Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

Par puta uvek naletim od sredine seriju na tv-u. I sad se nateram da odgledam od početka lepo na
lap topu i nisam zažalila. Jedna od najboljih serija. Tera te da se zamisliš.
Bas cu opet da vidim, ja se tesko nateram da gledam serije, mislio sam da je neki film a zanimljivo mi je delovao pocetak epizode.
Jedino sta ne volim su filmovi i serije u Marvel fazonu :lol:
 
Imate li iskustva sa homeopatijom, ako imate-kakva imate?
Ja imam dosta dobra!
Ali se treba naći iskusni homeopata da ti napravi dobar profil jer od tog zavisi efektivnost lečenja.
Takode treba da znaš da su kafa, crni čaj, kamilica,nana i još neke supstance antidoti homeopatskoj terapijii da ih ne treba u tom periodu uzimati.
Najbolja iskustva imam sa nemačkim homeopatskim lekom za sinuse - CINABSINOM, koji se prodaje u apotekama najnormalnije.
Bukvalno mi sve prode za dva dana
 
Hoces reci da je OK da neko ko salje npr. svoje dete na skolovanje da ga smesti ovde uz cenu koja je ekvivalent neke "normalne" garsonjerice ili sobe na perifiriji od cca 20kvm u "ovo" ? Ovo je za mene stvarno bezobrazluk, i nema nikakve veze sa tim ko sta ima :aha:
Ja izdajem stan, i ovo što ovaj nudi je uvreda za stanare!
Jedino da tu rupu izdaje za 50 evra za neki magacin
 
Ja izdajem stan, i ovo što ovaj nudi je uvreda za stanare!
Jedino da tu rupu izdaje za 50 evra za neki magacin
Pa bas to, necu da ispadne da ja vredjam nekog zbog toga sto nema uslove, ni na kraj pameti mi to nije, ali se ovaj bas is*ao za sve pare :lol:

Ono ok neko trazi xxx eur za stan koji nekom vredi yyy evra, zdravo dovidjenja, ne svidja ti se nikom nista, ali ovaj trazi novac (cak i nije bitno koliko trazi) za nedovrsen objekat, ono cigla, ne fasadna cigla nego u sobi :eek: Nisam sišao sa engleskog dvora, znam u kojoj zemlji živim ali mi je ovo stvarno šok :huh:

Moja prababa i baba zivele u prizemnoj kuci od blata, cak i kada bi takvu kucu izdavali danas, ok ljudi su ziveli tu, idi nadji bolje ako ti se ne svidja :lol: ali ovo je neko ocigledno ko je bezobrazan i drcan za pare.
 
Pa to je dzabe, doduse nisu mi nesto posebno, ali su energicni :lol: Kad bi bili negde blize jos te pare, sto da ne :lol:

A ne znam, mozda bih i trebao da tako da zaplim negde, ja bih u sustini i mogao, ali se sve prenemazem :lol:

A pada mi na pamet jedan lik koji bi sigurno pristao da podje tako sa mnom, on je u onom fazonu samo stavi ranac i ode :lol: Ne znam kako moze :lol:

Ovo je neki američki festival gde su preko dana tu stari automobili i motori. Ima svačega tokom dana a uveče je uglavnom rok koncert.

A to što se budući zet skoro prodo za flašu piva to nikom ništa

Ja sam samo hteo da uznem miraz od Agi bez ćerki a ti tvojoj ne das ni da se uda a miraz i ne spominjes :ljutko:

Dobro jutro svima :pivce:
 
"Свети Василије, велики угодниче Божији, помози свима, па и мени. Велики бранитељу вере православне, одбрани и нас који твоју свету веру држимо, и с надом теби приступамо.

Амин!"

И срећна слава свима који данас славе.

Добро јутро.
 

Back
Top