Стоп љубомори на форуму!!!

ako se ne cascavaju komplimentima na onoj temi kako si zamislila da ce na ovoj
a gle cuda ispisase je i izhvalise se
sad se namece pitanje koje je poenta svega ovoga?
mozemo da se hvalimo i kudima na cet temama...dozvojeno je i na temama de se kazce slike

jel to ukinuli sapunice na pinku ?

Ti si mi Metlo najlepša :zper:

ajd ti sad mene hvali:zcepanje:
 
Jel? A meni se učinilo da je Pipi plava a Struja je riđa koliko sam zapamtila.:manikir:
Не знам, мени се чини да је и Пипи риђа :neutral:

Daj molim te ko bi bio ljubomoran na devojku s foruma???
Па, тако тврде форумаши, зато ћемо овде да их разуверимо ;)

И да додам, Girlicious, cрам ме било што је се раније не сетих :rumenka:
 
Ево, види се да форумашице нису љубоморне, него форумаши.
Ниједан се није јавио да похвали колегу :evil:

To je zato što Hose Armando i Iglesijas ne pričaju jer oni ustvari ne znaju da su braća od teče koji ima tri noge i siromašan je ali u međuvremenu dobija veliko nasledstvo ali ga je zla tetka oslepila i proglasila mrtvim i pobegla sa tečinim blizancem zlim Hurasijom
 
Nisam ljubomorna na druge zene....retko klikam na tu temu gde se slike postavljaju.. a i sklona sam kriticizmu (retko bez razloga)....:roll: :dash: pa je bolje da se ugrizem u jezik....:p

Svidele su mi se samo Ankora i Hepi (lepe su slike kad se preslo sa dupeta na glavu :mrgreen: :p) ....:rumenko: stacu, probirljiva sam....:mrgreen:

I ne volim kad se postavljaju polu golisave slike bez ukusa....tema deluje ko da se forumasice slikaju samo za tu temu, pa se namestaju, guze i sl. ko da samo one imaju sise i dupe...:roll: :lol:

P.s. nadam se da se nece neka forumasica uvrediti..nisam ni videla sve slike...
 
А ти женско видиш само на екрану :roll:
Изгледа да си љубоморан на форумаше чим нико не наводиш :p

taman posla ja sam Djokitza, svi forumaši su bolji od mene.....:super: jerbo kako ti kažeš ja žensko vidim samo na ekranu.....

a koliko vidim ti čak ni na ekranu ne vidiš suprotni spol :p :rotf:
 

Back
Top