Sta Su Osobine Koje Postena Zena Ne Sme Da Ima

dakle, poštena zemljanka bi trebalo da bude snabdevena dovoljnom količinom wiktoria secret modela? :think:

ili bi zemljanku trebalo snabdeti dovoljnom količinom wiktoria secret modela kako bi bila poštena? :idea:
Da, mislim da bi poštenu Krstarovku zadovoljila i određena količina donjeg veša iz nešto jednostavnije kolekcije, nekog od domaćih kreatora.

Nego, nije to ono što me interesuje.
Šta misliš, Aurora, možemo li u kategoriju poštene žene da svrstamo pomenutu ženicu, i u sličaju kada kroz pomenutu maglu, počne da joj se ukazuje lik nekog drugog čoveka, ne njenog muža. Na primer, lik... ?
 
Da, mislim da bi poštenu Krstarovku zadovoljila i određena količina donjeg veša iz nešto jednostavnije kolekcije, nekog od domaćih kreatora.

Nego, nije to ono što me interesuje.
Šta misliš, Aurora, možemo li u kategoriju poštene žene da svrstamo pomenutu ženicu, i u sličaju kada kroz pomenutu maglu, počne da joj se ukazuje lik nekog drugog čoveka, ne njenog muža. Na primer, lik... ?

. . . onog m... iz drugog srednje što se baš jutros pitala šta se sa njim zbilo ili ljubaznog kolege iz susedne kancelarije koji joj je se tako ljubazno jutros nasmešio kada mu je odnela kafu? :think:

poštena zemljanka nema prošlost niti ima oči za ikoga sem za "svog" zemljanina, bar meni tako rekoše. :???:
 
istina, ali mi rekoše i da poštena zena opezno bira krevet u kojem se širi ali kako ima i onih koje nisu tako oprezne a takođe su raširena pojava u krevetima. :eek:

imam osećaj da mi se nešto gubi u prevodu. :???:


g086.gif
 
1)prdi
2)smrdi
3)bude divljak
4)bude neosetjajni sivonja
5)prosta
6)alkos
7)debela
8)dosadna
9)glupa
10)ne zna da kuva

Prdim, uglavnom ne smrdim, divljak o da itekako, uglavnom nisam prosta mada umem da opsujem kao kocijas, alkos...hmmm, kako kad :lol:, debela ne, dosadna kako kome i kako kad, glupa nisam, da kuvam znam al me najcesce mrzi. Rekla bih da me sve to definitivno svrstava u nepostene zene... Ajoj, nikad se necu udati
2.gif
 
pa ako neka zena ima reputaciju qurave nijedan je muskarac ne zeli to je bar jasno

a glupe zene mogu ponesto da dobiju ali ne i brak

svejedno rekla bih da je jedna od najgorih osobina kod zene je da su brbljive ili detenjaste

ili ne znam iskomplestana sa cereblaknihpatijom kao Nešto

hoce ko je glupi i dobrovoljan da bude sa tobom a opet ima i onih kojima ne smeta da zive sa hiv om

pa ti i ne zelis brak ...klone ....zato si ga i otorila :lol::lol:

bla bla ... :cmok:
 
San muškarca je
ku.rva sa zlatnim zubom
i halterima,
naparfemisana
s lažnim trepavicama
maskarom
minđušama
svetloružičastim gaćicama
zadahom na salamu
visokim štiklama
najlonkama s jedva primetnim
felerom pozadi na levoj čarapi,
pomalo debela,
pomalo pijana,
pomalo šašava i pomalo luda
koja ne priča masne viceve
ima tri mladeža na leđima
i pretvara se da uživa u klasičnoj muzici
i koja će ostati nedelju dana
samo nedelju dana
i prati sudove, kuvati , jebati se i fafati
i ribati kuhinjski pod
i neće pokazivati fotografije svoje dece
niti će pričati o svom bivšem i tekućem mužu
niti gde je išla u školu ili gde je rođena
ili u koga je zaljubljena,
ostaće samo nedelju dana
obaviće stvar i otići
da se nikad više ne vrati
po onu minđušu na komodi.
 
lenja nekako ponajvise :roll: u svim stvarima a povrh svega nekovencionalna ,lazara ....i uhh
sve i' je vise i vise ...plitka :evil: (kad ne zna da zacepi i tera svoje -al dal ima takvih samo medju prostakushama ) :confused:

nazalost kad muskarac pogresi drvlje i kamenje jer je mislio iskreno i posteno s devojkom sumnjivog morala shifra : jasamsveticaspartijaatisifolkerizprovincijekojijepacenikkadtrazisdaprobasnovousexzivotu
:banovati::cmok:
 
Poslednja izmena:

Back
Top