Šta rade onih 40% koji nikada ne glasaju

укратко

Гордана Суша водитељ и гости један од њих Весна Пешић нисам веровао да она уме нешто паметно да каже

тема је око политке ..странке,систем, гласачи и остало

питање је : у чијем интересу раде странке?

било је доста од понуђених одговора
тајкуни,мафија,тајна служба и остало и ти одговори су 98%

само 2% је гласало интерес грађана..............туга

Gordana Suša i Vesna Pešić su jedne od osoba koje su dobro iskoristile postojeću vlast i iskoristile povoljan momenat a sada su kao zabrinute oko mahinacija političkih vođa i lidera koji su u vrhu vlasti.

Pre će biti da su na vreme obadve počele da se prestrojavaju.
One su pravi primer da kvazi-moral nema granice.
 
Gordana Suša i Vesna Pešić su jedne od osoba koje su dobro iskoristile postojeću vlast i iskoristile povoljan momenat

yebe mi se podjednako za obe babe.....ali, bas me interesuje , sta su to Gordana Susa i Vesna Pesic , stekle od nekog materijalnog bogatstva , koristeci postojecu vlast??

Ili ti napisali na papiricu u centralnoj otadzbinskoj, kao mentolu, sta da prepises na forum????
 
Gordana Suša i Vesna Pešić su jedne od osoba koje su dobro iskoristile postojeću vlast i iskoristile povoljan momenat a sada su kao zabrinute oko mahinacija političkih vođa i lidera koji su u vrhu vlasti.

Pre će biti da su na vreme obadve počele da se prestrojavaju.
One su pravi primer da kvazi-moral nema granice.

све је то у реду......али овде је политички монопол,и ако неко хоће да уђе у политику или га протерају Русију као Богија и Човића или му налепе етикету наркомана......
а као оно фора имамо 427 странака
 
Dakle, magare ostaje uvek magare.........

I pored toga sto je tema namenjena misljenjima o tome kako su sve do jedne partije zasluzne za ovako jadno stanje demokratije i ekonomije u srbiji, svojim minulim radom,koji se najvise svodio na pravljenje partijske strukture koja ce se zabosti u sve pore drustva, ti , tako glup, i dalje forsiras pricu o "demoktatama" i " radikalima".......

Prvo , ja nisam nikakav DS fan....naprotiv, mislim da je glupavi Boris jedan od najvecih krivaca za mnogo toga losega u srbiji.......ali , isto tako se gadim radikalske garniture, od onog idiota Krasica do Seselja............

A najodvratiniji su mi mali partijski mishevi, kao ti, koji nista ne znaju , ali se nadaju da ce u nekoj drugoj raspodeli karata i njima zapasti neka mrva gomana sa partijske trpeze:think:

Opet provereni demokratski rečnik.
Ali ne brini, sad kada si počeo malo po malo da skidaš prašinu sa očiju, već ćeš se i ti osloboditi tih manira svojstvenih demokratskim seljačinama.

Ne pripadam ni jednoj stranci niti sam ičiji član niti sam ikada bio u bilo kojoj partiji.
 
yebe mi se podjednako za obe babe.....ali, bas me interesuje , sta su to Gordana Susa i Vesna Pesic , stekle od nekog materijalnog bogatstva , koristeci postojecu vlast??

Ili ti napisali na papiricu u centralnoj otadzbinskoj, kao mentolu, sta da prepises na forum????

Gordana Suša je jedan od najgorih novinara sa ovih prostora a progurala se samo zbog DOS-a. Koliko se sećam nju su još početkom devedesetih izbacili sa RTS-a a čini mi se da je došla sa HRT iz Zagreba gde je isto tako odletela zbog nesposobnosti.

A Vesna Pešić !!!
Posebna priča, da li je ta uopšte zrela da joj neko da dve nacrtane koze da čuva a kamo li ambasadu u Meksiku ?
 
Gordana Suša je jedan od najgorih novinara sa ovih prostora a progurala se samo zbog DOS-a. Koliko se sećam nju su još početkom devedesetih izbacili sa RTS-a a čini mi se da je došla sa HRT iz Zagreba gde je isto tako odletela zbog nesposobnosti.

A Vesna Pešić !!!
Posebna priča, da li je ta uopšte zrela da joj neko da dve nacrtane koze da čuva a kamo li ambasadu u Meksiku ?

Eto, opet lupetas , pa ti krivo kada ti neko kaze da si magare........

Lepo te pitah, sta se to u zivotu ogrebala i obogatila Gordana Susa???...a ti odgovaras:

"a progurala se samo zbog DOS-a.".......

Gde se progurala???.......gde to ona radi??.....znas li uopste?????:dash:

A na pitanje , sta je materijalno uzela i okoristila se Vesna Pesic, ti seres o nacrtanim kozama..........

Evo , posto si glup, ponovo te pitam.....cime su se, materijalno, njih dve , okoristile od vlasti???...Narocito Gordana Susa........????????????

BTW......koliko puta da ponovim da nisam demokrata......moja politicka opredeljenja vise naginju mesavini staljinizma i hitlera........bar kada su mentoli u pitanju.......
 
Eto, opet lupetas , pa ti krivo kada ti neko kaze da si magare........

Lepo te pitah, sta se to u zivotu ogrebala i obogatila Gordana Susa???...a ti odgovaras:

"a progurala se samo zbog DOS-a.".......

Gde se progurala???.......gde to ona radi??.....znas li uopste?????:dash:

A na pitanje , sta je materijalno uzela i okoristila se Vesna Pesic, ti seres o nacrtanim kozama..........

Evo , posto si glup, ponovo te pitam.....cime su se, materijalno, njih dve , okoristile od vlasti???...Narocito Gordana Susa........????????????

BTW......koliko puta da ponovim da nisam demokrata......moja politicka opredeljenja vise naginju mesavini staljinizma i hitlera........bar kada su mentoli u pitanju.......

Šta bi tebi iko mogao da dokaže kada se previše nerviraš i trudiš na svaki način da omalovažavaš bilo čije mišljenje koje se ne poklapa sa tvojim još uvek veoma ispoljenim demokratskim ludilom.

Ko plaća Gordanu Sušu ?

Koja je država toliko bogata da za ambasadora postavlja imbicila u državi koja broji preko 100 miliona stanovnika ?
 
pametniji je ipak onaj koji ne glasa........ako nista drugo, zna da nije dao podrsku niti jednoj strani , pa ima cistu i mirnu savest da ga yebu i da mu unistavaju buducnost i jedni i drugi , ali bez njegovog pristanka.............

Ja vise na izbore izaci necu.....ali sam uvek spreman da uzmem govnjivu motku i da iskidam u skupstini i jedne i druge i trece.......sve je to , u srbiji , od zla oca i gore majke.........

Upravo tako.Ja spadam u te najpametnije.

Mada nisam za tu govnjuvu motku mogu da se uprljam ja sam vise za smajser.
 
pametniji je ipak onaj koji ne glasa........ako nista drugo, zna da nije dao podrsku niti jednoj strani , pa ima cistu i mirnu savest da ga yebu i da mu unistavaju buducnost i jedni i drugi , ali bez njegovog pristanka.............

Ja vise na izbore izaci necu.....ali sam uvek spreman da uzmem govnjivu motku i da iskidam u skupstini i jedne i druge i trece.......sve je to , u srbiji , od zla oca i gore majke.........

pametno.ja ne glasam jos od 1990 a tu motku drzim odavno na gotovs.
 
Srbija je , definitivno postala drzava kojom ne vladaju gradjani, niti partije vladaju u ime gradjana,,,,,,
Srbija se , kao sto se to uvek desi na ovim prostorima, pretvorila u karikaturu demokratije, i visestranackog sistema......partitokratiju.....tuznu i ruznu sliku zemlje u kojoj su partije sve i sva......one odlucuju ko ce gde da se zaposli , ko ce da ide na lecenje u inostranstvo a ko ce ovde da crkne kao pas, ko ce moci da digne stospratnicu bez ijednog parpira, a kome ce da sruse udzericu i izbaciti ga sa sve decom na ulicu .......jer nema vezu u partiji.........

Partije su u Srbiji naveci generatori nevidjeno prekomerne javne potrosnje.......svaka je zaposlila u poslednjih dvadesetak godina po nekoliko desetaka hiljada svojih clanova po raznim upravnim odborima, javnim preduzecima, opstinama.............najveci deo budzeta , umesto da ide na izgradnju infrastrukture , unapredjenje zdravstva i skolstva ide na plate partijskih vojnika rasporedjenih u svakoj srpskoj buvari.........

U partije se ide kada ti treba posao, u partiju se ide kada ti treba veza da te sudija ne osudi za saobracajku ili ubistvo, u patrije se ide kada treba dete da upises u skolu ili na fakultet..........

Partije su najvece zlo u srbiji , a ovaj imbecilni i nepopravljivo dementni narod se lozi kao na utakmici zvezde i partizana.....situacija je identicna......fudbaleri igraju najgori fudbal u evropi za milione a glupa sirotinja se bije po tribinama.........tako je i u politici........imamo najgore politicare na svetu, a glupa masa navija za njihovu nesposobnost, nadajuci se da ce neka mrva sa partijskih trpeza i do njih stici.....

Jedini koji su to provalili na vreme su mladi .......zato 80 % njih ne vidi svoju buducnost u ovoj kvazi drzavi , kloaki i chmaru evrope , nekada srbiji , a danas smrdiji...........samo onih 20 % koji su clanovi raznih partijskih podmladaka ( po pravilu najgori ucenici i studenti ) vide buducnost u skupstini opstine , kao kadar bilo koje od stranaka.............

I da ne bude zabune........svi su isti........svi su oni prijatelji u real life.....zajedno piju i zderu za sitnu lovu , zajedno su pravili ustav koji ih stiti kao bele medvede,,,,,mogu i da ubiju i da ukradu , i da siluju i da pronevere sta hoce.....kada je gusto, svi staju u odbranu imuniteta poslanika.......kao jedan........

Zaseli su na grbacu i nemaju nameru da sidju .....moze rotiranje na funkcijama, ali ne moze ostavka, otkaz, sudjenje, zatvor.......cuva stoka jedna drugoj ledja,,,,,,,lepo rece sloba onomad "svi su oni pomalo socijalisti,,,,,i radikali ,,,,,i demokrate "

Svi se oni zadovoljno cerekaju i grle kada idu na skupstinski salter da podignu stotine hiljada plate,,,,i svi slozno glasaju za uvecanje istih.......a ti , stoko , se svadjaj.............!!!!!!!!

Bravar je bio bolji.......mnogo bolji........tada nas je yebala samo KPJ , a sada ko stigne i prestigne, a raja ko raja.........kada vidi vlast, same joj gace spadaju..........

bravo dado.sve tacno.i kako se moze videti za stoku nije demokratija.za ovakva plemena kakva su gedzovanska carapanska pirocanska treba samo jedan poglavica diktator.
 
ja prosto ne mogu da verujem da glasac izlazi na glasanje i misli da ce nesto da promeni.od rodjenje pa do smrt lazu ga a on se uvek nada da ce oni drugi koje on izabere da mu naprave bolji zivot.
oni pametniji ne idu na glasanje.oni sami prave bolji zivot jer su odavno ukapirali da politicare bole q.urac za narod.
ima par drzava u svet di je doslo do veliku politicku krizu i vlada nije funcionisala mesecima.mislite da su te drzave propale.
jok.nista se nije promenilo.zivot je tekao svojim tokom narod radio sve funkcionisalo.i naravno politicari i dalje primali debele plate ali nisu nista radili.onda je narod ukapirao da su politicari sami sebe izmislili kao satro oni organizuju i brinu se za drzavu i narod.
njihova je funkcija nesto kao ono u vreme komunizma referent za ono i dsz .izmisljena radna mesta za sklanjanje onih sto ne vole da rade a clanovi su partije.
 
politicari sami sebe izmislili kao satro oni organizuju i brinu se za drzavu i narod.

Da se ne lazemo.....nema ozbiljne drzave ni ozbiljne demokratije bez politickih partija......ali, nije problem u partijama ...........problem je u SRPSKIM politickim partijama........

Necu ponavljati ono sto sam vec nadugo i nasiroko pisao o degenerisanom shvatanju partija u srbiji o njihovoj ulogi u drustvu........U srbiji su partije postale mutanti, deformisani kiklopi, koji jedino rade na dobrobiti svoje vrhuske i nekoliko hiljada partijskih vojnika , koje kako ko zagrabi vlast zaposli u nekoj opstini ili javnom preduzecu.....zato ti paraziti po opstinama i drugim budzetskim ustanovama i sede jedni drugima u krilu....jednostavno, nema vise mesta u kancelarijama......pocece da ispadaju kroz prozor, yebote.........

A sve to placamo mi koji radimo u privatnim firmama ili vodimo iste, i kojoj stoka dere kozu sa ledja ne bi li nahranili gladna parazitska usta svoje partijske infrastrukture.......

Zato.....sve su to ista gomna , samo su jedna vise zuta a druga vuku na plavo.....sareni vatromet gomana u srbilendu.......:thumbdown:
 
Da se ne lazemo.....nema ozbiljne drzave ni ozbiljne demokratije bez politickih partija......ali, nije problem u partijama ...........problem je u SRPSKIM politickim partijama........

Necu ponavljati ono sto sam vec nadugo i nasiroko pisao o degenerisanom shvatanju partija u srbiji o njihovoj ulogi u drustvu........U srbiji su partije postale mutanti, deformisani kiklopi, koji jedino rade na dobrobiti svoje vrhuske i nekoliko hiljada partijskih vojnika , koje kako ko zagrabi vlast zaposli u nekoj opstini ili javnom preduzecu.....zato ti paraziti po opstinama i drugim budzetskim ustanovama i sede jedni drugima u krilu....jednostavno, nema vise mesta u kancelarijama......pocece da ispadaju kroz prozor, yebote.........

A sve to placamo mi koji radimo u privatnim firmama ili vodimo iste, i kojoj stoka dere kozu sa ledja ne bi li nahranili gladna parazitska usta svoje partijske infrastrukture.......

Zato.....sve su to ista gomna , samo su jedna vise zuta a druga vuku na plavo.....sareni vatromet gomana u srbilendu.......:thumbdown:

Zaboravio si Ciganske cherge sa Jovanovicem na chelu:rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top