Sta zene zadrzava u vezi?

Jeste malo izraz "zadrzati" grozan, al' su teme nastale kao dopuna na temu - da li se muskarac moze zadrzati sexom...
Sad pitam zene sta je to kod njihovih muskaraca sto ih cvrsto drzi uz njih.
Apstraktni odgovori tipa "ljubav", "zato sto je pravi" ne dolaze u obzir, nego konkretno. :-P

Ni ovde nisam odgovarala. : )

Hmm... Pa za sada, jos uvek nista... Naglo odem ko sto sam i dosla... : )
 
bila sam u situaciji da je lose ali sam ga volela....razum me je izludjivao i davao mi naredjenja da ga ostavim a emocije su me vukle ka njemu....to me bas razdiralo...naravno, na kraju je razum pobedio ali sam ga jos dugo preboljevala....
 
Blah.. mozda je to tebi sada potrebno, ali vecini zhena je sasvim dovoljno da imaju od dragog nesmetani priliv ke$a. Za taj ke$ ce da kupe kolica, a karu mogu da dobiju na svakom koraku. Ovo vazhi ispunjene zhene koje znaju $ta hoce od sebe i od zhivota. Ovim drugim slabijim zhenama, koje se vazda pronalaze, trebaju i neznost i paznja i kara i ke$ i kolica i 20 puta na dan da joj kazhe$ da je voli$.

7 nocji mi traje chat.. samo kad mi kazhe$ ljuuubaaav :)

Ne znam shta da odgovorim na ovaj idiotizam od posta...naravno da ima sponzorusha, i slicnih onima koje si tako slikovito opisao, ali to ne znaci da su sve takve, niti da su sve koje nisu takve nenormalne... A poshto si ti mushkarac, nemam ideju na koju fintu bi ti mogao da znash shta zene zadrzava u vezi...al dobro, uvek ima onih koji sve znaju
 

Back
Top