Sta udate, zauzete zene traze na forumu?

Ovo malo dana sto provedoh sve navodi na jedno, a to je sex. Sve vrca od flerta, glume nezavisnost, savremenost, a samo hoce jedno sto u stvarnom zivotu imaju jako malo, sex. S druge strane ne smeju, plase se, samo se zadovoljavaju da se retoricki nadraze, da im se uputi paznja...

Za muskarce mi je jasno. To je u nasoj prirodi. Ide, lovi na svako mesto gde moze da navata meso. Samo ovde tesko, jer ocigledno je matoro, sa izuzetkom mladog mesa. E sada neko moze reci da to nije tacno, ali evo demantujte ne mene, vec sve sto procitah na pdf zene, muskarci i ovde.

Nisi ti to nesto dobro povezao.Otvori novi nalog pa ponovo pogledaj.
Ima jedan koji je tako stalno startovao forumasice saljuci im gomilu poruka.Evo ga menja profil svakih 7 dana.Umisljas.
 
Ovo malo dana sto provedoh sve navodi na jedno, a to je sex. Sve vrca od flerta, glume nezavisnost, savremenost, a samo hoce jedno sto u stvarnom zivotu imaju jako malo, sex. S druge strane ne smeju, plase se, samo se zadovoljavaju da se retoricki nadraze, da im se uputi paznja...

Za muskarce mi je jasno. To je u nasoj prirodi. Ide, lovi na svako mesto gde moze da navata meso. Samo ovde tesko, jer ocigledno je matoro, sa izuzetkom mladog mesa. E sada neko moze reci da to nije tacno, ali evo demantujte ne mene, vec sve sto procitah na pdf zene, muskarci i ovde.

Aman slepce ne tripuj se...
 
Nisi ti to nesto dobro povezao.Otvori novi nalog pa ponovo pogledaj.
Ima jedan koji je tako stalno startovao forumasice saljuci im gomilu poruka.Evo ga menja profil svakih 7 dana.Umisljas.
Ja ih ne startujem. Odakle ti to?

Zanimljive su kako se koprcaju u svojim lazima, narocito kako to objasnjavaju wvojim partnwrima, ako i objasnjavaju. Pune nezadovoljstva dodju ovde da pokupe malo hrane za svoj ego. Zena ako ne nahrani svoj ego brzo presahne.
 
Eto cemu ova tema sluzi. Vi bi da se ebete, ali da vam ne udje, pa vam posle krivi muskarci. Jbg nema se ovde sta ebati, ko sto neko rece. Prvo ste nepismene, a drugo sigurno ste neke da vas covek ni stapom ne takne.

Tema je pun pogodak.

Dakle vi ste na forumu da biste sebi dizale ego, ali vas stra da vam udje, jer sta ce reci muz koji nema pojma sta ovde radite.

:hahaha:

Seti se onih koje su SPALILI sto su izrekli istinu PRE VREMENA........:rtfm:
 
Seti se onih koje su SPALILI sto su izrekli istinu PRE VREMENA........:rtfm:
Mene ovde spaljuju na minutnom nivou. Samo sto sam rekao istinu. Ubise se da me oteraju. Prijavljuju teme, zakljucavaju, osim jedne moderatorke koja je super. Ej ne vole istinu, a lepobsam pitao, sta rade na forumu i zasto flertuju, nude se... kada su srecne u braku, vezi...

Sta ces, to prslo.
 
Ja ih ne startujem. Odakle ti to?

Zanimljive su kako se koprcaju u svojim lazima, narocito kako to objasnjavaju wvojim partnwrima, ako i objasnjavaju. Pune nezadovoljstva dodju ovde da pokupe malo hrane za svoj ego. Zena ako ne nahrani svoj ego brzo presahne.

Nisam ni rekao da si ti bilo koga startovao niti bilo sta slicno.
Nego,kazem,ima njih koji konstantno startuju forumasice putem pp-a ili kako vec i konstantno bivaju prijavljeni zbog uznemiravanja,banovani i slicno.Eto to ti je potvrda koliko one ovde flertuju i koliko su otvorene za neki vid upoznavanja,veze i tako to.Tako da ta tvoja teorija da zene sa foruma traze seks glatko pada u vodu.Ne znam stvarno kako si to zakljucio i odakle ti ta ideja.
 
Ovo malo dana sto provedoh sve navodi na jedno, a to je sex. Sve vrca od flerta, glume nezavisnost, savremenost, a samo hoce jedno sto u stvarnom zivotu imaju jako malo, sex. S druge strane ne smeju, plase se, samo se zadovoljavaju da se retoricki nadraze, da im se uputi paznja...

Za muskarce mi je jasno. To je u nasoj prirodi. Ide, lovi na svako mesto gde moze da navata meso. Samo ovde tesko, jer ocigledno je matoro, sa izuzetkom mladog mesa. E sada neko moze reci da to nije tacno, ali evo demantujte ne mene, vec sve sto procitah na pdf zene, muskarci i ovde.

Čekamo da se tvoj kum razvede. :)
 
Ovo malo dana sto provedoh sve navodi na jedno, a to je sex. Sve vrca od flerta, glume nezavisnost, savremenost, a samo hoce jedno sto u stvarnom zivotu imaju jako malo, sex. S druge strane ne smeju, plase se, samo se zadovoljavaju da se retoricki nadraze, da im se uputi paznja...

Za muskarce mi je jasno. To je u nasoj prirodi. Ide, lovi na svako mesto gde moze da navata meso. Samo ovde tesko, jer ocigledno je matoro, sa izuzetkom mladog mesa. E sada neko moze reci da to nije tacno, ali evo demantujte ne mene, vec sve sto procitah na pdf zene, muskarci i ovde.
Neću ništa.Samo se smejem.
 
Mene ovde spaljuju na minutnom nivou. Samo sto sam rekao istinu. Ubise se da me oteraju. Prijavljuju teme, zakljucavaju, osim jedne moderatorke koja je super. Ej ne vole istinu, a lepobsam pitao, sta rade na forumu i zasto flertuju, nude se... kada su srecne u braku, vezi...

Sta ces, to prslo.

Iako su srecne,uvek nesto nedostaje;)
Neka bi jednostavo druge usne,drugi penis,ono skriveno..
Dosadi sve isti obrok 15,20god..:)
 

Back
Top