Šta ste poslednje kupili? :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
freeman-feeling-beautiful-sugar-body-scrub-pomegranate.jpg
 
Nisam kupila lai oću da vam se pohvalim koje dve majice ću da si odštampam


Ova mi je genijalna , parola Jesus saves I spend je inače ime pesme od St. Vincent i prvobitno sam htela da ubacim neku pop art blondie sliku no onda sam videla da već postoji verzija majice i jako mi se dopao postojeći logo tako da ću sada uraditi isto, samo drugi model majice
409405_118895521564551_100003323104392_109143_1055924466_n.jpg


A na drugu će ići ova sličica
274038379_f2225d95526c1.jpg
 
juče sam kupila diiivne vunene pantalone.
Crne sa tamno sivim prugicama. Uvučeni džepovi (a pozadi lažni). Uske uz nogu, tek se malo šire kod članaka tako da dođu ravne.
FANTAZIJA!!!!

Baš sam takve htela i tražim ih cele zime i juče ih nađem. Inače, skroz deluju profesionalno, a nisu one široke tetkaste koje meni uopšte i ne stoje.
Ma totalni odušev.

Inače u Alegri u Bulevaru kod Liona. 1900 na sniženju, bile su 2900 do pre 2 nedelje.
 
juče sam kupila diiivne vunene pantalone.
Crne sa tamno sivim prugicama. Uvučeni džepovi (a pozadi lažni). Uske uz nogu, tek se malo šire kod članaka tako da dođu ravne.
FANTAZIJA!!!!

Baš sam takve htela i tražim ih cele zime i juče ih nađem. Inače, skroz deluju profesionalno, a nisu one široke tetkaste koje meni uopšte i ne stoje.
Ma totalni odušev.

Inače u Alegri u Bulevaru kod Liona. 1900 na sniženju, bile su 2900 do pre 2 nedelje.


daj sliku:klap:

inache esharpu kupila nisam!
:D
gledala jesam, a to je isto kao i one djindjuve za oko vrata, ne umem da odaberem pa to ti je:rida:
kupila sam rumenilo jer ga vishe nemam, na snizenju-molim lepo:aha:
 
U dm-u sam kupila jos i njihove Profissimo mirisljave svece sa mirisom vanile i essence skidac laka za nokte bez acetona koji mirise na kombinaciju borovnice i vanile.
A kupila sam i nesto za cime sam ceznjivo uzdisala preko neta misleci (znajuci) da nema kod nas i nadjem u dm-u jutros (ja sma kupila ovo drugo, sa malinom)!!!
Super mirise, daje blagi sjaj i neznu boju usnama. Mnogo sam srecna!!! Cekajte, da ga opet namazem. Mmm, taj rad. Jao, sto ga volim!!!

history_1.ashx


Eee, a bila sam i do Lush-a. :flert:

I pocastila se Snow fairy poklon setom jer sam dala dva ispita. :manikir:

Ovo je taj paketic, u njemu su Snow fairly gel za tusiranje, sapun u obliku zvezde i Shimmy shimmy svetlucavi masazer, sve sto j'adore!!!
Tako je slatko upakovan da me dusa bolela da ga otvorim.

http://1.***************/-4GbRN4_dn7s/TraVoLaBUMI/AAAAAAAAAhk/RsKs3Fp63gA/s1600/Snow+Fairy+Gift+Set+%C2%A310.95.jpg
 
nisam mogla da odolim snizenjima
ovaj sal za 500 na decjem, divna boja uzivo


a ovaj dzemper je predivan, dvoumila sam se, ali kako lepse izgleda obucen odmah sam ga uzela


i na najlonu dvoje pari carapa za 200 din- jedne pamucne sive dokolenice s belim zimskim motivima, i hulahopke sa grifindor prugama, bas su simpa
 
nisam mogla da odolim snizenjima
ovaj sal za 500 na decjem, divna boja uzivo
http://www.dodaj.rs/?1E/EX/3IAVKIBV/1323572305113.jpg

a ovaj dzemper je predivan, dvoumila sam se, ali kako lepse izgleda obucen odmah sam ga uzela
http://www.dodaj.rs/?3v/aS/1Pwlls1c/5747252704113.jpg

i na najlonu dvoje pari carapa za 200 din- jedne pamucne sive dokolenice s belim zimskim motivima, i hulahopke sa grifindor prugama, bas su simpa

Džemper je savršen!!! Želim ga u toj, crvenoj i plavoj boji!

Inače moja današnja ' kupovina' je autobuska karta za NS :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top