Šta vam nedostaje da bi imali sve?

Individualno je pitanje. Može uključivati jednu, više, materijalnih, nematerijalnih i uopšte stvari koje vam se trenutno čine da bi uz njih imali sve. Ili mislite da je to nemoguće?

Uvek znamo zbog čega smo nesretni, ali kada nas pitaju zbog čega smo sretni svi moramo dobrim da se zamislimo...:)
Ono što nemam, radim na tome da dobijem..ono šta već imam, trudim se da u tome nadjem radost i sreću..Nikada nećemo imati sve i ono što želimo, jer uvek je čudno kako nam baš to malo nedostaje da bi bili sretni...najvažnije je zdravlje, i eto to bih volela da imam, kao pre nečega što se desilo, ali dobro šta je tu je. I to me čini možda malo nesretnom, jer nije bilo vredno a ja sam tako olako se odrekla onoga najvažnijeg zbog potpuno pogrešne iluzije o nečemu. To mi eto nedstaje, da bih rekla da imam sve. :heart:
 
Rodjak vanzemaljac, jedino mi jos to fali
h01161.gif
 
сателит и свемирско бродоградилиште, соларна електрана, неколико електроветрењача и воденица поред брзе бистре реке, информациони центар за обраду података, зелена башта са високим дрвећем, беле дивље пчеле и тек на крају она.
 

Back
Top