Sta vas najvise nervira???

Reklame, reklame, sve ostalo mogu da izbegnem ako me nervira.

Meteoroloske prognoze u poslednje vreme. Meteorolozi koji pricaju viceve, daju horoskopsko-zdravstvene savete, lupetaju gluposti.
Kao da televizija sluzi tome da se prostor izmedju reklama nekako popuni, pa onda dovedu nekoga da prevrce jednu istu recenicu 3 sata. Ne znam da li ste to primetili, svuda isti slucaj, ljudi koriste po 50 reci tamo gde je dovoljno 5.

Najekstremniji primer: Trostruka sansa. Voditelji glume nasmejane i prostodusne debile, najbezocniji nacin uzimanja love do sada.
"Hajdemo, da vidimo koliko kuglica jeste."
Moja mama gleda, a ja svaki put kad cujem ovu recenicu poludim.
Barem da su doveli Brakusa. Bio bi to sjajan kviz. :D
 
Nervira me ona plava nosata rugoba sa BK sto se slikala za playboy,Dakiceva,Ruska Jakic,ona sto mlatara rukama sa Pinka i misli da je **** jer je snimila reklamu za cips,onaj spiker sa b92 sto ima tikove dok cita vesti pa mu drhti glava,Ivan kalinic,ona 2 brkata turcina sto sad kao imaju grupu,reklame za deterdzent,kafu,sa krilcima-bez krilci,spice za reklame na Pinku(mislim...)gde sad kao treba da padnem u nesvest kako su im kao dobre ribe voditeljke,ima toga jos mnogo...i slazem se sa tralalala za nebuloze sa vremenske prognoze.
 

Back
Top