Šta trenutno razmišljaš ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не волим зиму, али чак и кад је у дубоком минусу обучем се па ми није хладно, међутим смета ми кратка обданица и тмурно време.
Наравно и чишћење снега, кад падне, засад сам поштеђен тога.
 
Зашто као за северни пол? Температура је у плусу и сасвим је пријатно.


To se vjerovatno odnosi na moj danasnji razgovor s caletom kad sam komentarisala da ljudi koji imaju psa izlaze ujutro bez obzira na vrijeme. Naime, jutros, ranom zorom, stojim pred prozorom, vani kisa i izlazi moj susjed, u nekoj crvenocrnoj sportskoj kombinaciji, s kapom siltericom kao jedinom zastitom od pljuska i psicem koji ide na wc. :p
Inace, susjed je imenjak moj ujaka.
 
Poslednja izmena od moderatora:
To se vjerovatno odnosi na moj danasnji razgovor s caletom kad sam komentarisala da ljudi koji imaju psa izlaze ujutro bez obzira na vrijeme. Naime, jutros, ranom zorom, stojim pred prozorom, vani kisa i izlazi moj susjed, u nekoj crvenocrnoj sportskoj kombinaciji, s kapom siltericom kao jedinom zastitom od pljuska i psicem koji ide na wc. :p
Inace, susjed je imenjak moj ujaka.

И ја излазим ујутро без обзира на време иако немам пса.
 
12295414_1039937046064209_6636950034664070355_n.jpg
 
da nisam ja malo flipnula?:think:
napolju cujem kako grakcu negde ptice,gledam gledam...kad visoko ide prema meni ogromno jato nekih velikih ptica,dal su divlje guske,dal zdralovi...formirani u klin.i lete ravno preko mene...ja odusevljena gledam,lep prizor.prosli oni,krenem ja,kad tras,pozdrav na rukav.bogme traje dok kaka padne sa visine:lol:
ja se obradovala ko malo dete:zskace:
pa se sad mislim....:think:
 
Moram da pohvalim ovu duhovitu preporuku majke svih Beograđana, i da dodam ono što je zaboravila. To su sex i vitamin C. :D



Ali nisam zato došla ovde.
Došla sam da izrazim veliku tugu zbog toga u šta se pretvorio ovaj pdf, kao i pdf muškarci, jer nekolicina nepismenih šovinista seje mržnju pljujući po ženama,
niko više ne ume da napiše prostoproširenu rečenicu, i u rafalnim uvredljivim komentarima bez argumenata paušalno optužuju žene za sve

Ume li neko da otvori smislenu temu na kojoj će se razgovarati na način na koji to rade pametni i kulturni ljudi
Zašto se to toleriše? To rasteruje sagovornike i korisnike koji ispunjavaju svrhu postojanja ovakve društvene mreže a to je diskusija.

Izgleda da su sem tv stanica i virtuelni svet zaposeli orci takođe
 
Moram da pohvalim ovu duhovitu preporuku majke svih Beograđana, i da dodam ono što je zaboravila. To su sex i vitamin C. :D



Ali nisam zato došla ovde.
Došla sam da izrazim veliku tugu zbog toga u šta se pretvorio ovaj pdf, kao i pdf muškarci, jer nekolicina nepismenih šovinista seje mržnju pljujući po ženama,
niko više ne ume da napiše prostoproširenu rečenicu, i u rafalnim uvredljivim komentarima bez argumenata paušalno optužuju žene za sve

Ume li neko da otvori smislenu temu na kojoj će se razgovarati na način na koji to rade pametni i kulturni ljudi
Zašto se to toleriše? To rasteruje sagovornike i korisnike koji ispunjavaju svrhu postojanja ovakve društvene mreže a to je diskusija.

Izgleda da su sem tv stanica i virtuelni svet zaposeli orci takođe
meni nije jasno zasto zene uposte odgovaraju na takve teme?kad bi se ignorisalo,ne bi ni zazivelo.
ja sto mi se ne svidja,prema njemu se ponasam kako prema govancetu na ulici,preskocim i pazim da ne ugazim
a on nek smrdi sam za sebe
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top