Svetsko Prvenstvo u Waterpolu 20 jul 2009

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odlicno...i ti se miris sa sudbinom...
Samo ti sutra navijaj za Špance kad ovih tvojih već nema, ali stvarno ne znam odakle ti toliki optimizam pred sutrašnji meč ...


Ko da Španija igra protiv Kazahstana a ne najuspešnije repke u ovom milenijumu ... Mi bi tih zlata imali još više da FINA nije imala idiotski raspored gde se svetsko igra dve nedelje posle evropskog ...

Ja i cela Srbija smo ponosni na ove momke koji redovno osvajaju medalju ... Nema šta da se mirimo sa sudbinom, sutra rutinski još jedno zlato i povratak na zasluženo mesto, a onda svi ispred skupštine ... Taman su lepo došle i ove dve zlatne medalje iz plivanja, a i Milorad taman da ispraši Felpsa u subotu, i može se reći da je SP bilo uspešno :D ...

Još samo fali da nas Čavić navikne na zlata, pa da i kod njega srebro i bronzu proglašavamo neuspehom :D ...
 
@Walken
Najbolji vam je taj maestro...i Pijetlovic...ovo ostalo moze samo vodu da nosi...
U ovoj repki Vanja je vođa i pokretač ... Filip i Andrija su tu čisto da malo pomognu ... Pa ta trojca su skoro sami pobedili Hrvate (pogledaj prvi gol Vanje u tom meču, i videćeš o kakvom se majstoru radi) ...

Ovi ostali su samo majstori, nisu najbolji na svetu kao ova trojca ...


Na 1:00 imaš Vanjin majstorski gol ...
 
Jebbote, osvojili ste jedno evropsko zlato (uz pomoć sudija) jednu nebitnu svetsku ligu koju smo osvajali iz dosade, i odma najbolja repka na svetu ... Bez obzira što Nemci daju javni čas vaterpola ...

Šta Šapić, Vujas ili sam Udovičić da kažu na to, a naosvajali se medalja ... Šteta je za one sjajne vaterpoliste iz CG što više neće toliko medalja osvajati, meni su oni bili jednako dragi kao i Vujas dok su igrali sa nama ...

Što me ovo podśeća na Hrvate nakon ove utakmice protiv Srbije :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
U Malagi jeste CG igrala najbolji vaterpolo i zasluženo uzela zlato, ali brate mili naša repka je drastično oštećena u finalu ... Ja ne volim da se vadim na sudije, ali u tom finalu su ga zaista preterali ... Nisam ja u tom fazonu da je Milo kupio sudije i da su oni momci zbog toga prvaci, ali sudije su imale veliki uticaj na tom prvenstvu ... CG je pre finala isto problema sa time imala ... Gotovo svi selektori su popljuvali sudije tada ...

Ma kompletno suđenje je očajno, ja ne znam odakle oni vade one silne kontrafaulove, ni ne puštaju da se igra vaterpolo ... Napraviše balet od ovog sporta ...
 
... ali ne mogu da shvatim one koji su presrećni kad Crna Gora izgubi (a Srbi su), ili one druge, koji su presrećni kad Srbija izgubi od nekoga (a Crnogorci su)

Вала,изгледаш ми нормалан ,а не ка они што пљују на све што је српско,а ђедови су им се звали Србима...Да је таквих ко ти више у Црну Гору па да сједнемо и попричамо...
Поред мене зови се како хоћеш,ал ми се нешто чини да си и ти близу српског извора...!

Но,одахнух сад јер је бар једна од српских земаља у финалу,па ваљда ћемо узет то злато да се зна ко је најбољи,мада су ти Шпанци незгодни...
 
Вала,изгледаш ми нормалан ,а не ка они што пљују на све што је српско,а ђедови су им се звали Србима...Да је таквих ко ти више у Црну Гору па да сједнемо и попричамо...
Поред мене зови се како хоћеш,ал ми се нешто чини да си и ти близу српског извора...!

Но,одахнух сад јер је бар једна од српских земаља у финалу,па ваљда ћемо узет то злато да се зна ко је најбољи,мада су ти Шпанци незгодни...

Drago mi je što si stekao pozitivan utisak o meni. Meni je jedna strana gotovo cijela srpska (čak i porijeklom iz Srbije i sve, iako su podržali nezavisnost CG), a jedna nije, ali i tu ima Srba. Ja se izjašnjavam Crnogorcem i, kao što vidiš na avataru, pristalica sam DPS-a, ali, ko će mi biti bliži od Srba, a poslije Srba od Hrvata i ostalih naroda bivše SFRJ? Jednostavno, svuda ima i dobrih i loših ljudi i ja ih ne dijelim po nacionalnoj, vjerskoj i političkoj pripadnosti.

@tema
Sve čestitke Hrvatima na osvojenom trećem mjestu, zaslužili ste. :vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:

Srbima noćas puno sreće u finalu, želim da se okitite svjetskim zlatom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top