Šta Vas nervira u ponašanju muškaraca?

Lexa:
Ima li nešto gore od lika koji na sve ima odgovor?
Ništa ga nisam ni pitala, a on mi odgovara, i to onako "očinski"... Zapravo, muva te, a ponaša se kao otac. :x
He, jednom je neki lik seo sa nama u kafić, poznajemo ga, ali ja jedva, a on mene još manje, nije me, valjda, ni muvao, samo je prokomentarisao: Koliko si popila? :x
A ja samo što sam sela... I sve vreme ćutim. Došlo mi da ga ošamarim, to me prosto izvede iz takta.

meni jedan lik na jednoj zurci u stanu nabrojao sta sam sve kojim redom pila :evil: doslo mi da ga pitam "jel si ti ovde kelner? treba nesto da platim?"

ne znam sta bih rekla liku da me pita koliko sam popila? verovatno bih ga iskarikirala i procitavsi mu kompletan meni, uz sladak osmeh ga pitala "platices to, jel da?" :wink:
 
Lexa:
Ima li nešto gore od lika koji na sve ima odgovor?
Ništa ga nisam ni pitala, a on mi odgovara, i to onako "očinski"... Zapravo, muva te, a ponaša se kao otac. :x
He, jednom je neki lik seo sa nama u kafić, poznajemo ga, ali ja jedva, a on mene još manje, nije me, valjda, ni muvao, samo je prokomentarisao: Koliko si popila? :x
A ja samo što sam sela... I sve vreme ćutim. Došlo mi da ga ošamarim, to me prosto izvede iz takta.
U pravu si, a reakcija ti je bila skroz normalna !!! Ništa toliko ne može da iznervira PIJANOG čoveka, kao pitanje : " Koliko si popio ??? " !!! :lol:
 
etotako:
Selena:
:? Ako je površan,bahat.
:? Ako ga stalno moram opiminjati za nešto.
:? Ako je nadmen i umišljen i misli za sebe da je sve naj,naj,a svi drugi su daleko ispod njegovog nivoa.
daaaa... potpuno se slazem sa tobom Selena
a moj dodatak je jos
AKO NE UME DA SE IGRA!

Slazem se sa vama ali moram da dodam
1.kad je ljubomoran bezrazlozno
2.kada hoce da mi uskrati neku moju slobodu tj hoce da kontrolise svaki moj korak, e tada stvarno popi*dim.:twisted:
 

Back
Top