se SB, GS rizik
28. jul 2010. | 22:16 | Izvor: FoNet, Danas
Beograd -- Lider DSS-a Vojislav Koštunica izjavio za "Danas" da predlog Rezolucije Beograda Generalnoj skupštini UN može naneti dalekosežan poraz Srbiji.


On smatra da je važno da se pitanje Kosova drži u Savetu bezbednosti, da se ne premešta u Generalnu skupštinu gde je stvar "neizvesna i rizična"

"I pored javnih i jasnih upozorenja da srljamo u provaliju, nastavlja se pogrešna politika, kao da se traži alibi za potpuni slom i uništenje svake mogućnosti da se Srbija i u budućnosti bori za Kosovo", rekao je Koštunica.

Koštunica je rekao da "neupitna politika da Evropska unija nema alternativu" može dovesti do velikog poraza od koga će se Srbija dugo oporavljati.

"Srbija ne može kratkoročno gledano da promeni stav zapadnih sila koje su tutori lažne države Kosovo. Ali, državotvorna politika bi mogla mnogo toga da sačuva i postupno da popravlja stvari u našu korist", naveo je on.

Koštunica je rekao da bi najcelishodniji potez bio podnošenje tužbe Međunarodnom sudu pravde protiv makar jedne države koja je priznala Kosovo i da se saopšti da bi tužba mogla biti podneta i protiv država koja sada nameravaju da priznaju Kosovo.

"To je i stav više uglednih stranih pravnika", rekao je Koštunica.

On je rekao da je druga važna stvar da se pitanje Kosova drži isključivo u Savetu bezbednosti i da se ne premešta u Generalnu skupštinu gde je stvar "neizvesna i rizična".

"Na unutrašnjem planu, potrebno je maksimalno jačati sve vidove naših institucija na Kosovu", kazao je Koštunica.


Све што је наведено овде - тако и ја мислим.

Да ли је могуће да је Коштуница заиста постао права опозиција, заступник националних интереса? :think:

Или ће сутра, да му ДС понуди да поделе власт - опет пристати? :think:
 
Poslednja izmena:
Све што је наведено овде - тако и ја мислим.

Да ли је могуће да је Коштуница заиста постао права опозиција, заступник националних интереса? :think:

Или ће сутра, да му ДС понуди да поделе власт - опет пристати? :think:

Nece mu niko vise nista nuditi, i Velja ga je napustio...

Onog trenutka kad se "Miting za kosovo" pretvorio u kradju patika, lomljavinu centra grada i paljenje ambasada...tu je negde i zavrsio karijeru, ostaje mu samo slanje mracnih izjava iz svojih sakrivenih odaja.
 
Poslednja izmena:
Nece mu niko vise nista nuditi, i Velja ga je napustio...

Onog trenutka kad se "Miting za kosovo" pretvorio u kradju patika, lomljavinu centra grada i paljeme ambasada...tu je negde i zavrsio karijeru, ostaje mu samo slanje mracnih izjava iz svojih sakrivenih odaja.


Из твог поста одише пуста нетрпељивост - ничим подупрта.

Не могу да уважим то ни као одговор на моје питање а камоли као аргумент...
 
Из твог поста одише пуста нетрпељивост - ничим подупрта.

Не могу да уважим то ни као одговор на моје питање а камоли као аргумент...

Nije licna netrpeljivost, nego ozbiljno neslaganje sa njegovim politickom biografijom, u sustini to je jedan neuspesan i nesposoban politicar, bez ikakve harizme, uspeo je da za 10 godina podrsku od 85% procenata svede na 5%, 4 godine smo imali priliku da ga vidimo na delu, i narod ga je na izborima jasno poslao u politicku penziju, koalicioni partner napustio, ne pojavljuje se nigde, krije se iza svojih saradnika, glasnogovornika...

Nece narod da doruckuje, ruca i vecera Kosovo, nikakvu drugu pricu i nije ponudio, drzi se nekih mrvih slova na papiru dok zivot protice pored njega, ne uliva elan i optimizam, jedan mracan nezanimljiv tip sa kojim imam utisak da bi boravak u istoj prostoriji vise od par sati bio savrseno umarajuci.

Takav nam ne treba, trebaju nam novi energicni ljudi koji ce povesti srpska kola uzbrdo.
 
Nije licna netrpeljivost, nego ozbiljno neslaganje sa njegovim politickom biografijom, u sustini to je jedan neuspesan i nesposoban politicar, bez ikakve harizme, uspeo je da za 10 godina podrsku od 85% procenata svede na 5%, 4 godine smo imali priliku da ga vidimo na delu, i narod ga je na izborima jasno poslao u politicku penziju, koalicioni partner napustio, ne pojavljuje se nigde, krije se iza svojih saradnika, glasnogovornika...

Nece narod da doruckuje, ruca i vecera Kosovo, nikakvu drugu pricu i nije ponudio, drzi se nekih mrvih slova na papiru dok zivot protice pored njega, ne uliva elan i optimizam, jedan mracan nezanimljiv tip sa kojim imam utisak da bi boravak u istoj prostoriji vise od par sati bio savrseno umarajuci.

Takav nam ne treba, trebaju nam novi energicni ljudi koji ce povesti srpska kola uzbrdo.


Као на пример ...?
 

Back
Top