Sve o macama ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam jedan problem, ustvari to nije problem ali moja mala maca od par meseci sisa siku od jednog mačora, bukvalno, to joj je stariji brat da tako kažem i ona sada stalno lezi kod njega i mazi se i siki... ne znam da li ima mleka, verovatno nema ali izgleda isto kao kod ženke mačke. jer to normalno, i jel se to nekom dešavalo već...?
 
imam jedan problem, ustvari to nije problem ali moja mala maca od par meseci sisa siku od jednog mačora, bukvalno, to joj je stariji brat da tako kažem i ona sada stalno lezi kod njega i mazi se i siki... ne znam da li ima mleka, verovatno nema ali izgleda isto kao kod ženke mačke. jer to normalno, i jel se to nekom dešavalo već...?
Ništa čudno i odrasle mačke sisaju šta stignu i tapću nogama, jedan mačak sisa sopstevenu šapu i tako zaspi.
Vakciniši mačke to ti je moj savet, nevezano za temu.
Korisni link, Saveti za mačke
 
578654_3528125518610_1136364825_3332387_177092002_n.jpg


 
I jos jedno pitanje koje me muci vec dugo, a nikako da se setim da pitam. Da li je po zakonu dovoljeno da se kucni ljubimci prevoze javnim prevozom? Pritom, ne mislim samo na Beograd, nego i medjugradski prevoz. Nisam se susrela do sad sa problemom, hvala bogu, sem sto mi je vozac jednom trazio papire za Shivu. :D kad sam upitala kakve papire, odgovorio je :"Pa papire!" Nije ni on znao sta pita. I jednom je jedan cika, prilazeci mu, u saragama, sa transporterom u rukama, rekao :"Jao, nemoj mi TO ovde molim te." Istog trenutka mi je pao na mrak na oci. Bila sam kulturna, ali vrlo sarkasticna. Cika se naravno posle odredjenog vremena premestio na drugo sediste, a da mu to niko nije trazio :D
 
Što se tiče međugradskog prevoza voz je sasvim OK, plaća se pola cene karte uz potvrdu o kavcinaciji protiv besnila i naravno, transporter. Tako je u statutu železnice, a viđala sam svojevremeno šnaucere sa sve taze frizurom ali zato bez korpe na njuškama kako ih gazde vode na izložbu. Što se tiče autobusa, zavisi, od prevoznika do prevoznika.
 
Mene šmirglaju non-stop, naročito ako mi je po rukama ostao miris 'rane ili ne daj Bože Domestosa, ali tada me ne šmirglaju, nego ujedaju kao ajkule, bre:D

Хехе, нису блесаве да једу суву 'рану

Имам и ја питање. Шта значи кад подигну реп и дрмају га (као на струју да је укључен реп)?
 
Poslednja izmena:
Što se tiče međugradskog prevoza voz je sasvim OK, plaća se pola cene karte uz potvrdu o kavcinaciji protiv besnila i naravno, transporter. Tako je u statutu železnice, a viđala sam svojevremeno šnaucere sa sve taze frizurom ali zato bez korpe na njuškama kako ih gazde vode na izložbu. Što se tiče autobusa, zavisi, od prevoznika do prevoznika.
Nasla sam Zakon o javnom prevozu i clan 12 kaze da je zabranjeno prevoziti zivotinje. :confused:
Meni nisu pravili problem sa mackom nikad, niti su trazili da platim. Taksisti naplacuju 300 dinara za male, a 600 za velike zivotinje.
 
Хехе, нису блесаве да једу суву 'рану

Имам и ја питање. Шта значи кад подигну реп и дрмају га (као на струју да је укључен реп)?

Kod mog Gruje, to obično znači da mi je debelo zapišao zid da ga "markira", jerbo nije kastriran, a kod mene znači napad histerije, vrištanja i jurenja tepaljom za muve da ga isprepucam, mada je obično brži, ali ne uvek, stignem povremeno da ga šljepim po debelom dupetu i baš sam srećna:D, mada mi se posle plače zbog još jedne mrlje na zidu, ali zato postoje nalepnice za zidove, pa se svi čude"jaoo, pa tebi, cela kuća u stikerima, baš lepo", a ja obično odgovaram- pa, eto, to nam porodični hobi, volemo da se zanimamo sa tim:zcepanje:
 
Тома је кастриран, мада добро, и тада они обележавају али испод границе нашег чула мириса.
То ради кад се мота да му дам да ждеере, а у ствари кад је гладан и то стварно онда се дере..дај, дај, сисо, дај миииии, глааадан сам.. и од скоро је почео тако да дрма репом, значи сит-а безобразан.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top