Stidljivi muškarci

Bitno je da nije stidljiv i smotan... samo stidljiv se da rasciniti i razbajati :D

:rotf:
samo je bitno da nije smotan,ako je samo stidljiv to sa da razmagnetisat za dvije seanse...
Ustvari ima momaka koji nijesu stidljivi samo su...nenametljivi.

...salim se ,meni u opste ne smeta ako je stidljiv posto znam da ce se opustiti cim vidi da je cura normalna (tj.nearogantna i neumisljena) kao i on...a i to mi nekako znaci da je vaspitan momak i da postuje zenu kao njeznije ali i superiornije bice..:ok:

mislim da,vecina djevojaka je stidljiva ali imaju 'agresivniji' nastup nego muskarci pa izgleda da su samouvjerene....
Ja ovo u svoje ime:lol:

a ima cura koje piju pa su kao kauboji.Startovale bi i Talicnog Toma.to je bas cool..
 
:rotf:
samo je bitno da nije smotan,ako je samo stidljiv to sa da razmagnetisat za dvije seanse...
Ustvari ima momaka koji nijesu stidljivi samo su...nenametljivi.

...salim se ,meni u opste ne smeta ako je stidljiv posto znam da ce se opustiti cim vidi da je cura normalna (tj.nearogantna i neumisljena) kao i on...a i to mi nekako znaci da je vaspitan momak i da postuje zenu kao njeznije ali i superiornije bice..:ok:

mislim da,vecina djevojaka je stidljiva ali imaju 'agresivniji' nastup nego muskarci pa izgleda da su samouvjerene....
Ja ovo u svoje ime:lol:

a ima cura koje piju pa su kao kauboji.Startovale bi i Talicnog Toma.to je bas cool..

Te shto bi startovale Talichnog su mi jako odbojne. Ne mislim da je to cool. U preteranoj dozi mi smeta. Malo "samopouzdanja" nije na odmet ali...
Ne volim te prostakushe (cowgirls) shto natezu pivo iz flashe, keze se nekontrolisano, uzasno su glasne i prstom pokazuju u tipa koji im se dopada. Mushkarce dozivljavaju kao sponzore i sebe smatraju superiornijim. Takve obichno nemaju dlaku na jeziku, izuzetno su bezobrazne, agresivne i samouverene (prosto traze da ih pljunesh). Ruku na srce, ova anomalija nije uvek zastupljena u ovakvoj, formi. Postoje i blaze varijante.

Al' se svet izopachio u zadnje vreme...
 
Ma bzvze, tema me je podsetila na 1 film... nemerem da se setim kako se zove...
Uglavnom lik koga su riba i ortak izradili u pljački banke sad beži od policije sa bratom i dolaze u neku vukojebinu u Americi, i u jednom trenutku dok ispija pivo kaže(pošto mu je bivša slomila srce i otišla sa ortakom) od sada neću više da budem fin prema ženama, biću tajanstven, stidljiv i misteriozan....
Dok je potpuno ne osvojim...
A brat: i šta onda?
Onda ću da je hebem
 
e.. a kako ti se telo stidi..? .....ne smeš da gledaš žensku...ili kao zgčić ti se milenko pa ništa ne boode....ili se zaroomeniš kad vidiš velike sise....ša ti se dešava pa misliš da si bolestan..??
.....ja sam izneo jedan problem,koji ne mora biti moj,a može biti,što da ne...
....i ne vidim razlog da me neko omalovažava, samo zato što sam izneo problem sa kojim se susreću mnogi mladi ljudi...
 
...veoma intrigantno razmišljanje...
....aaaa jel znaš koje su konsenkvence takvog "devijantnog" ponašanja...
...i kakve su to traume,počev od ranog detinjstva pa na dalje...

Ma kakve traume, to su ljudi bez sujete, naročito ako ne kriju stidljivost ili ne mogu da je sakriju, a idu napred do cilja. Što reče Gazdarica, to je tako zavodljivo.
 

Back
Top