Stoka muška

uh, pa i nisam imala neke zajjebane situacije sa osobama suprotnog i nezasluzeno imenovanog kao jaceg pola
pre Vladimira :heart: sam imala jednu vezu, onako bas, bas ozbiljnu ( al' nzm kako sam to uspela sa samo sesnaest godinica, bre, decko 'teo da me zeni, njegova porodica samo trljala ruke jer su mislili da ce da dobiju snajku iz lekarske i ugledne porodice, al' prc...joj, to nije tema, je l' te?)
i znam da mi nije petljao iza ledja(al' zato ja jesam), mukica moja, bas se bio zatreskao
e sad, sa Vladimirom je sve kako treba, a ak' muva nesto onda je to njegova stvar, mislim, trebao bi da bude zesce dvolicna stoka, ali cenim da nije sposoban za to

e ali su dusebriznici :evil: izmislili prljavu pricu o prevarama ovog prvog i kad je to doslo do mene, dozivljavala sam nervne slomove 4 dana uzastopno i samo sam histerisala, kukala i mrzela ceo svet (a i bila sam konstantno razvaljena od alkohola i vuje tog meseca pa je i to mozda razlog)
onda sam ga nahvatala i pricala sa njim jer i posle raskida imamo otvoren prijateljski odnos, i on je sve demantovao, objasnio mi odakle ta prica pa se smirih

znaci, milanci, samo treba da budes kuckica i njegova vila (sad rasporedi kad si koja od ta dva) i ima iz ruke da ti jede
pf
muskarci, tezak nauk, ma da :roll:


:manikir:
 
ja sam mislio da preterujem,ali definitivno sam u pravu! Vecina zena su hard core kucke i stalno moras da imas gard i stalno da joj razbijas mozak da bi bilo sve ok! Zapazio sam da devojka cim provali da si malko zatreskan u nju odmah krece ili varanje ili pedala ili pokusace da te **** ko konja.
 
ja nemam nesto puno iskustva s suprotnim polom
mada eto ako se racuna bila sam hm.."prevarena" jednom, ali to se tehnicki ne bi moglo nazvati prevarom jer smo se samo muvali a i znala sam za tu devojku i tako
jedino je bilo bezveze sto je krio to par nedelja
nisam se svetila, suvise sam lenja za tako nesto
 
e a da, bila je jedna totalno bolesna situacija sa tim bivsem i njegovom bivsom (nju ostavio zbog mene)
ja i ona idemo u istu skolu, ma skroz nam se poklapaju putevi, a i licnosti i gotivna mi je skroz
i sad, letos, 2,3 meseca nakon sto sam ja raskinula sa ovim, bila sam solo pa smo se na'vatali par puta i posle od ove saznam da je i ona bila sa njim za to vreme, tj. i oni su se na'vatavali
xex, ovaj nas bivsi ispade laf
e al' su se posle izdesavale mnoge stvari i uspeli smo da unormalizujemo nas odnos
iako mi je ex, mnogo ga cenim i volim(ne kao decka, bre) i uvek je tu ak' mi zatreba i volim da popijem kafu sa njim, da popricamo i sve to ali bez ikakavih zadnjih misli i namera
a ta cura mi je skroz dobra drugarica sad
i boli me uvo sta ona mi ona misli i da l' mi muti nesto iza ledja, ja sam korektna prema njoj i to ocekujem za uzvrat
 
ja sam mislio da preterujem,ali definitivno sam u pravu! Vecina zena su hard core kucke i stalno moras da imas gard i stalno da joj razbijas mozak da bi bilo sve ok! Zapazio sam da devojka cim provali da si malko zatreskan u nju odmah krece ili varanje ili pedala ili pokusace da te **** ko konja.

U potpunost se slažem, napokon neko normalan na ovom PDF-u, dobro ima i časnih izuzetaka...:ok:
 
ja sam mislio da preterujem,ali definitivno sam u pravu! Vecina zena su hard core kucke i stalno moras da imas gard i stalno da joj razbijas mozak da bi bilo sve ok! Zapazio sam da devojka cim provali da si malko zatreskan u nju odmah krece ili varanje ili pedala ili pokusace da te **** ko konja.

lupas, brate, mislim jesi ti fraEr i sve to, al' lupas
kao prvo, ne mos' da generalizujes tako i da kazes da su sve iste jer je to potpuna besmislica
da, da, ima finih cura samo treba da se potrudis malo :manikir:
kao drugo, to ti je cist mehanizam samoodbrane, fazon, 'bolje da ja pravim sranja nego on, necu da budem povredjena' i sl. tricarije
i da, mnoge cure sa takvim stavom krenu od pocetka veze ali ili vremenom skapiraju da im to ic ne treba i onda se prepuste i uzivaju u ljubavi, sreci sa njim, bla bla ili bude prekasno i padne raskid
ja sam probala te kuckaste fazone, ali sam bila i dobra vila i ispade da sam bolje prolazila sa tim prvim stavom
a jeste bolesno
al' kada skapiras da je to to, da se volite i da je sve lepo, onda zaboravis na sve te fazone, igre i maske
samo uzivas :heart:
 
U potpunost se slažem, napokon neko normalan na ovom PDF-u, dobro ima i časnih izuzetaka...:ok:

ali je zaprepascujuce koliko su zene dobri glumci ! osecanja,postenje,moral,ljubav qraz palac pa te sjebu i nista od toga na kraju ne bude,sjebu te totalno a ti ostanes zaslepljen jebenim hemikalijama koje luci tvoj mozak i ne vidis kolika je ta osoba skula! Sve zene su iste,samo su neke bolje glumce, a neke ne!
 
no,da ne bismo nastavljali već započetu raspravu na temi koja za to nije predviđena,na vam cela tema,pa razglabajte
1)značiii,da li ste bili prevareni
2)ko šta gde kako(molim vas,ja volim da gledam tuđa posla)
3)kako ste se osvetili

1) NIsam nikad, ali ako mene gledaš kao referentnu tačku onda... :roll:

2), 3) - Ja se bavim meditacijom, tako se izdignem na viši spiritualni nivo... a ako nisi sklona tome, prelistavanje starog zaveta bi moglo dosta da pomogne u skretanju misli... :ok:
 
ja sam moju napokon dresirao..:P
i ima dosta istine u overovom zborenju, u poslednje vreme sam se ponasao skroz hladno...i ishod je da je ona tetovirala slovo D (od Darko (moje ime:P)) nije bitno na kom mestu (sa cim se ja u potpunosti ne slazem, ali nije ni tema ni mesto...
 
uh, pa i nisam imala neke zajjebane situacije sa osobama suprotnog i nezasluzeno imenovanog kao jaceg pola
pre Vladimira :heart: sam imala jednu vezu, onako bas, bas ozbiljnu ( al' nzm kako sam to uspela sa samo sesnaest godinica, bre, decko 'teo da me zeni, njegova porodica samo trljala ruke jer su mislili da ce da dobiju snajku iz lekarske i ugledne porodice, al' prc...joj, to nije tema, je l' te?)
i znam da mi nije petljao iza ledja(al' zato ja jesam), mukica moja, bas se bio zatreskao
e sad, sa Vladimirom je sve kako treba, a ak' muva nesto onda je to njegova stvar, mislim, trebao bi da bude zesce dvolicna stoka, ali cenim da nije sposoban za to

e ali su dusebriznici :evil: izmislili prljavu pricu o prevarama ovog prvog i kad je to doslo do mene, dozivljavala sam nervne slomove 4 dana uzastopno i samo sam histerisala, kukala i mrzela ceo svet (a i bila sam konstantno razvaljena od alkohola i vuje tog meseca pa je i to mozda razlog)
onda sam ga nahvatala i pricala sa njim jer i posle raskida imamo otvoren prijateljski odnos, i on je sve demantovao, objasnio mi odakle ta prica pa se smirih

znaci, milanci, samo treba da budes kuckica i njegova vila (sad rasporedi kad si koja od ta dva) i ima iz ruke da ti jede
pf
muskarci, tezak nauk, ma da
:roll:


:manikir:
Nisam ja prvi poceo,a da je moje istina,jeste istina je 100%! Gde dodje do ljubavi tu se veza zavrsava,jedino moze veza da pali ako jedan partner stalno osvaja dugog,ako je jedan hladan, a drugi pokusava non stop da ga prvi zavoli!
 
ali je zaprepascujuce koliko su zene dobri glumci ! osecanja,postenje,moral,ljubav qraz palac pa te sjebu i nista od toga na kraju ne bude,sjebu te totalno a ti ostanes zaslepljen jebenim hemikalijama koje luci tvoj mozak i ne vidis kolika je ta osoba skula! Sve zene su iste,samo su neke bolje glumce, a neke ne!

Totalno u pravu....:ok:
 
Glupo je tj ne treba generalizovati - "sve su žene iste i svi su muškarci isti"...daleko od toga!
Što se tiče prevare, nisam nikada nikog prevarila tj varala, niti su mene moji muškarci povredili na taj način.:)
 
Poslednja izmena:
ja sam moju napokon dresirao..:P
i ima dosta istine u overovom zborenju, u poslednje vreme sam se ponasao skroz hladno...i ishod je da je ona tetovirala slovo D (od Darko (moje ime:P)) nije bitno na kom mestu (sa cim se ja u potpunosti ne slazem, ali nije ni tema ni mesto...

Sad mozes da se hvalis kako tvoja devojka ima D tacku d:
 
Nisam ja prvi poceo,a da je moje istina,jeste istina je 100%! Gde dodje do ljubavi tu se veza zavrsava,jedino moze veza da pali ako jedan partner stalno osvaja dugog,ako je jedan hladan, a drugi pokusava non stop da ga prvi zavoli!

imas totalno iskrivljenu sliku o toj 'pravoj ljubavi'
ne, obe osobe treba da daju sebe u potpunosti, jer veza se gradi, ljubav se razvija polako i to treba da se gaji, bre, kao jebena biljka!
a ne sad, ja sam kul, a ti si zaljubljeni klipan i ocekujem da obleces oko mene jer to tako treba:roll:
sve te gluposti ce da ti ispare iz glave kada nadjes nekog ko ce biti uz tebe u svim situacijama, i kada je lepo i kada nije, nekog ko ce da te voli, mazi, pazi i svasta nesto lepo :heart:

ja sam samo rekla da mi se vise isplatilo kada sam imala taj nadrndani kuckasti fazon (a kratko je trajao taj trip) jer ja nisam bila povredjena, meni je bilo bolje, ja nisam patila i plakala, al' sa druge strane, ne mos' mirno da spavas, ybg, balans, imas i dobre i lose strane svega
 
no,da ne bismo nastavljali već započetu raspravu na temi koja za to nije predviđena,na vam cela tema,pa razglabajte
1)značiii,da li ste bili prevareni
2)ko šta gde kako(molim vas,ja volim da gledam tuđa posla)
3)kako ste se osvetili


milicaanchy zašto se tema zove Stoka muška ?
Ne varaju samo oni... :(
A i u objašnjenju teme je postavljeno pitanje: da li ste bili prevareni, kako ste se osvetili...
Naslov zvuči feministički, a posle ispada da se odnosi i na muškarce i na žene... :dontunderstand:
Da li je ovo isključivo ženska tema?

Pozdrav! :bye:
 
Poslednja izmena:
imas totalno iskrivljenu sliku o toj 'pravoj ljubavi'
ne, obe osobe treba da daju sebe u potpunosti, jer veza se gradi, ljubav se razvija polako i to treba da se gaji, bre, kao jebena biljka!
a ne sad, ja sam kul, a ti si zaljubljeni klipan i ocekujem da obleces oko mene jer to tako treba:roll:
sve te gluposti ce da ti ispare iz glave kada nadjes nekog ko ce biti uz tebe u svim situacijama, i kada je lepo i kada nije, nekog ko ce da te voli, mazi, pazi i svasta nesto lepo :heart:

ja sam samo rekla da mi se vise isplatilo kada sam imala taj nadrndani kuckasti fazon (a kratko je trajao taj trip) jer ja nisam bila povredjena, meni je bilo bolje, ja nisam patila i plakala, al' sa druge strane, ne mos' mirno da spavas, ybg, balans, imas i dobre i lose strane svega

:zper:
 
ja sam moju napokon dresirao..:P
i ima dosta istine u overovom zborenju, u poslednje vreme sam se ponasao skroz hladno...i ishod je da je ona tetovirala slovo D (od Darko (moje ime:P)) nije bitno na kom mestu (sa cim se ja u potpunosti ne slazem, ali nije ni tema ni mesto...

Sve je isitna! Ljubav i to su klasicne bajke i gluposti,jedino pali sirova i hladna muskost i cvrsta ruka kao i cvrst khm..! Na njihove brutalne igre jedino mozemo da odgovorimo istom merom,jer mi smo oni koji su sjebani prirodno! Devojke dok su madje biraju najlepse muskarce,onda im oni svasta urade i onda one nama normalnim se svete,one kada malko odrastemo uvek biraju i gledaju one uspesne bilo da je to u sportu,skoli,drustvu,rakijanju,kad jos malo odrastemo onda gledaju koja kola vozimo,gde zivimo i sl i onda nas biraju jer one imaju desetine udvaraca, a tebi kao prosecnom coveku retko koja ce da ti se udvara osim ako nije neka grobulja ili ako joj nesto fali! Kao mlad covek pre zenidbe si sjeban,jer ti ne mozes reci ribi e hoces da se ebemo i da imas seks,a ona ako kaze nekom ta ce sigurno dobiti ono sto je trazila! Imaju zestoku prednost sto su lepe i sto imamo retardirane pisce i reditelje filmova koji nas bombarduju pricama o ljubavi i ostalim bajkama! Ali imamo jednu prednost nismo glupi i nemamo mecu!
 
Nemoj dirati Overa!!!:rtfm:
Nego dođi na bič!!!:zper:
Inače da li ti voliš da dominiraš ili to prepuštaš muškarcu?:zper:

jednostavno nmg da ignorise tvoje postove
a bic razradi malo pa zovi
i da, volim da dominiram, vazda sam bila dominantna zenka i ti kao jedan obican crv mos' cipele da mi ocistis (dobro, martinke)

u jjebem ti sunce, stvarno sam pukla tunajt
 
uh,volim sama sa sobom da pričam...
1)dvaput,koliko ja znam,mada imam još nekih sumnji...
2)dobro,prvi put sa jednom gadnom,dosadnom,feminiziranom i kompletno debilnom osobom
znači glava mu je oblika sijalice,razrok je,a nos mu nije osa simetrije lica,već ide nekako udesno,u odnosu na sredinu face.
Zašto sam bila s njim?
Pa,delovao je zanimljivo,onda nije,pa mi ga je bilo žao,njanja
prevario me s nekom kobilčnom,devojka 2m visoka,mogla bi da ga pojede,faca bul-doga,ali me prevario žeeešće,u isto vreme je bio i s njom,i sa mnom
otkrila sam slučajno
nju sam blatila gde sam stigla,a njega sam psihički uništila,i na kraju prebila(da,PREBILA)
to je bilo pre skoro 2 godine,a on posle mene nije nijednu devojku imao.
Ozbiljno.

Drugi put,tu ću pogaziti svoju teoriju,bio je u pitanju jedan prezgodan dečko.Ne mogu da detaljišem,jer mi nije ni pružio dovoljno detalja,a pošto mi je sve saopštio preko telefona,nije dobio batine.

Ovo je najludje što sam čuo poslednjih 12 meseci :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: ( nisam stigla ga ga prebijem :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje: )
 

Back
Top