STARIJI MUSKARAC

sibirska:
Beki, el' da je glupo kad neko citira nešto što si htela da obrišeš? :lol:

Ma sranje u boji - hebote ja kuckam i očekujem vas dve, tri tu pošto niko drugi ništa ne piše a gle ovi ljudovi - samo iskaču :lol:

Marlone - znaš kad ti neko kaže biraj... I znaš da ima dovoljno keša da ispuni svaku tvoju želju? Biraj... Plus ona uvretira - ti si vaka, onaka, tebi treba ovo, ono... Biraj... Ti naravno odma vrtiš glavom levo desno - ne gore dole, levo desno - on te zaustavlja, stavlja prst na nosić i govori šalio sam se, šalio sam se - samo da vidim kako ćeš da reaguješ... Ali...
 
Ali sad bez zezanja, stvarno je bre malko neprirodno...baja zreo čovek, skoro deda, a ona stupa tek u pravi život.... Taj odnos je naravno pomalo stereotip mlada devojka-stariji muškarac, mada je danas u društvu sve pomalo izvitopereno, pa ko voli....:D
 
Ja ne maltretiram ljude s pričama o osiromašenom uranijumu u vodi koja se najviše kupuje i kupljenim sertifikatima i gomilom bakterija u vodici koju sam već skoro skroz popila - zato tišina tamo :lol:

Ja se uozbiljila, pihh čuj - dva ispita ne mogu da spremim a tako malo mi treba, kako dovatim knjigu dobijem napad plača i strčim do dole po žvake od lubenice, nove orbit - bakteriološki ispravne, koje ne štete zubima, znaš :lol:
 
Aaaaaaaaaaaaaa........ :D:D:D Ma nema bakterija bre...samo nešto malo...dva miliona :D

Sad sam miran... to je Becky... ja mislio neko joj ćornuo nik pa se kurchi :D Položićeš bre aj' ne sviraj ...sa ili bez orbita...
 
Zoyzoynaki:
Pa da pristanem!!! :) ....prosio me covek...ozenio bi me bez razmisljanja...pri tom je stranac...ma ne znam ni sama.Mislim da se mnogo premisljam...a ne mogu bez njega i samo dzabe patim.J**** okolinu i roditelje....trebalo bi da gledam sebe i svoja osecanja!! :-D

Pa naravno - zaljubljena si u coveka - udaj se... nece rodbina i prijatelji da zive sa tvojim muzem nego ti. Btw. udaja za vrsnjaka ili zemljaka nije nikakva garancija da ces biti srecna :) Poz
 
Ha Ha! raspravljate se oko 13 godina. Moj muz je od mene stariji 24. Ja sam mu treca zena, a nadam se i poslednja. Super je. Odlicno funkcionisemo. On bi nasoj deci po godinama mogao biti i deda, ali on im je tata i to je to. On se bolje snalazi sa njima jer ima iskustva. Ja se samo bavim lingvistikom. Uzivam. Preporucujem. :grin:
 
vila raviojla:
Ha Ha! raspravljate se oko 13 godina. Moj muz je od mene stariji 24. Ja sam mu treca zena, a nadam se i poslednja. Super je. Odlicno funkcionisemo. On bi nasoj deci po godinama mogao biti i deda, ali on im je tata i to je to. On se bolje snalazi sa njima jer ima iskustva. Ja se samo bavim lingvistikom. Uzivam. Preporucujem. :grin:
Imaš sestru...:D
 

Back
Top