Kafana Šta trenutno radiš XIX

1713242276827.png
 
Pada kiša, bili na ručku, povodom otvaranja restorana u ovoj sezoni...znaci ljudi moji...brancina, lignje, hobotnica, gambora, maslina, zucenice, rizot sa dagnjama i hobotnicom...vina...dosli kući i polegali ko prasici i puhcemo...neki su ostali da rade. Temperatura pala 10 stepeni, hladno i mokro, ludilo totalno.
 
Izgleda je poraso, nekad mi je padao, sad izgleda raste
Nemam merac sad, nego na osnovu siptoma pretpostavljam da je otiso gore
Rekla sam kolegama za rodjendan da mi kupe digitalni merac :lol: ko da prezivi ovo setanje pritiska vise
Па млада си ти за те осцилације, бре...и мени је сад скочио и узимам терапију, нема више зезања.
То је најгоре код нас са ниским притиском, мука да се навикнемо...
 
Па млада си ти за те осцилације, бре...и мени је сад скочио и узимам терапију, нема више зезања.
То је најгоре код нас са ниским притиском, мука да се навикнемо...
Mlada sam ja za razne dijagnoze koje imam vec 15 god :lol:
Ma meni kad skici to je 120, ja dumrem a svi se smeju, ne kapiraju kod nas sa niskim je to visoko
 
Mlada sam ja za razne dijagnoze koje imam vec 15 god :lol:
Ma meni kad skici to je 120, ja dumrem a svi se smeju, ne kapiraju kod nas sa niskim je to visoko
Да, за нас је то превисоко, као кад неко са нормалним притиском има 160.
 
Dovukla sam se kuci i digla sam krake blenucu u tv, za koji ponavljam, ne znam sto placam jer nema nista
Sutra sabajle teren ceo dan konferencija :aha:
Cekam dusica da stigne iz studija, on radio prvu smenu pa otiso popodne u studio da snime nesto, kapiram da ce da pandrkne od umora kad dodje
 
Убереш младе орахе, кад су величине неочишћеног лешника. 40 ораха у литар комоваче и пола кг шећера. Оставиш на сунцу 40 дана, ако је облачно можеш и дуже. Повремено промућкаш.
Након 40 дана додаш пола кг меда.
Ораховача за лек и уживање, густа квалитетна, за штитну жлезду закон.
Ali ne za sve bolesti stitne.Sad ne znam tacno,da li kod hipo ili hipertireoze se ni slucajno ne preporucuje.Moja sestra ima neki problwm sa stitnom i dr joj je bas napomenula da ni slucajno ne pije taj liker od oraha,koji je inace,dobar za druge probleme sa stitnom.
 

Back
Top