sve za ljubav

xpajamacax:
jeste.
ja se nikada ne bi tako eksponirala.
gledala sam nekoliko emisija,onako usput...
ne mogu da smislim onu voditeljku,
ali dok radim po kući pustim da pričaju...
dakle bila sam zapanjena onim "iznenađenjem" sa cecom:shock:
ej,dasa iznenađuje ženu da se provoza u limuzini sa cecom.
dno.
ali sam se isplakala slatko na onu priču sa majkom i čerkom, sa bratom i sestrom....
jao ljudi teške su ljudske sudbine.
ali mi smeta što se onda pojavi neka glupost tipa...ajde da upoznamo cecu...
ej....ovi ostali imaju problem!
a...
kao i ona riba koja moli dasu da se pomire, koji neće ni da čuje...jao zaemljo profundaj se...
ili onaj momak koji moli druga da se pomire...
mislim kada počnu te gluposti nastavljam sa poslom po kući....
mislila sam da je to još jedna glupa pink emisija...
alli ne, ima zanimljivih situacija...
ali bez začina u vidu gluposti....
kao da ne može da prođe neki show...
mislim...voditeljka ladno kaže za sebe ja sam lepa i zgodna...u emisiji...
qq
E, to ti je dobro da gledas, dok peglas... ne moras da fajtas. Suze kaplju na kragnu od kosulje, k'o na Tefal, bozemeprosti...
 
Julian_Duranona:
E, to ti je dobro da gledas, dok peglas... ne moras da fajtas. Suze kaplju na kragnu od kosulje, k'o na Tefal, bozemeprosti...
smatraš?
jes vidim, bavio si se problematikom.
nisam do sada peglala uz emisiJu ali poslušaću savet....
misl' m božemeoprosti
:lol: :lol: :lol:
 
NatasaNatasa:
A što bi morala da ga iznenadiš baš preko te emisije .... meni je to baš degutantno ... stavljati čoveka pred svršen čin, a neprijatno svima.

meni ne bi bilo neprijatno kad bi došao i rekao da me vodi na Svetsko prvenstvo, i da oni sa Pinka sve plaćaju. joooooj, puste sreće......
 
recimo da u limuzini Eros Ojedic , tebi i tvom dragome otprdi melodiju sa svog novog projekta uz opshte odusevljenje raspomamljene publike ciji je zbirni IQ 21.5 oma po kubiku drva ...al brez otvaranja prozora....
 
Pa jeste.
On je pandur, ona profesor književnosti - oni izbeglice sa Kosova, živeli u nekoj baraci do skoro...
I kaže: Bolje mi je sad bez jednog bubrega jer znam da je ona živa i zdrava.
Ona je napravila akciju, cela policijska stanica ga je dočekala sa aplauzom i uručena mu je plaketa za najboljeg muža 2005.

Ispresavijala sam se dok sam gledala, sve me je bolelo majke mi :(
 
Queen_:
pa i nije baš smešno. veoma je humano, rekla bih. I nije dobio nagradu za najboljeg muža u 2005, nego za najhrabrijeg čoveka na svetu. baš je bilo potresno
ma dobro nije smesno,vrlo je plemenito to sto je on uradio,ali sta ako mu stvarno otkaze preostali bubreg jednog dana?! :shock:
 
Gledala sam i ja juče...............
Najviše sam se iznervirala na kraju emisije kad je onaj momak iz NS priredio iznenađenje za devojku koja mu se sviđa................
On momak lepo izgleda,a ona je seljanka neviđena........................
Kao ispala je faca;ovamo kaže sviđa joj se,a posle hvala ali ne planiram svoj život tako..............
Mislim koliko je "pametna" možda je pomislila da je prosi...................
Bože............
E zato ja ne volim emisije tog tipa...............
Jadan momak,baš je bio tužan.....................
 
Stvarno je bilo jako to sa bubregom. Naježila sam se do korena kose.

Ali, ovo na kraju, što reče Selena - zato ne volim takve emisije.
Ali, ne slažem se... zašto bi ona morala da se zabavlja s njim ako joj on tko nešto priredi. I rekla mu je hvala, osećala sam se kao kraljica, nikad nisam i verovatno neću doživeti tako nešto ponovo... I blablaBlaalal... Sve što treba da se kaže, ali zašto bi morala da smuva s njim SAMO zbog toga? uvek me to nerviralo, zašto je sad ona seljanka? Samo zato što je on dobar? bezveze:-?
 
Selena:
Gledala sam i ja juče...............
Najviše sam se iznervirala na kraju emisije kad je onaj momak iz NS priredio iznenađenje za devojku koja mu se sviđa................
On momak lepo izgleda,a ona je seljanka neviđena........................
Kao ispala je faca;ovamo kaže sviđa joj se,a posle hvala ali ne planiram svoj život tako..............
Mislim koliko je "pametna" možda je pomislila da je prosi...................
Bože............
E zato ja ne volim emisije tog tipa...............
Jadan momak,baš je bio tužan.....................
Trebao je nekako da spasi situaciju. Npr. mogao je da uzvikne šala, šala!!! i počne da pjeva onaj narodnjak: "Neću ženu, neću brak, ja sam momak veseljak..."
 
Ne nije samo radi toga što joj je priredio,već zato što je rekla da joj se baš sviđa,a ovamo ga odbila.
Zato sam to napisala............
Mislim,da joj se ne sviđa,dobro.............ali ovako.............ne znam.............svejedno žao mi ga.......
 
Selena:
Gledala sam i ja juče...............
Najviše sam se iznervirala na kraju emisije kad je onaj momak iz NS priredio iznenađenje za devojku koja mu se sviđa................
On momak lepo izgleda,a ona je seljanka neviđena........................
Kao ispala je faca;ovamo kaže sviđa joj se,a posle hvala ali ne planiram svoj život tako..............
Mislim koliko je "pametna" možda je pomislila da je prosi...................
Bože............
E zato ja ne volim emisije tog tipa...............
Jadan momak,baš je bio tužan.....................

Joj ja nisam gledala šta je bilo posle, pojavile su se one čuvene reklame koje beskonačno treju i ja sam rešila da mi je stvarno dosta za veče ;-)
 
Banshee:
ma dobro nije smesno,vrlo je plemenito to sto je on uradio,ali sta ako mu stvarno otkaze preostali bubreg jednog dana?! :shock:

Ja romantično iznosim zaključak da mu je i to bolje nego život bez nje ili sa činjenicom da njoj nije dobro, da je nešto boli i da mora da bude na aparatima do kraja - eto :wink:
 
gledala juče jer daljinski bio kod moje majke ,,, nekako mi je ta emisija BOZA ,,, i ne verujem da su ljudi stvarno toliko komercijalizovali ljubav ,,kao saću ja tebe da volim na televiziju ,,, mislila sam da je namestaljka ,, ali ebi ga ---nije
 

Back
Top