Stidljivi, povuceni, smotani muskarci

Ok, ustanovili smo kako je misljenje o stidljivim, povucenim i smotanim devojkama, a sada ide tema o smotanim, stidljivim i povucenim muskarcima.
Zene, sta mislite o takvim muskarcima koji su eto, smotani, stidljivi, povuceni? Jesu li vam privlacni ili ne i zasto?
Muskarci, mislite li da ovi smotani, stidljivi i povuceni imaju sansu, ili devojke jednostavno ne zele nekog "sonju" vec pravog muskarca, i zasto?

Takvi muskarci me nikada nisu privlacili,kao partneri niti kao prijatelji jer jednostavno imamo razlicite energije i mislim da bih se s'takvima osecala smoreno.
 
Ok, ustanovili smo kako je misljenje o stidljivim, povucenim i smotanim devojkama, a sada ide tema o smotanim, stidljivim i povucenim muskarcima.
Zene, sta mislite o takvim muskarcima koji su eto, smotani, stidljivi, povuceni? Jesu li vam privlacni ili ne i zasto?
Muskarci, mislite li da ovi smotani, stidljivi i povuceni imaju sansu, ili devojke jednostavno ne zele nekog "sonju" vec pravog muskarca, i zasto?

joj takvi su nekad bas bas seksi. ono, kao malo smotan i miran a ovamo vidis mu perverziju iz ociju.
 
mene zanima, pošto sam stidljiv i samim tim smotan...pa me zanima kako to žene u meni vide perverziju, pošto vidim da opasno zjapaju...

Viri ti iz očiju, šta ćeš...;)

- - - - - - - - - -

Eh,sad...mislim da nije mislio na tu vrstu smotanosti.
Pa devojke,ako vam se svidja momak koji je stidljiv i povucen,napravite vi prvi korak,nece vam spasti kruna sa glave.Zasto uvek muskarac mora da napravi prvi korak?

Pa da.
 
nikada nisam razumeo te smusene
ja sam po prirodi direktan otvoren
pravi div
evo recimo meni su uvek ti nikakvi onako podozrivo puni zavisti jer nemaju moje kvalitete koji su uzgred za njih nedostizni ideal o kome mogu samo da mastaju ,uvek postavljali pitane ' a zasto ti hodas tako ??'
aludirajuci na moj stas okretljivost spretnost hitrinu cvrstinu
nekako sam ih uvek sa zaljenjem posmatrao
 

Back
Top