Svrsetak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eh, pa ja nisam stavila sliku u profil, a ni na avatar, samo zbog vas muskih... Da vas ostavim u zivotu... Odma bi ste obalavili i pocrkali od muke sto sam tmao negde a ne tu pored vas.... I sa kim bih ja onda vodila ovako dubokoumne razgovore? Ne, ne... slika nikakoooo....
 
one4me:
Oce neko meni da definise sta je to "dobar ljubavnik" pa da i ja nesto napisem na ovu temu?
Sinke, duso, aj ti kazi sta ti to tako maestralno radis pa zena svrsi cim je dodirnes? I to bez predigre? Sipas nesto u pice ili?


jbt... bas sam dokona....


Ne radima nista, samo objasnjavam kako bi trebalo biti.
 
sinnke:
Ne radima nista, samo objasnjavam kako bi trebalo biti.

:) Cekaj, bre... Ne radis nista? Legnes ti i blenes u plafon, a ona sve sama... i odma gotovo... bez udjes izadjes?

Oces da mi nacrts, onako detaljno od pocetka do kraja kako bi to trebalo da bude?
 
one4me:
Eh, pa ja nisam stavila sliku u profil, a ni na avatar, samo zbog vas muskih... Da vas ostavim u zivotu... Odma bi ste obalavili i pocrkali od muke sto sam tmao negde a ne tu pored vas.... I sa kim bih ja onda vodila ovako dubokoumne razgovore? Ne, ne... slika nikakoooo....


Moras staviti ako se hoces ocesati za sex.
 
one4me:
:) Cekaj, bre... Ne radis nista? Legnes ti i blenes u plafon, a ona sve sama... i odma gotovo... bez udjes izadjes?

Oces da mi nacrts, onako detaljno od pocetka do kraja kako bi to trebalo da bude?


Opustis kitu da landara i trcis po stanu i ona kad te ulovi malo popusi i onda opet bezis i tako dok se ne umoris. Onda legnes na krevet od umora, a ona od zelje za kitom skakuce na kiti.

Eto ti sex s predigrom.
 
Gazdarica:
Nista licno, ali nakon citanja tvojih pisanija po forumu, uopste ne mogu ni da zamislim bilo kakvo vlazenje na tebe, ma kako da izgledas fizicki... :?
Draga Gazdarice,

Shodno našim ranijim prepiskama želim da ti se obratim zvanično.Nema načina da napraviš moj profil prateći moje teme i komentare na forumu , jer je moje prisustvo ovde čisto istaživački.Ako si pažljivo pratila videćeš da su komentari često kontradiktorni, to je zato što nas trojica koristimo nick Fejs74 , i pitanje je samo ko će sesti za računar i kako će biti raspoložen.Stoga ne trudi se.A poslednji odgovor oko vlaženja je napisan u kontekstu recipročnosti na ženski komentar o lepoti...Ako ima pitanja, za tebe sam uvek tu, samo naglasi da li je pitanje šaljivo ili ozbiljno....
 
Gazdarica:
Uh, sto nam se sujetica probudila...
Mojne nervoza, nema potrebe...
Ako je meni ljigavo 95% onog sto citam pod tim nickom, ne mora da znaci da je i drugima...
Moje mišljene o tebi nikada ne bih pravio na osnovu tvojih feminističkih komentara.....koji su ogavni...Ali me ne bi čudilo ni da radiš za policiju ili slično organizaciju....Stim u vezi nadam se da si ti ustvari jedno divno stvorenje koje bi mi u real life bio dobar prijatelj...
 
sinnke:
Opustis kitu da landara i trcis po stanu i ona kad te ulovi malo popusi i onda opet bezis i tako dok se ne umoris. Onda legnes na krevet od umora, a ona od zelje za kitom skakuce na kiti.

Eto ti sex s predigrom.

Pa ovo traje malo duže od jednog minuta! :-D :-D :-D :-D
 
Jao kakva tema... da ne poverujes... I jos se neko i pali na to... :roll:

Ma da i ja kad prodjem ulicom... sve samo padaju sa strane.... Kad mrdnem malim prstom to jedan kvrat vrisne moje ime (ahhh Peraaaa) :lol: .... A kad prolazim bulevarom gadjaju me gacicama i brusevima sa zgrada... :lol: :lol: :lol:

A sta vi mislite sta su one povremene supernove? :lol:

Joj koja debilana.... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top