Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

Inace trazim neki stan negde gde mi je blize .. nebitno. I listam tako, i naletim danas na ovo

h1GHgte.png



Ne znam ... da ga pozovem i da ga pitam jel si ti brate normalan, ali stvarno ... daleko bilo.

Ovo jedino moze da bude prednost sto ne moram da se cimam kako cu da otvorim flasu piva, samo ispruzim ruku i otvorim je o "spanski zid"... neverovatno.
Što se ovog tiče, svako nudi šta ima. Tvoje je da poljubiš i ostaviš.
 
Što se ovog tiče, svako nudi šta ima. Tvoje je da poljubiš i ostaviš.

Hoces reci da je OK da neko ko salje npr. svoje dete na skolovanje da ga smesti ovde uz cenu koja je ekvivalent neke "normalne" garsonjerice ili sobe na perifiriji od cca 20kvm u "ovo" ? Ovo je za mene stvarno bezobrazluk, i nema nikakve veze sa tim ko sta ima :aha:
 
Hoces reci da je OK da neko ko salje npr. svoje dete na skolovanje da ga smesti ovde uz cenu koja je ekvivalent neke "normalne" garsonjerice ili sobe na perifiriji od cca 20kvm u "ovo" ? Ovo je za mene stvarno bezobrazluk, i nema nikakve veze sa tim ko sta ima :aha:
Nije ok. Ali što šta u životu nije ok. Ovo je ono što on ima i što je procenio da toliko košta..
Možda spusti cenu pa to nekom bude odgovaralo. Samo se ne slažem sa tim da ga treba vredjati.
 
Nije ok. Ali što šta u životu nije ok. Ovo je ono što on ima i što je procenio da toliko košta..
Možda spusti cenu pa to nekom bude odgovaralo. Samo se ne slažem sa tim da ga treba vredjati.
Pa iznervirao sam se :p Necu da lazem :aha: Nema nikakve veze sa mnom niti u tom delu uopste trazim nesto, naleteo sam slucajno, ali vidi se iz aviona da ko god da je zlouptrebljava ovo definitivno.

Ali ajd sto kazes ako je neko lud, ja mu tu ne mogu nista :p
 
Pa iznervirao sam se :p Necu da lazem :aha: Nema nikakve veze sa mnom niti u tom delu uopste trazim nesto, naleteo sam slucajno, ali vidi se iz aviona da ko god da je zlouptrebljava ovo definitivno.

Ali ajd sto kazes ako je neko lud, ja mu tu ne mogu nista :p
Pa ne lud, prosto je tržište takvo.
Podstanari kukaju kako je skupo. Stanodavci da podstanari urnišu stanove. Onda opet ovi da stanodavci ne plaćaju porez.
I tako u krug. Jbg. Sirotinja smo.
 
Pa ne lud, prosto je tržište takvo.
Podstanari kukaju kako je skupo. Stanodavci da podstanari urnišu stanove. Onda opet ovi da stanodavci ne plaćaju porez.
I tako u krug. Jbg. Sirotinja smo.

Nisam razmisljao u tom pravcu, mozda si i u pravu, sta znam, ali jeste mi malo "hard core", nekako mi stvarno lici da se taj neko bas okoriscava na tudjoj muci.

Nema veze :aha:

 

Back
Top