"Sve može da se napravi": Isplivao snimak iz Aleksinca o partijskom zapošljavanju preko SNS

doppler

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.057
U prepisci do koje su došli novinari Južnih vesti, direktor Doma Kulina Vojkan Stanojević navodi da je u toj ustanovi oko 30 radnika zaposleno za stalno preko SNS i da je obezbedio više od 50 potpisa zaposlenih za listu naprednjaka na lokalnim izborima u Aleksincu. U vezi s tim što se u Viber prepisci jasno vidi i njegov broj telefona, kaže: “Sve može da se napravi” i negira stranačko zapošljavanje.

“Moji su deklarativno svi uz nas, idemo na mitinge, sve je ok” – piše Stanojević, a zatim odgovara i na pitanje koliko okvirno radnika u Kulini je zaposleno preko Srpske napredne stranke, ne računajući SPS kadrove, pišu Južne vesti.

image_2024-05-09_132134752.png


Vojkan Stanojević u razgovoru za Južne vesti negira prepisku. Kaže da nije ni prvi, ni poslednji put da mu neko “namešta”, naročito pred izbore i da je puno ljudi koji “ne misle dobro ustanovi”. Dodaje i da ljudi neće da dođu da rade jer plata “nije atraktivna”.

LINK

Kakva je ovo poruka mladim ljudima koji traže posao?
Samo stranka i sve može. Bilo je ovoga i ranije ali ne ovako.
Kako da promenimo tu lošu praksu?
 
Da ali ovo je Kulina dom za osobe sa ostecenim dushevnim sistemom...ono kvrc..
Tu su mahom zaposleni oni koji su vise empaticki i humanisticki orjentisani....nije bas neki posao za karijeru....

Tako da je ekvivalent kao da si rekao , evo SNS je ovde pod kontrolom i za ove dushevnije Srbe...duboko mislece..sazivece...

Ako se mulja sa zaposlenima u takvim ustanovama, a znamo kakva je brigada SNS mitingasa, jaoj si ga onima koji su za pravo zaposleni u takvim ustanovama....
Ako se vode 20 ljudi u smeni , a ima ih samo 6....nije to isto..

Sledeci korak moze biti bas kod vase operacije na otvorenom srcu ili kod vaseg infarkta.....ne bi vam tada bio u kozi , dok vas Loncar ili neki mitingas uzima a drzi skalpel naopako...

Usput mora da se ispita zasto je toliki porast kriminala od kako je dosla zandarmerija u Aleksinac....
Imali smo i Djokice tj ubistvo trostruko , od tada...i dosta ubistava od kako je dosla zandarmerija..

Ja ne znam Aleksinac i situaciju , ali mi se zale ljudi da su se pojavili neki nedodirivi od kako je dosla zandarmerija, bilo krimosi , bilo u upravi , u sluzbama
Ovaj clanak pise upravo o pojavi nedodirivih....u Aleksincu , doduse u nedokazanom nego insinuiranom obliku , ali nije bez veze..

Mogu da naslucujem da je u pitanju jurisdikcija lokalnih policajaca i zandarmerije gde ovi drugi pokazu da su mudo....Ako je to slucaj, onda im treba odseci ta muda pod hitno...
 
Poslednja izmena:
U prepisci do koje su došli novinari Južnih vesti, direktor Doma Kulina Vojkan Stanojević navodi da je u toj ustanovi oko 30 radnika zaposleno za stalno preko SNS i da je obezbedio više od 50 potpisa zaposlenih za listu naprednjaka na lokalnim izborima u Aleksincu. U vezi s tim što se u Viber prepisci jasno vidi i njegov broj telefona, kaže: “Sve može da se napravi” i negira stranačko zapošljavanje.

“Moji su deklarativno svi uz nas, idemo na mitinge, sve je ok” – piše Stanojević, a zatim odgovara i na pitanje koliko okvirno radnika u Kulini je zaposleno preko Srpske napredne stranke, ne računajući SPS kadrove, pišu Južne vesti.

Pogledajte prilog 1544661

Vojkan Stanojević u razgovoru za Južne vesti negira prepisku. Kaže da nije ni prvi, ni poslednji put da mu neko “namešta”, naročito pred izbore i da je puno ljudi koji “ne misle dobro ustanovi”. Dodaje i da ljudi neće da dođu da rade jer plata “nije atraktivna”.

LINK

Kakva je ovo poruka mladim ljudima koji traže posao?
Samo stranka i sve može. Bilo je ovoga i ranije ali ne ovako.
Kako da promenimo tu lošu praksu?

Jao bože, svako ko živi u Srbiji to zna.
Ovo više nije nikakva vest.
 

Back
Top