Sta nije u redu Sa ljudima koji imaju 25 godina.....

inspirion:
megi:
?:
ne, nego nije normalan pa ih nema

pa zeno, devojke na sve strane vise i guraju se a niko ni da ih primeti. a mladici se pozabijali po dragstorima i piju pivo. e, pa ti gledaj ko je "normalan". e sto volite to svi da pricate - normalan. pa, kakve veze ima da li je neko normalan? ako to sto radi nije u skladu sa drustvenim normama i ako to njemu ne odgovara (tj. samoj osobi nesto smeta sa njim samim) onda treba i da menja. samim tim, to pokazuje da nesto nije bas sasvim u redu.

A ti znas sta je drustvena norma?
I zasto bi se neko menjao?

Sad bi ti zbog nedostatka muskarca,nesto proglasila nenormalnim.To nije lepo

e, aj' citaj kako je napisano.
1. znam sta je drustvena norma.
2. neko ce se menjti zato sto misli da treba da se menja, zato sto mu nesto smeta. ako neko misli da ne treba da se menja, on se nece ni menjati. ne znam sta ti nije jasno.
3. o kakvom nedostatku muskaraca ti pricas? i kako si to povezao sa nenormalnim?
 
Imate vi i one koji se izive od 20-25 pa posle nisu ni za k... ni zasta. :lol: a ovi mozda krenu kasno ali se zato ne zaustavljaju :wink: ma ima svega...

Gledala sam pre neki dan film, romanticna komedija blabla, Winona Rajder i Itan Houk glume i svidela mi se jedna recenica, kaze ona njemu: Mislila sam da cu biti neko i nesto do 23e godine, a on joj kaze: Jedino sto do 23e godine moras da budes si ti sama. :D da saznas ko si, sta zelis i to. Ista stvar i s ovom temom.
 
Alex Rock:
Sta nije u redu Sa ljudima koji imaju 25 godina i od skora imaju prvu vezu u zivotu? jel uredu misliti da to nije normalno? Sta tu nevalja?

Прво: Ту не ваља правопис! Није у реду што до 25. нису научили да пишу!
Друго: Ту не ваља што нејасно постављају питања, тако да ми не знамо да ли је ненормално то што ''од скора имају везу'' или што је нису раније имали?
Треће: Не ваља што не знамо шта се очекује од нас! Шта ми треба да одговоримо на овакво нејасно питање, и шта је постављач теме уопште хтео са њом? :roll:

Да ли је у реду мислити да није нормално имати везу у 25. години? На то ми треба да одговоримо? :roll:
 

Back
Top