Sta mislite?

ma yok bre! Mi Srbi radimo samo ono sto je realno moguce uraditi

znaci da lomaca ne dolazi u obzir

ali bi bilo demokratski da odlezi malo

pa iskreno ne bi ni u Hrvatskoj bolje prošla, barem ne na forumima...

s druge strane ...s mog ugla posmatranja...mislim da to ipak nije smjela učiniti

a ko zna možda žena ide u sve to svjesno i možda ju baš zabole za lićnu bezbednost

gle ljudi su ćudo u svetu ima i onih autodestruktivnih...samo što je velika šteta kad se takvi pojave na ćelu neke od organizacija jer su tad posljedice dalekosežne...

toliko

(inaće prijašnji njen rad mislim da je sve u svemu bio zadovoljavajući, ovo što je otišla na Kosovo ipak je prevršilo mjeru "dobrog ukusa" ako je stvarno istina da je bila)
 
ajd reci mi kad je netko gorio poslednji put na lomaći a da mu je Vatikan presudio?

da te vidim sad?:roll:

PS i ja se spuštam na svačiji nivo:roll::roll:


Nema dana da neko ne gori.
Čim nije po volji vatikana odmah se javlja SAD i EU da svesrdno pokažu ko je gazda.U Iraku nema dana da ne izgori bar 100 iračana.

A ako te zaista interesuje bukvalno spaljivanje na lomači istorijski zanje spaljivanje se desilo krajem 19 veka mislim u Španiji.

Ali to neznači da nekom ne padne napamet da ponovo isproba tu tehniku na nekoj novoj veštici ili vešcu.
Dovoljno je da vatikan samo kaže :
"DRŽTE VEŠTICU"

Nezaboravi da je papa pre neki dan doneo uredbu za excercizam i istreivanje đavola.


ps. A što se tiče "nivoa" nemoj da me stamotiš i porediš sa sobom.Ja sam još uvek samo srbin a ti i srbin i rimokatolik.
 
Nema dana da neko ne gori.
Čim nije po volji vatikana odmah se javlja SAD i EU da svesrdno pokažu ko je gazda.U Iraku nema dana da ne izgori bar 100 iračana.

A ako te zaista interesuje bukvalno spaljivanje na lomači istorijski zanje spaljivanje se desilo krajem 19 veka mislim u Španiji.

Alo to neznači da nekom ne padne napamet da ponovo isproba tu tehniku na nekoj novoj veštici ili vešcu.
Dovoljno je da vatikan samo kaže :
"DRŽTE VEŠTICU"

prosle godine su u Mexicu ziva spaljena dva policajca koji su pokusali da iz skole kidnapuju jedno dete. Kako "operacija" nije protekla ocekivano, dete se otelo i pocelo da bezi i vice. Gradjani su se brzo skupili i kaznili dvojicu policajaca, jer je policijska sluzba u toj drzavi na losem glasu upravo zbog saradnje sa kidnaperima.

Znaci - ovaj vek i katolici.
 
Nema dana da neko ne gori.
Čim nije po volji vatikana odmah se javlja SAD i EU da svesrdno pokažu ko je gazda.U Iraku nema dana da ne izgori bar 100 iračana.

A ako te zaista interesuje bukvalno spaljivanje na lomači istorijski zanje spaljivanje se desilo krajem 19 veka mislim u Španiji.

Ali to neznači da nekom ne padne napamet da ponovo isproba tu tehniku na nekoj novoj veštici ili vešcu.
Dovoljno je da vatikan samo kaže :
"DRŽTE VEŠTICU"


ps. A što se tiče "nivoa" nemoj da me stamotiš i porediš sa sobom.Ja sam još uvek samo srbin a ti i srbin i rimokatolik.

čuj ja ipak živim u 21. veku a i još 6 milijardi ljudi ...

neki ko ti, čini se, nisu te sreće:mrgreen::wink:
 
prosle godine su u Mexicu ziva spaljena dva policajca koji su pokusali da iz skole kidnapuju jedno dete. Kako "operacija" nije protekla ocekivano, dete se otelo i pocelo da bezi i vice. Gradjani su se brzo skupili i kaznili dvojicu policajaca, jer je policijska sluzba u toj drzavi na losem glasu upravo zbog saradnje sa kidnaperima.

Znaci - ovaj vek i katolici.

mislio sam na Evropu....

to što se po svetu dešava i još tome individualni primeri neke tamo meksičke zabiti...stvarno me zabole
 
prosle godine su u Mexicu ziva spaljena dva policajca koji su pokusali da iz skole kidnapuju jedno dete. Kako "operacija" nije protekla ocekivano, dete se otelo i pocelo da bezi i vice. Gradjani su se brzo skupili i kaznili dvojicu policajaca, jer je policijska sluzba u toj drzavi na losem glasu upravo zbog saradnje sa kidnaperima.

Znaci - ovaj vek i katolici.


Za to zaista nisam imao pojma.

Ma katoličanstvo i muslimanstvo su dve najekstremnije religije.
Treba ih što više tutkati jedne na druge.
 
Za to zaista nisam imao pojma.

Ma katoličanstvo i muslimanstvo su dve najekstremnije religije.
Treba ih što više tutkati jedne na druge.

a opet s druge strane ako ćemo iskreno

u "pravoslavnom svetu" vi predvodite u "kvarenju rejtinga"

e sad bih volio da me opovrgneš...teško da ćeš nać neku "kvarniju" pravoslavnu zemlju....:idea:
 
a opet s druge strane ako ćemo iskreno

u "pravoslavnom svetu" vi predvodite u "kvarenju rejtinga"

e sad bih volio da me opovrgneš...teško da ćeš nać neku "kvarniju" pravoslavnu zemlju....:idea:

ma samo ne znas za druge

a ne znam zasto smo mi toliko kvarni, moze li nesto konkretnije

pravoslavne zemlje vaze za "dobre domacine" to se nama i obilo o glavu!
 
ma samo ne znas za druge

a ne znam zasto smo mi toliko kvarni, moze li nesto konkretnije

pravoslavne zemlje vaze za "dobre domacine" to se nama i obilo o glavu!

pa jednostavno...stavi kartu sveta na stol otvori kartu religija sveta pa otvori kartu gdje su počinjeni ratni zločini i ko ih je počinio te koje s kim ratovao u posljednjih 20 godina...i odgovor je tu
 
Kad to budes radio, obavezno ZANEMARI JASENOVAC - TO SE NE RACUNA!!

pa pitao si me za pravoslavne države....pričamo o tome...

pusti i mi smo u vrho što se katoličkih tiće
(doduše ne ponosim se s time, ali i ne skrivam)

treba poznavati istoriju sopstvenog naroda da bi mogao razumeti i istoriju drugih...


toliko
 
pa pitao si me za pravoslavne države....pričamo o tome...

pusti i mi smo u vrho što se katoličkih tiće
(doduše ne ponosim se s time, ali i ne skrivam)

treba poznavati istoriju sopstvenog naroda da bi mogao razumeti i istoriju drugih...


toliko


Poenta je u tome sto su uvek nasi postupci pod lupom, to sto sam pomenula Jasenovac znam nema svrhe - bilo je i sad je gotovo, nema povratka, ali ne znaci da treba zaboraviti.
Razumem da se u ratu desava svasta, ili ubijate ili budite ubijeni, ali svi pricaju o srpskim zlocinima, svi ce komentarisati Srebrenicu ( koja je strasna, svakako ) ali niko nece reci sta je bio neposredan povod za Srebrenicu i taj zlocin.
U celom svetu Srbi su proglaseni za zveri! Svuda se cuje da zlocin nikad ne zastareva a onda mi objasnite sta se desava sa svim sto smo mi proziveli.
 
pa jednostavno...stavi kartu sveta na stol otvori kartu religija sveta pa otvori kartu gdje su počinjeni ratni zločini i ko ih je počinio te koje s kim ratovao u posljednjih 20 godina...i odgovor je tu

i sta cu da vidim?

misljenje onih koji su Srbe rpoglasili krivcima?

zlocini se cine u SVAKOM ratu!!!!

nema tu mesta za tvoju tvrdnju da smo mi neka "zla drzava" ili kako vec

osim toga Srbija se odrekla svih koji su u njeno ime pocinili neki zlocin

a, ako vec gledas u takve karte videces da Katolicki svet unistava sve Pravoslavno

pocev od saveza u kojima su dominantne bile Pravoslavne drzave, pa kad se rasitni boranija, onda drzave ponaosob
 

Back
Top