Sta udate, zauzete zene traze na forumu?

Hahahahaha, covek ubo temu. Da znas da vise nema ovde ko da ebe, sto posto si u pravu. Cak i andjelka oterase, pa ni virtualno nema sexa.:)

:eek: jel su koristili neki poseban insekticid ili.. ? činilo se da je neuništiv...

- - - - - - - - - -

Pa ako si zensko, trazis a ne mozes da nadjes to samo znaci da si nevidjeni gabor jer vecina muskaraca bi ****** i kobilu u godinama.

ja evo već godinama čeznem da me pojebbe neki forumaš i ništa.. postala sam već kobila u godinama, sad ne vredi više ni da se nadam...
 
Kakve su internet zene , dosta je koliko god provode sa njima.

Internet zena je posebna psiholoska kreatura.Udaljena od sebe, a sebe definise tacno preko onih 10 reci o sebi sto nudi svaki sajt. To sto to nema veze uopste ili trenutno sa njom, ne smeta joj da i dalje odrzava utisak i stvarnost da je stvarno tako.
Fenomen ili visestruka licnost ili poremecaj zvan internet zena nije uopste redak.
One se cak i same zavaravaju, oni laksi slucajevi medju njima, da su na poslu normalne pa su onda normalne uvek, a internet im samo dodje kao ventil. Ali to nije tacno.

Internet muskarci uopste nisu upareni po psiholoskim osobinama sa internet zenama, ali zato su tu internet svaleri. Kao sto rece autor teme u uvodnom postu, oni koriste net kao lovno mesto za internet zene, na cije su pisholoske otrove imuni (moze se nazvati skup ludackih nedoslednosti kod internet zena kao psiholoski otrov osobe).
Internet muskarci sluze kao paravan, ponekad i za zabavu internet zenama, iskljucivo u virtuelnom, dok svaleri sluze kao sto ime kaze....da odrze privid srecnog zivota internet zene.
Sreca je biti zeljen, a kod vecine i biti poheban, bonus pack.Sta bi vi jos hteli, prakticna zena porucuje....


Vazna indicija, mnoge internet zene ne umeju da lepo govore. One kad govore jezikom ili recenice ispadaju grube ili pogresnog znacenja ili imaju stegu da opusteno govore u realu.Ovo prvo je cesce od ovog drugog.
 
Ovo malo dana sto provedoh sve navodi na jedno, a to je sex. Sve vrca od flerta, glume nezavisnost, savremenost, a samo hoce jedno sto u stvarnom zivotu imaju jako malo, sex. S druge strane ne smeju, plase se, samo se zadovoljavaju da se retoricki nadraze, da im se uputi paznja...

Za muskarce mi je jasno. To je u nasoj prirodi. Ide, lovi na svako mesto gde moze da navata meso. Samo ovde tesko, jer ocigledno je matoro, sa izuzetkom mladog mesa. E sada neko moze reci da to nije tacno, ali evo demantujte ne mene, vec sve sto procitah na pdf zene, muskarci i ovde.
šta fali čak i da traže kres šemu...
flert je ok, kres kombinacija je ok...
 

Back
Top