Star Craft 2

Legenda ostaje legenda :klap::super::klap::super::klap:

Akcija je veoma zanimljiva, introi su kao i uvek odlicni... a tek je scenario legendaran - kao i uvek.

Igrao sam danas nekih... valjda 12 sati. Probao malo ovako, malo onako - ne mogu da se snadjem u svemu tome sto su stavili novo. A opet - to jeste Starcraft, nema sanse da se pobrka sa bilo cime.

Eto, toliko od mene, neka i drugi dodju do izrazaja :D
 
Pa jel mozes da dobacis bar do polovnog, ali dvojezgarnog, kompa?
Danas prakticno i intgrisana grafika radi posao.
Smanjis detalje... i prica moze da pocne ;)

p.s. za sest dana sam presao kampanju, i sedmi sam resio da se odmorim :lol: sad pomalo igram razne izazove, ima dobrih fora... jos se nisam isprobao protiv nekoga, samo protiv masine
p.p.s. ima par jako znacajnih razlika u igranju kampanje prema igranju multyplayer partija
 
Ja ovde imam dosta slab komp, a u NS-u imam masinu, pa cekam da to odigram kako valja. Inace, krenuo sam malo da igram, i mogu reci da sam zadovoljan igricom. Gameplay je dobar, kampanja je interesantna, najvise me je obradovalo sto mozes puno jedinica od jednom da obuhvatis u odnosu na StarCraft 1 gde to nisi mogao.I dobra stvar je sto su dodali da moze da kliknes na autorepair i autoheal, dok u kecu ovaj sto popravlja samo stoji pored, ne radi nista dok mu ne nacrtas sta zelis... U svakom slucaju, ono malo sto sam igrao me je zadovoljilo, a sad cekam da to odigram kako valja :)
 
Tacno, melee, FFA i ostale igrarije ne rade sa piratima, samo kampanja... A igranje custom game je drugacije od kampanje, zato sto nekih stvari (jedinica) nema, sto moze da promeni plan napredovanja.
 
Kupio sam od pirata DVD ( na dva diska je igrica) i neradi mi skirmish.. j b g

Ja igram igru na ultra podesavanjima, znaci bolje nemoze i sljaka mi sve kako valja ... doduse nov mi je pc ( AthlonII x3 na 3.0 Ghz-a , 4 giga ddr3 memorije na 1333, grafika radeon 5570 sa 1 giga video memorije )

Prersao sam mozda pola igre do sada i mogu reci da uvlaci u sebe jer je interesantna... prica je ok, grafika po meni osrednja i zao mi je sto nisu vise uradili na planu grafike...

Picim ja da igram dalje pa vam se javljam
 
multiplayer razvanjuje koliko je dobar
sinoc sam odigrao par partija... ludilo...
u zadnjoj partiji koju sam igrao (4v4) nasao sam se u grupi sa jos dvojicom nasih
11 godina cekanja se isplatilo
 
Nemam pojma :mrgreen:

Tako elegantno apdejtujem igru (cak i ako ne igram sada tako cesto)... da postoji sansa da nastavim da kupujem (znacajne) igre :mrgreen: (npr D 3 )

Neke stvari zasluzuju da se plate.
 
Ja predjoh kampanju, i svidela mi se kako je odradjena. Svidja mi se sto su ubacili i onaj mali deo sa Protosima :)
Prica StarCrafta ,i je generalno dobra, a sada jos vise cekam nastavag, jer je stvarno dobra igrica. Nisam igrao preko neta, ali sam ikrao Skrinish, i dobro je odradjeno, bas kako strategija treba da izgleda. Jako mi se svidja sto su ispravili neke greske koje su napraljene u prvom delu. Npr, sad mozes da odaberes mnogo vise jedinica od jednom, i sada ce se tvoje jedinice pomeriti ako neko drugi od tvojih treba tuda da prodje, i tako neke sitne stvari. Jedino sto mi se ne svidja je to sto su izostavili neke jedinice. Verovtno ce nas to isto docekati i u nastavcima, ali mi se ne svidja sto nisu ostaili sve jedinice i u multiplayer-u Npr, nema firebat, science vessel, i tako nekih jedinica koje se pojavljuju u kampanji, i ne postoje neke jedinice koje su postojale u prvom delu...
Sve u svemu, odlicna igra. Najvise mi se ne svidja upravo nedostatak tih jedinica, ali boze moj, sve je to igra!:)
 

Back
Top