Strah od vezivanja

naravno.
nista gore nego kada se muskarac ozeni na nagovor i inicijativu devojke , (jer ona gleda samo svoje interese ,a ne njegove ,ma sta tvrdila).
katastrofa u najavi i sigurna propast.
Jedna stvar Kizo, svi gledaju samo svoje, licne interese i to nije nikakva novost.
To covek treba da nauci u 12 godina ako ne i pre.

Zar ti oko sebe ne vidis srecne brakove??
Da li mozes za nekog da kazes da se dobro ozenio i da je super prosao, mnogo bolje nego sto bi prosao da je bio sam?
 
Jedna forumasica je pisala o tipu koji se uvalio u kucu kod jedne devojke, napravio joj dete, digao sve 4 u vis i "od kladionice do kladionice, od konobarice do konobarice...".
A ona ima firmu, dobra primanja i sve.

Ti uvek insistiras na tome da su zene cudovista kojima ne mozes nista, ALI meni sva ta tvoja pisanija se mogu primeniti i na muskarce.
Dakle, isto tako se moze ponasati i tvoj prijatelj ili kolega.
 
Pricao sam ti o primeru gde je zena bila Azdaja, ali je na kraju morala da popusti i da radi kako muskarac kaze, jer ona je imala 40 god., a on 35 i u punoj snazi i nameravao je da se razvede, a ona nije znala kako bi sama sa dvoje dece, te na kraju je morala po njegovom.;)

Mada, tu od ljubavi nista nije ostalo.
 
Pricao sam ti o primeru gde je zena bila Azdaja, ali je na kraju morala da popusti i da radi kako muskarac kaze, jer ona je imala 40 god., a on 35 i u punoj snazi i nameravao je da se razvede, a ona nije znala kako bi sama sa dvoje dece, te na kraju je morala po njegovom.;)

Mada, tu od ljubavi nista nije ostalo.

pa to ti je taj "finansijski" momenat koje iz petnih zila pominju da je nebitan , zene to nazivaju "sigurnost" i "komfor"

- - - - - - - - - -

Jedna forumasica je pisala o tipu koji se uvalio u kucu kod jedne devojke, napravio joj dete, digao sve 4 u vis i "od kladionice do kladionice, od konobarice do konobarice...".
A ona ima firmu, dobra primanja i sve.

Ti uvek insistiras na tome da su zene cudovista kojima ne mozes nista, ALI meni sva ta tvoja pisanija se mogu primeniti i na muskarce.
Dakle, isto tako se moze ponasati i tvoj prijatelj ili kolega.

Pametan covek , postavio zenu na pravo mesto , njega pitaj za savet kako i sta....
 
pa to ti je taj "finansijski" momenat koje iz petnih zila pominju da je nebitan , zene to nazivaju "sigurnost" i "komfor"

Pametan covek , postavio zenu na pravo mesto , njega pitaj za savet kako i sta....

Razvela se od njega, a on sada nadnici ko zna gde.
"Finansijski" momenat je nesporan. To se podrazumeva. Jedino mozda na 2-3 godini faxa to moze da izostane kada su svi nekako bezbrizni.

Ali opet iz mog iskustva i kada ljudi hoce da se druze sa tobom (muskarci), to cine iz nekog interesa. Svuda je tako.

Zasto se onda plasiti zenskih interesa?? Moje je pitanje za tebe...

- - - - - - - - - -

P.S. Ne moram ja nikog da pitam kako i sta, cak mene obicno pitaju.;)
 
ma kakvi bezbrizni ,itekako one to tada gledaju samo sto nece da se udaju vec hoce da "prozive" i "izive" pa su slobodnije i pokazuju svoje prave karaktere tj. nemanje istog, i njisu se sa jednog alfa tukija na drugi dok ih ne izbace iz tog drustva jer su omatorile i nove klinke stizu....
 
inace muskarci u srbiji redom svi puni para pa moraju odlucno i posveceno da brane svoje ogromno finansijsko carstvo :)))))))))

- - - - - - - - - -


kiza je klasicna balkanska patofna, koja se udala (da udala!) iz pogresnih razloga i kojoj je sad resenje za sve probleme besomucno kukanje na forumu nad teskom sudbom koju je sam sebi zakuvo :lol:

Nego kako ti se cini ovaj citirani post Kizo?:hahaha:
 
pa na stranu sto je sa tom vesticom pravio i decu.....on je prvi koji ne treba nikome nikakve savete da daje, jer se zayebo u svakom segmentu bracnog i porodicnog zivota. i onda forum qq jadan ja :neutral:

jadni vi, niko vas nece nikada wojeti :sad2:

I ovaj? Ogovarali smo te malo, jbg.;):D

- - - - - - - - - -

pa kad sam dobio ban od moderacije pa se koka osokolila :lol:
Ne treba imati mnogo hrabrosti pred tastaturom.
 
Da li ste zeleli nekad da ostvarite vezu sa osobom koja se plasi vezivanja ?

Zasto se osobe plase vezivanja ?

Kako pomoci takvoj osobi,
ili bolje receno - izgraditi vezu sa tom osobom.

Da li uopste ima pomoci ? :lol:

Go ! :mrgreen:
moj bivsi momak je se plasio vezivanja... nema sa cim nisam probala... nije hteo da cuje ni za lisice, ni sa kaiseve, ni za bodljikavu zicu
 
To je zato sto u vecini slucajeva tako i jeste.

Pa i jeste tako. Obicno ljudi koji se plase da ce izgubiti svoju slobodu jako dugo ostaju sami, odnosno - ostaju sami dok god nalaze nekoga sa kim mogu da se druze, dok god imaju sa kim da dele interesovanja i hobije.

Pristupaju "vezivanju" tek onda kada shvate da vise nemaju sa kim da uzivaju u svojoj slobodi, jer se drustvo rasturi, prijatelji brinu o svojoj porodici i deci itd.

Ta spoznaja obicno pocne da dolazi posle cetrdesete, koliko ja mogu da procenim primere oko sebe. Nemali broj tih ljudi zapadne i u depresiju, jer im tada postane zaista tesko da nadju nekoga i onda lutaju, gde god mogu, sa bilo kim, samo da nisu sami u 4 zida.

Eto, to je potencijlna cena koja moze da se plati kasnije kada se tako sebicno cuva sloboda u nekim mladjim godinama.

I naravno, ako je neko srecan sa svojom slobodom, ako je tip licnosti da bolje funkcionise sam - onda i nema neka kasnija razocaranja i patnje sto je sam. Sve zavisi od osobe.
 

Back
Top