Šta ste poslednje kupili? :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nego,znate sta bih volela da kupim.
jako mi se svidjaju haljine na v izrez koje se preklapaju,pa se vezuju na struku sa strane,a dole se blago sire
ja ne volim da idem po prodavnicama da to trazim,jer uvek potrosim pare u prvoj koju udjem za stvar koju nisam planirala.ako je neko video tako nesto,pa jos crveno,nek javi
 
jedva chekam da vidim sve ovo :klap:

bold:amen:
Evo. Uslikala sam svašta. Šta nisam uslikala, nisam jer nisam stigla, a i pretpostavljam da vas haljine najviše interesuju.
Pantalone prugaste vunene sam morala da obučem da bih ih slikala, i opet je sve mutno, al dobro, bar se kroj vidi...
Papuče su stare, al su upale u kadar.

Salonke sam isto kupila sad u Metrou na novogodišnjem sniženju, ali pošto ih još ne nosim jer je zima, zaboravila sam da ih stavim u popis.

Daklem:






 
hvaja, smokvice! :znamiguje:

štikle su tako oko 6cm, nisu ništa preterano velike. Imam ih ispod na slici pa možda možeš da oceniš visinu. Udobne su ovako, bar meni.
Crno-sive su. Imaju kao zmijski uzorak spolja, kao što se i vidi sa slike i te kao krljušti od uzorka su blago lakovane. Napred imaju veliku mašnu. Inače su skroz klasične...
Imaju znak kao da su kožne (i to se vidi na slici), ali ja nisam nešto baš 100% sigurna.

ne sećam se sad tačno cene, pošto sam ih tu odmah posle NG kupila, ali mislim da su bile snižene na 2000 ili tu nešto okolo, ne sećam se više. Nisam posle išla u Metro, ne znam da li ih još ima.
 
Meni se svidjaju pantalone i dzemper.Narocito kako ti stoje pantalone :) Haljine su mi nesto mracne, nisu u mom fazonu ali mogu ovu prvu da zamislim u nekoj kombinaciji.

Ma nisu mračne nego su slike mutne. Nema lepog svetla za slikanje, a sa blicem ispadne još bezveznije...
Hvala za ovo sa stajanjem pantalona naročito! Ja sam duuuugo vremena bila ubeđena da mi nijedne pantalone ne stoje.
 
26012012074.jpg
[/URL]
L]

savrsena :super:
 
Mislim da sam kupila buduceg najboljeg druga:lol:
Konacno sam uspela da pronadjem dzemperic kakav sam oduvek sanjala. Sasvim tanko tkanje, mekano poput perja u punoj crnoj boji sa izrezom preko citavog dekoltea ali ne u dubinu vec u sirinu:lol:. Da stvar bude bolja rukavi su sasvim, sasvim uzani i zavrsavaju se na polovini sake a citav komad doseze do sredine bokova tako da super pristaje preko stomaka i struka. Imam u sredu neku veceru i ne mogu da docekam da ga obucem, planiram da podignem lokne u opustenu pundju a od nakita samo tanke alke i jedan veci prsten:zaljubljena:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top