ta se to desava?!

mozda zatosto mu je bas tad dolo da isece vene?!
ms,kad se nadjes u takvoj situaciji,sigurno ne razmisljas-
"cekaj da dodjem kuci pa cu probati da se ubijem!"

Pazi.............a ne on nije mogao da se strpi pa je to uradio na platou.....
aj molim te.........decko je pokusao da skrene paznju na stanje u drzavi na potpuno idiotski nacin.....................Sad ga treba pavdati...aj molim te
 
Mis'im stvarno...:roll:

@Hator

samo reži!

Ja predlažem:

11_42_8---Padlock_web.jpg
 
Dešava se da će se klin izbijati klinom,da će se normalan narod skupiti i umlatiti bagru(kad već panduri nisu)koja nas,taman što se malo zbližimo kulturnom svetu,vrati nazad.Ko god se tome bude protivio,i on će biti zgažen...I onda će narod kojem je svega dosta ispasti nasilan,kao i uvek.
 
Poslednja izmena:
Dešava se da će se klin izbijati klinom,da će se normalan narod skupiti i umlatiti bagru(kad već panduri nisu)koja nas,taman što se malo zbližimo kulturnom svetu,vrati nazad.Ko god se tome bude protivio,i on će biti zgažen...I onda će narod kojem je svega dosta ispasti nasilan,kao i uvek.

Наша земља и народ су увек били део културног света, што и показује број уметника, научника и других важних личности које смо имали у историји.
 
Dešava se da će se klin izbijati klinom,da će se normalan narod skupiti i umlatiti bagru(kad već panduri nisu)koja nas,taman što se malo zbližimo kulturnom svetu,vrati nazad.Ko god se tome bude protivio,i on će biti zgažen...I onda će narod kojem je svega dosta ispasti nasilan,kao i uvek.

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:...............znas li ti sta pricas...znas li ti koliko ima ultra desnicarske omladine.......................dragi moj ...to je tako nemoguce......
 
sad sam malo prelistavala pdf politika i kakve sam komentare videla........znaci i dalje ne mogu da se nacudim.
lm,jedan decko je isekao vene na danasnjem protestu u bg-u,a najjcesci komentari koji se mogu cuti su tipa:
-sad ce napredovati u svojoj stranci
-debil
-sece vene,a pored sto ambulantnih kola.AHAHAHA(majke mi,zajedno sa smehom)
itd..........
znaci,ni trunke saosecanja(ne sazaljenja),vec samo podsmeh,cinizam.....iako u takvoj temi za to mesta nema....

I eto,pitam vas;STA SE TO DESAVA SA NASIM NARODOM?!
ukoliko je ova tema uopste prikladna za ovaj pdf,a msm da jeste....
kako sam :besna:

Ljudi imaju svoje probleme i onda kad cuju tudje lakse im je..
 
Dešava se da će se klin izbijati klinom,da će se normalan narod skupiti i umlatiti bagru(kad već panduri nisu)koja nas,taman što se malo zbližimo kulturnom svetu,vrati nazad.Ko god se tome bude protivio,i on će biti zgažen...I onda će narod kojem je svega dosta ispasti nasilan,kao i uvek.

Aj da vidim i to cudo kako ces da bijes navijace Rada i B&H-ovce!:) Mnogi ljudi se ne eksponiraju,a ultra desnicari su i podrzavaju takve organizacije!
 
ae setaj.........
kad cujem takvog(sad bih se izrazila onako,socno,ali sam dobila upozorenje) i dodje mi da ih posecem......

hvala na predlogu.
uvazicu ga.
sta god ta slika prestavljala.

ali to nije smesno.nego tragicno.

na zalost,upravu je.......
samo pogledaj malo odgovarajuce teme na forumima.........

:hahaha::mazi: De,de nemoj da se toliko nerviras! eto ja cu omasiti tiket za 5000 jer glupi Seltik gubi pa nisam neurozan ko ti!
 
Poslednja izmena:

Back
Top