Sta zene zadrzava u vezi?

btw-a toliko mi je nesto i mucno kad pomislim na vezu :neutral: pa sve iz pocetka i to kako ce da ispadne i jel vredno truda I meni...Kad bih trebala sve iz pocetka,pa mislim da bi se upucala.
ma da samo ja vise mislim na promasaje...mislim ulaganje vremena u nesto sto ce da pukne tek tako sutra zbog neke gluposti :?
nisam bas tip koji voli da uskace iz veze u vezu i menja ko carape.ustvari nisam uopste.vise volim da budem sama nego neko polu resenje.a i imam intenzivna osecanja i sve to pa mi posle treba sto godina da napunim baterije i budem sama sa sobom...
i onda kad pomislim koliko truda za sve iz pocetka...uh...
 
Znači ostajete u vezi koja vas čini praznom, nezadovoljnom, neispunjenom pa na kraju krajeva i nesrećnom jer vam je teško da krenete ponovo od nule i što se ima keša:?:
Pa to je isto kao kad mi je jedan muškarac rekao da se ženi zato što ima skuvano, opeglano i što ga ona toliko voli da mu pere i noge:cool:
 
ma da samo ja vise mislim na promasaje...mislim ulaganje vremena u nesto sto ce da pukne tek tako sutra zbog neke gluposti :?
nisam bas tip koji voli da uskace iz veze u vezu i menja ko carape.ustvari nisam uopste.vise volim da budem sama nego neko polu resenje.a i imam intenzivna osecanja i sve to pa mi posle treba sto godina da napunim baterije i budem sama sa sobom...
i onda kad pomislim koliko truda za sve iz pocetka...uh...

promene nekad ne prijaju ako ti se druge stvari u zivotu komplikuju.....cesto se desava da neko nema snage da prekine iako mu bas i nije bajno, jer nema snage da se nosi sa raskidom....mnogi zivotare u vezama i to je cinjenica :rolleyes:....
 
promene nekad ne prijaju ako ti se druge stvari u zivotu komplikuju.....cesto se desava da neko nema snage da prekine iako mu bas i nije bajno, jer nema snage da se nosi sa raskidom....mnogi zivotare u vezama i to je cinjenica :rolleyes:....
ma ne pricam ja o tome kako je tesko raskinuti...mislim bekstvo iz tako neceg je oslobodjenje...ne bojim se ja samoce...nego kad treba da krenes opet kroz neki ciklus koji ce se ko zna kako zavrsiti..i tako dokle :?
samoca je...bliss u odnosu na to lol
sad ja ne mogu da pricam iz perspektive nekog braka jer nikad u istom nisam bila,nego bas za veze...obicne veze
sve jedno mislim da tu nema bas previse mesta za kompromise
sta ti smeta u pocetku smetace ti posle jos vise,eto samo to znam :)
 
Znači ostajete u vezi koja vas čini praznom, nezadovoljnom, neispunjenom pa na kraju krajeva i nesrećnom jer vam je teško da krenete ponovo od nule i što se ima keša:?:
Pa to je isto kao kad mi je jedan muškarac rekao da se ženi zato što ima skuvano, opeglano i što ga ona toliko voli da mu pere i noge:cool:

Ispunjena,zadovoljna,srecna=ima kesha.Ne odlazim,ostajem.
Pa nek se zeni zato sto ima skuvano,opeglano...s'a cu mu ja...
 
tako je banshee...i ja isto trazim razlog da se ne smaram:)
pa jeste mozda samo trazim razlog lol
ali meni je ovako uglavnom lepo
mislim ako cu da se smaram bolje da se smaram sama nego da me nego drugi smara ili ja da smaram nekog drugog ili ne daj boze da pokusavamo da menjamo osobine jedno drugog pa to bi bilo krajnje traumaticno i ruzno iskustvo,a pre svega nepotrebno


eto sad mi je sinulo zadrzava me u vezi kad me neko ne smara kad me ne zivka telefonom i ne salje poruke ljubavno-opsesivnog tipa kad me ne zapitkuje gde sta kako i ne proverava svaki cas i ne zamera sto necu stalno da pricam o glupostima i sve u svemu kad je slican meni i kada imamo sto manje povoda da se svadjamo.i ne privlace me suprotnosti.ne volim da se svadjam mnogo me opterecuje to sve i remeti mi ravnotezu
 
Mislim da i mushkarce i zzene zadrzzava u vezi osim ljubavi i sexa josh i strah od samoche, od pada vrednosti na trzzishtu slobodnih, od nepoznatog i nepoznatih, od ponovnog neuspeha, od neizvesnosti, od nepoznavanja samog sebe, od nedostatka planova, buduchnosti, ideja i vizija.
 
Jeste malo izraz "zadrzati" grozan, al' su teme nastale kao dopuna na temu - da li se muskarac moze zadrzati sexom...
Sad pitam zene sta je to kod njihovih muskaraca sto ih cvrsto drzi uz njih.
Apstraktni odgovori tipa "ljubav", "zato sto je pravi" ne dolaze u obzir, nego konkretno. :-P

Kada smo u guzvi, gdje svi negdje jure, a on me uhvati za ruku i krene prvi, pa se okrece da vidi da li je sve ok...............
Kada se cimne bus, jer vozac nenormalno koci, a on me uhvati oko struka i kaze 'Drzim te bebo!'...............pozelim da me nikada ne pusti, i tada se osjetim kao da mi niko nista ne moze, jer me on cuva!
Kada se privije uz mene cim se probudi, kada tokom noci osjetim kako me pokriva i ljubi, sapuce mi...............
Kada mu nije problem da nam spremi veceru, jer je bolji kuvar od mene.............
Kada mi nedvosmisleno da na znanje da je ljut, nervozan i da ne cackam mecku.............pa cemo posle da razgovaramo, bez svadja........
........
To su neke sitnice koje mene oduseve.........i ima ih jos, nebrojeno!
 
pa jeste mozda samo trazim razlog lol
ali meni je ovako uglavnom lepo
mislim ako cu da se smaram bolje da se smaram sama nego da me nego drugi smara ili ja da smaram nekog drugog ili ne daj boze da pokusavamo da menjamo osobine jedno drugog pa to bi bilo krajnje traumaticno i ruzno iskustvo,a pre svega nepotrebno


eto sad mi je sinulo zadrzava me u vezi kad me neko ne smara kad me ne zivka telefonom i ne salje poruke ljubavno-opsesivnog tipa kad me ne zapitkuje gde sta kako i ne proverava svaki cas i ne zamera sto necu stalno da pricam o glupostima i sve u svemu kad je slican meni i kada imamo sto manje povoda da se svadjamo.i ne privlace me suprotnosti.ne volim da se svadjam mnogo me opterecuje to sve i remeti mi ravnotezu


ajde dobro bice sve kako ti kazes:)
 
34992617vb0.png

:D
 

Back
Top