Suze

toga se i plašim...

aj dajte neki tužni klipić da se isplačem ko čovek tj. žena...:lol:

jos jedna... :( ne mozes sama da se isplaces nikad, najgore tj. najbolje plakanje je pored nekog.. i ovo nije zaebancija vec suva istina...tako se cisti duh, sa utapanjem mraka kroz podsticaj od drugog.... pita onaj gde je bog u nauci... bog se spoznaje kroz drugog, kada se u tebi otvore vrata za koja nisi ni znala da postoje... uzajamni proces kao i sve u zivotu, ali dzaba ljudima objasnjavati kad ljudi ne razumeju ni nacrtano, a kako ce tek napisano.

a moj mrak me je za danas stigao.. laku noc...
 
jos jedna... :( ne mozes sama da se isplaces nikad, najgore tj. najbolje plakanje je pored nekog.. i ovo nije zaebancija vec suva istina...tako se cisti duh, sa utapanjem mraka kroz podsticaj od drugog.... pita onaj gde je bog u nauci... bog se spoznaje kroz drugog, kada se u tebi otvore vrata za koja nisi ni znala da postoje... uzajamni proces kao i sve u zivotu, ali dzaba ljudima objasnjavati kad ljudi ne razumeju ni nacrtano, a kako ce tek napisano.

a moj mrak me je za danas stigao.. laku noc...

..muškarci zaziru od ženskih suza...istina ili laž?
 
..kažu da su lekovite i potrebne iz puno razloga..

Ja hoću al one neće da krenu a to baš ume da bude zeznuto..

Aj da plačemo zajedno..:D

Šta je to što vas najčešće gane do suza?

Ja na sve reagujem (i lepo i ruzno i tuzno) i sve kupim, i kupim...i kad mi dodje do guse, mogu da placem satima, pa i danima.
Veci mi problem bude da zaustavim suze...situacija-biram limun u prodavnici i briznem u plac.
Zato izbegavam da citam/slusam/gledam vesti-crnu hroniku, upijam, pa posle sanjam i prezivljavam i pamtim sve kao slon.
Izbegavam sto sta, to mi je jedini nacin.
Previse burno reagujem.
Placem sama, ne krijem se, ne krijem tugu, ali mi je lakse da se sama "saberem" tako.
Jedna od dobrih strana suza-oci mi se preporode..posto nosim sociva.
Filmovi (koji nisu radjeni po istinitim dogadjajima), pesme, knjige koje izmame suze...taj plac ima katarzicno delovanje.
A sve sto je stvarno, pogadja me do srzi. I takve suze guse.
 
...na najteze stvari najteze placem, valjda padaju negde unutra, pravo u srce...
...kada izbiju tada ridam i gusim se...
...poplakujem na gluposti...film, knjiga, neko place pa i meni suze oci ali to je nebitno ispiranje...
 
..kažu da su lekovite i potrebne iz puno razloga..

Ja hoću al one neće da krenu a to baš ume da bude zeznuto..

Aj da plačemo zajedno..:D

Šta je to što vas najčešće gane do suza?
kako_da_seckate_crni_luk_bez_suza_n.jpg
 

Back
Top