Шварценберг против хапшења Младића као услова Србији за ЕУ

Ма шта причате...па то је америчка рактика увек била, да заваде народ мешусобно, тактика ''завади па владај''...баш сам пре неко вече гледала на History-ију како су Индијанце истребили- тако што су им дозволили да направе своју полицију, а онда ту исту полицију терали да хапси своје.

Виђен сценарио на милион места где је Америка трпала своје шапе.

Pa onda ispada da su ti narodi glupi kad ameri to mogu da im rade.
Sramota kakvo misljenje imas o svom narodu Sofija!z:mrgreen:
 
Pa onda ispada da su ti narodi glupi kad ameri to mogu da im rade.
Sramota kakvo misljenje imas o svom narodu Sofija!z:mrgreen:

Pa kako da ne misli, kad tebe ima k'o licni primer :mrgreen:
Evo, to si upravo dokazao i potvrdio na ovoj temi ;)
Bas si indijanac-pandur :hahaha:
...jos da uhvatis Mladica, samo nemoj posle zaboraviti da se obrises oko usta ;)
 
Pa onda ispada da su ti narodi glupi kad ameri to mogu da im rade.
Sramota kakvo misljenje imas o svom narodu Sofija!z:mrgreen:
Рале наиво!

Сила Бога не моли.

Али битно је, за почетак, наћи паћенике који хоће против свог народа.
Тога има свуда, не само у Србији или међу Индијанцима.;)
 

Pa kako da ne misli, kad tebe ima k'o licni primer :mrgreen:
Evo, to si upravo dokazao i potvrdio na ovoj temi ;)
Bas si indijanac-pandur :hahaha:
Ех Конс, у исто време, исти смисао, само на различит начин уформљено.
Ја сам девојчица па морам да будем фина и културна. Треп-треп
 
Binaj, ajde priznaj da si ti u stvari jedan bubuljicavi klinac a pritom, na zalost i Srbin...Ma vidi se covece da nisi Aljbanac-Crnogorac, ma nema teorije...ti si neciji klon ovde....samo ciji:think:

A za to sto si me nazvao srbinom ima te te prijavim samo da saznam kome ovde........ja nikoga ovde na vredjam........i nemoj ti mene vise da nazoves srbinom jel ti jasno!!!!!
 

Pa kako da ne misli, kad tebe ima k'o licni primer :mrgreen:
Evo, to si upravo dokazao i potvrdio na ovoj temi ;)
Bas si indijanac-pandur :hahaha:
...jos da uhvatis Mladica, samo nemoj posle zaboraviti da se obrises oko usta ;)

Bolje da se briše oko usta, nego oko krvavog analnog otvora (uz opasnost da se iskrvari do smrti).
 
шварценберг против хапшења младића као услова србији за еу
Политика - Пре 2 сата и 15 минута
ПРАГ/БЕРЛИН - Шеф чешке дипломатије Карел Шварценберг изразио је противљење да се Србији за даље приближавање Европској унији поставља као услов изручење бившег команданта босанских Срба, генерала Ратка Младића.

"Кад само помислим колико се убица код нас и вас после Другог светског рата извукло некажњено! Дакле није на нама да говоримо да Србија не сме да се укључи (у ЕУ) због једног јединог убице", казао је Шварценберг немачком политичком месечнику "Цицеро", преносе данас чешки медији.

Шварценеберг је у интервјуу за јануарски број тог месечника, као шеф дипломатије земље која тренутно председава ЕУ, издвојио две претње које Европа у наредној години мора да предупреди.

Прва је ризик да на Балкану поново избије оружани сукоб, а друга проблеми због енергетске зависности Европе од Русије, што се показало и током последњег спора Русије и Украјине око испорука руског гаса.

"Радо заборављамо да се почетком прошлог века много континенталних сукоба родило на Балкану", објаснио је Шварценберг и додао да ће приоритет чешког председавања бити да убрза интеграцију балканских земаља у Унију.

"Ако Европа не буде убрзано интегрисала те земље, засешће тамо неко други, што се у историји често дешавало. А тиме бисмо ми поставили бомбу под властиту задњицу. После не би требало да се чудимо ако она експлодира", рекао је Шварценберг немачком месечнику.
 
шварценберг против хапшења младића као услова србији за еу
Политика - Пре 2 сата и 15 минута
ПРАГ/БЕРЛИН - Шеф чешке дипломатије Карел Шварценберг изразио је противљење да се Србији за даље приближавање Европској унији поставља као услов изручење бившег команданта босанских Срба, генерала Ратка Младића.

"Кад само помислим колико се убица код нас и вас после Другог светског рата извукло некажњено! Дакле није на нама да говоримо да Србија не сме да се укључи (у ЕУ) због једног јединог убице", казао је Шварценберг немачком политичком месечнику "Цицеро", преносе данас чешки медији.

Шварценеберг је у интервјуу за јануарски број тог месечника, као шеф дипломатије земље која тренутно председава ЕУ, издвојио две претње које Европа у наредној години мора да предупреди.

Прва је ризик да на Балкану поново избије оружани сукоб, а друга проблеми због енергетске зависности Европе од Русије, што се показало и током последњег спора Русије и Украјине око испорука руског гаса.

"Радо заборављамо да се почетком прошлог века много континенталних сукоба родило на Балкану", објаснио је Шварценберг и додао да ће приоритет чешког председавања бити да убрза интеграцију балканских земаља у Унију.

"Ако Европа не буде убрзано интегрисала те земље, засешће тамо неко други, што се у историји често дешавало. А тиме бисмо ми поставили бомбу под властиту задњицу. После не би требало да се чудимо ако она експлодира", рекао је Шварценберг немачком месечнику.

Lepo čo'ek zbori... Nadam se da će ga neko poslušati.
 
"Кад само помислим колико се убица код нас и вас после Другог светског рата извукло некажњено! Дакле није на нама да говоримо да Србија не сме да се укључи (у ЕУ) због једног јединог убице",


možda je bolje da mi njega ipak isporučimo da Ratko dokaže svoju nevisnost
mislim, ko je ovo češko govedo da našeg Ratka naziva ubicom bez pravosnažne presude z:((
 
...to je od pocetka bio glup uslov...sta se desilo pa su promenili misljenje :)
Ево, ово се десило. ;)
Неког су се мало уплашили.

Ако Европа не буде убрзано интегрисала те земље, засешће тамо неко други, што се у историји често дешавало. А тиме бисмо ми поставили бомбу под властиту задњицу. После не би требало да се чудимо ако она експлодира", рекао је Шварценберг немачком месечнику
 
Sad će Dinkule opet da rasturi vladu ko u doba Koštuna.Ah Ratko Ratko šta nam to radiš.:rida:
Ali kad te molim.Kao oca Boga,na kolena padam,tabane ti ljubim,predaj se !
Nikad podalje sela mog kročio nisam a toliko sam se hvalospeva naslušao i nagledao o Evropi na televizoru.Rad sam otići tamo bar na jedan dan,makar i pešice išao ako mora, ali kažu ne daš nam ti.
MOOLLLIIIMMM TEEE !!! :rida::rida:
 
Ево, ово се десило. ;)
Неког су се мало уплашили
Ако Европа не буде убрзано интегрисала те земље, засешће тамо неко други, што се у историји често дешавало. А тиме бисмо ми поставили бомбу под властиту задњицу. После не би требало да се чудимо ако она експлодира", рекао је Шварценберг немачком месечнику .

...znaci nista od nato planova...sad eu mora da intervenise :)
 
Sad će Dinkule opet da rasturi vladu ko u doba Koštuna.Ah Ratko Ratko šta nam to radiš.:rida:
Ali kad te molim.Kao oca Boga,na kolena padam,tabane ti ljubim,predaj se !
Nikad podalje sela mog kročio nisam a toliko sam se hvalospeva naslušao i nagledao o Evropi na televizoru.Rad sam otići tamo bar na jedan dan,makar i pešice išao ako mora, ali kažu ne daš nam ti.
MOOLLLIIIMMM TEEE !!! :rida::rida:

U redu, predaću se... O, Bože... :roll:
Možeš već sutra da kreneš u jEvropu... Ustvari, ček da prođe Božić, pa ću onda.
 

Back
Top