Što nam izbor auta govori o muškarcu ?

20adndf.jpg
 
Ma ne govori !
Npr : ima primjera koje svakodnevno gledam na HrvAtskim cestama , gladan kruha vozi bembaru .

e ti likovi su mi najjači :lol:
skoro frajer u bgd napao radnike beogradskih toplana jer su mu
hteli isključiti grejanje zbog višegodišnjeg duga u visini od 200.000 eura
a kuća mu dvorac ispred mercedes benz, neki SUV model

hehehe

po kolima i kući rekao bi: vidi ga puniša, a sada auto da proda nema dovoljno para da vrati dugove, nači bednik :lol:
 
Ma ne govori !
Npr : ima primjera koje svakodnevno gledam na HrvAtskim cestama , gladan kruha vozi bembaru .

to nikad nisam razumeo....kupis kola nemas za corbu..imas za 2-3 litra do plate, verovatno ni za popravku ali zato kad prodjes po kraju glavni si baja jer mislis da zenska deca prskaju u gace :confused:..vozim dobar auto i imam pare da ga odrzavam...Ankora sunem corbu cu svrnem do Hrvatske :lol:
 
e ti likovi su mi najjači :lol:
skoro frajer u bgd napao radnike beogradskih toplana jer su mu
hteli isključiti grejanje zbog višegodišnjeg duga u visini od 200.000 eura
a kuća mu dvorac ispred mercedes benz, neki SUV model

hehehe

po kolima i kući rekao bi: vidi ga puniša, a sada auto da proda nema dovoljno para da vrati dugove, nači bednik :lol:

Krkani !
 
to nikad nisam razumeo....kupis kola nemas za corbu..imas za 2-3 litra do plate, verovatno ni za popravku ali zato kad prodjes po kraju glavni si baja jer mislis da zenska deca prskaju u gace :confused:..vozim dobar auto i imam pare da ga odrzavam...Ankora sunem corbu cu svrnem do Hrvatske :lol:

Imas primjera kad jedan takav osnuje obitelj i nema di smjestit svoju celjad jer ne zeli prodat svoju jurilicu
na dva sica .
 

Back
Top