Šutanovac VS Nikolić

Лаже Шуле кад каже да нас не води у НАТО, а лаже и Тома, није му први пут, остаје закључак да је једино Вучићева изјава истинита.Уосталом Шунтановац потврдио да им се мишљења не разликују, зар министар сме да лаже :eek:
Кад је Шуле рекао да нас не води у НАТО ?

Он по том питању ћути, не изјашњава се, али дела говоре уместо њега.;)
 
Кад је Шуле рекао да нас не води у НАТО ?

Он по том питању ћути, не изјашњава се, али дела говоре уместо њега.;)

Каже овако : "Када бих се ја лично питао, наше чланство у НАТО не би долазило у питање, али као министар морам да поштујем одлуку Владе и Скупштине..."

Нема линка , али изјављено више пута ;)
 
Каже овако : "Када бих се ја лично питао, наше чланство у НАТО не би долазило у питање, али као министар морам да поштујем одлуку Владе и Скупштине..."

Нема линка , али изјављено више пута ;)
Још боље, изјашњава се.:lol:
А лаже у име владе.
 
Članovi SNS nemaju svoje mišljenje ;)

Zato ga TI imas!
Sve tvoje "teme" su samo prilika od opljunes po SNS-u:hahaha:
Psi laju, karavan prolazi:D
Da mi nije tvojih "tema" ne bih se imala cemu nasmejati ovde, pa kad ti u pomoc dodju oni ciji su lideri "olicenje postenja, pameti i neporocnosti" - to je posebna poslastica:)

Samo vi nastavite, mene ne ometa lavez, prosla sam:lol:
 
Zato ga TI imas!
Sve tvoje "teme" su samo prilika od opljunes po SNS-u:hahaha:
Psi laju, karavan prolazi:D
Da mi nije tvojih "tema" ne bih se imala cemu nasmejati ovde, pa kad ti u pomoc dodju oni ciji su lideri "olicenje postenja, pameti i neporocnosti" - to je posebna poslastica:)

Samo vi nastavite, mene ne ometa lavez, prosla sam:lol:
:klap::klap:
Шта би жути активисти радили да нема СНС-а ? :hahaha::hahaha:
 
Interesantno kako Sutanovac spocitava Nikolicu, a zna se da je i doticni bio jedan od "vanrednijih" studenata. :hahaha:
Inace izgubili su oboje kompas, ipak dominira Sutamovcevo mediokritetstvo :mrgreen:

Stvar ej u tome da je DS sa Šutanovcem toliko omražena da bi Šutanovac izgubio duel ss Sneškom belićem i to u sred juna meseca dok se ovaj topi.
Šutanovac bi se otopio pre njega.
 
Suntavi Sutanovac ima toliko sujete u sebi da ni na najbanalniju uvredu ne moze da odgovori uljudno i inteligentno. Tomu proziva da nije zavrsio fakultet a zna da je kao tinejdzer izgubio oba roditelja pa nije mogao kao nas dragi ministar da se sepuri godinama po Masinskom fakultetu i da ga mamica i tatica isdrzavaju. Mada to me ne cudi jer sta bi deca bivsih komunista koji cine 90% DS znala o izdrzavanju sopstvenim radom. A ministar odbrane je predpostavljam postao sa izuzetnim znanjem i strucnoscu u toj oblasti, a onda se setim da je covek diplomirao hidro-energetiku. Cela Srbija je prepuna brana koje je podigao Sutanovac. Kad smo kod fakulteta pogledajmo slucaj Cede Jovanovica, abortusa Filozofskog fakulteta koga nedostatak diplome nije sprecio da bude podpredsenik vlade.
Vuciceva poseta SAD je podjenako licimerna kao i politika koju vodi nase ministarstvo spoljnih poslova. Neo komunisti nas vracaju u Titovo vreme, organizuju parade ruskom predsedniku, slihtaju se ruskom ambasadoru pricom o promeni imena Beogradskih ulica, Kada im to dosadi onda skoknu na zapad po nove kredite i tapsanje po ramenu a kad i to dosadi tu je uvek egzotika poput Libije, Kube i slicno. Sa hrvatima se otimaju ko ce ugostiti nesvrstane na pedesetogodisnjicu pokreta. SMESNO!!! I TO JE OZBILJNA POLITIKA!!!
 
Zar ti je toliko jadan život da ideš na internet da bi se nasmejala? Ako je tako stvarno mi te je žao i nadam se da će ti i dalje biti zanimljivo da me čitaš, da makar malo ulepšaš bednu svakodnevicu :mrgreen:

Јаднији живот од твог нико не може да има, чак ни патетични шутановац.

Твоја јадна одбрана шутановца и дс, говори све о теби.
 
Suntavi Sutanovac ima toliko sujete u sebi da ni na najbanalniju uvredu ne moze da odgovori uljudno i inteligentno. Tomu proziva da nije zavrsio fakultet a zna da je kao tinejdzer izgubio oba roditelja pa nije mogao kao nas dragi ministar da se sepuri godinama po Masinskom fakultetu i da ga mamica i tatica isdrzavaju. Mada to me ne cudi jer sta bi deca bivsih komunista koji cine 90% DS znala o izdrzavanju sopstvenim radom. A ministar odbrane je predpostavljam postao sa izuzetnim znanjem i strucnoscu u toj oblasti, a onda se setim da je covek diplomirao hidro-energetiku. Cela Srbija je prepuna brana koje je podigao Sutanovac. Kad smo kod fakulteta pogledajmo slucaj Cede Jovanovica, abortusa Filozofskog fakulteta koga nedostatak diplome nije sprecio da bude podpredsenik vlade.
Vuciceva poseta SAD je podjenako licimerna kao i politika koju vodi nase ministarstvo spoljnih poslova. Neo komunisti nas vracaju u Titovo vreme, organizuju parade ruskom predsedniku, slihtaju se ruskom ambasadoru pricom o promeni imena Beogradskih ulica, Kada im to dosadi onda skoknu na zapad po nove kredite i tapsanje po ramenu a kad i to dosadi tu je uvek egzotika poput Libije, Kube i slicno. Sa hrvatima se otimaju ko ce ugostiti nesvrstane na pedesetogodisnjicu pokreta. SMESNO!!! I TO JE OZBILJNA POLITIKA!!!

За ово бона.
 

Back
Top