Stare dame i mladi momci, stariji muškarci i mlade devojke...

al što ne volim kad se pojavi neki tako nov...i umesto da ćuti, čita, provaljuje...on odma u fajt...

ko onaj baja sto jebbe 8 puta za noc i kaci slike s nekom utokom....ja se uplasio skroz, missim, i onako sam svasta proziveo, jos mi on fali :sad2: Sreca, nema ga vise... kontao ovdasnje ribe ce se naloze, ali je omasio za 20 godina. Tj., devedesete!

jok...vec onaj moj od tries cetri kad bude imao tries pet ce da voli ove do dvaes godina...a ja cu tad da imam dvaes jednu....:rida:

oooo okrutni svijete :zcepanje:

:sad2: Dodji meni...ja volem tri godina mladje :manikir:
 
мијеша ми се :)

само покушавам да те просветлим,поента тог ,,ти тако добро то радиш то,, је у томе да престанеш причати,смарати већ да радиш оно за шта си ту :cool:

to je vec grubo. Ne znas je...a i oprosteno ti je...nov si na LJiSu...

Nek ugura jezik na mesto na monitoru gde je njen avatar :mrgreen:

moz i to :mrgreen:
 
колега молим вас,озбиљности....није мој тип одма се види.

shta se mijeshash

екстремно сам алергичан на ове ствари.

Dobro, ako nije tvoj tip, zaobidji...jel svakoj koja nije tvoj tip prigovaras nesto?

Ako si elergican, nemoj da citas...ovo je NET covece... ljudi iz svih krajeva pisu ovde.

a daj bre sta je vama ljudi danas...? Sta je meni da vam objasnjavam ko deci nekoj?

odo na gibanicu.
 
Dobro, ako nije tvoj tip, zaobidji...jel svakoj koja nije tvoj tip prigovaras nesto?

Ako si elergican, nemoj da citas...ovo je NET covece... ljudi iz svih krajeva pisu ovde.

a daj bre sta je vama ljudi danas...? Sta je meni da vam objasnjavam ko deci nekoj?

odo na gibanicu.

Опа,пратиш редовно моја излагања ? :D
желео сам само да напоменем младој дами да није у праву и да би било добро да шиптарски,,ИН,, фазон писања што пре избаци из употребе,због ње пре свега .

Добра је гибаница,немој се нервираш.
 
мијеша ми се :)

само покушавам да те просветлим,поента тог ,,ти тако добро то радиш то,, је у томе да престанеш причати,смарати већ да радиш оно за шта си ту :cool:

ti mene da prosvijetlish?
ne riSe svega ti...
koji si samo ti faktor u svoj ovoj prici da mi je znati :)

колега молим вас,озбиљности....није мој тип одма се види.

shta se mijeshash

екстремно сам алергичан на ове ствари.

uz malo srece,dobicesh anafilaticki shok i baj,baj...:bye:
 
Опа,пратиш редовно моја излагања ? :D
желео сам само да напоменем младој дами да није у праву и да би било добро да шиптарски,,ИН,, фазон писања што пре избаци из употребе,због ње пре свега .

Добра је гибаница,немој се нервираш.

Siptarski?

:hahaha:

Klasicna si Srbenda iz devedesetih...ti Siptara sem u poslasticarnici verovatno nisi ni video. Siptari ne govore ijekavicom. A pratim tvoje postove, da. Je l' ti imponuje to ili?

Da, dobra je gibanica. Napisao sam prvo "pita sa sirom", ali kontam da bi pomislio za mene da sam Hrvat ili tako nesto, jer ne govorim gibanica....


aj sad na Politiku, patrioto.


p.s. greska u pisanju...alergrican.
 

Back
Top