Sto ovako?

Nemam zeludac za ovakve stvari (citajte: grand i kompaniju), tako da se nadam da cu uz pomoc gore navedenih postova i sama mocu da dam odgovor na temu. Pitanje je, ako sam dobro shvatila, zasto se mazene i pazene devojke okrecu onima koji ih maltretiraju? Ispravite me ako gresim.

Mislim da takve devojke grese i da uzbudjenje opasnoscu i avanturisticki duh treba da oprobaju u ekstremnim sportovima :)

:ok:upravo rekoh da se ne loze na hari potera nego na badboy pusache
 
Na stranu to sto je izostavio da ubaci NEKE, ubacio je jednu suvisnu rec DANASNJE.
Kao da dvolicnosti ranije nije bilo.
Mnogo se kuka na ovo DANAS.

vrati malo film u rikverc,pitaj svoju babu ili kevu..pa ce ti reci..:ok: znas vrlo dobro na sta sam mislio i nemoj da izvrces..:ok:majstorice ste u tome..da izvrcete...jesu danasnje devojke su masovno takve...:ok:ali nije glenn vise mladi majmun..:ok:
 
vrati malo film u rikverc,pitaj svoju babu ili kevu..pa ce ti reci..:ok: znas vrlo dobro na sta sam mislio i nemoj da izvrces..:ok:majstorice ste u tome..da izvrcete...jesu danasnje devojke su masovno takve...:ok:ali nije glenn vise mladi majmun..:ok:

A i ja sam luda.
Sta mene briga i za tu masu devojaka i za danasnjicu. Neka bude da i jesu uglavnom sve dvolicne, vise nego sto su bile ranije. Kao da to ima neke veze sa mnom i kao da ja poznajem te devojke, pa mogu da tvrdim nesto. Ali ti ih poznajes...pa slobodno kazi.
 
Ih sad kao...ne slusate Grand i gadite se Mileta, a ne gadite se onog dzubreta od brze hrane i energetskih pica. To je ista stvar samo u obliku muzike.
Inace, ne slusam Mileta al ga postujem :hahaha:
 
evo odslusala sam....
i na osnovu miletove pesme koju je napiso neko za neke pare ...nalupo tekst cisto da se rimuje da kuka nesto zavija da se plitkoumni glavonosci sa dve ganglije u glavenom reginu pale...ti si izveo zakljucak da su devojke dvolicne

:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
pa ti si genije
 
evo odslusala sam....
i na osnovu miletove pesme koju je napiso neko za neke pare ...nalupo tekst cisto da se rimuje da kuka nesto zavija da se plitkoumni glavonosci sa dve ganglije u glavenom reginu pale...ti si izveo zakljucak da su devojke dvolicne

:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
pa ti si genije

Jos bolje, on je u pesmi nasao dokaz za ispravnost svog (ne)davno formiranog stava, zasnovanog na licnim iskustvima sa vecinom danasnjih devojaka.
 

Back
Top