Шта мислите........, треба ли да се врати што је отето?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Било како ..........али ДА СЕ ВРАТИ ...........

Мора да се врати, нема уласка у јЕвропу без денационализације поготово градског грађевинског земљишта...то спречава инвеститоре... али и све остало мора да се врати што је отето без правичне накнаде што се односи на куће и слично...
 
Пријави................, потурице............

Шиптари има да ми врате 180 х винограда у Мушутишту..........., комунисти да ми кажу где је гроб мога ђеда, ко га је убио и зашто.............?

Јели стоко........, како можете да спавате?
 
Пријави................, потурице............

Шиптари има да ми врате 180 х винограда у Мушутишту..........., комунисти да ми кажу где је гроб мога ђеда, ко га је убио и зашто.............?

Јели стоко........, како можете да спавате?

:sad2:
 
Пријави................, потурице............

Шиптари има да ми врате 180 х винограда у Мушутишту..........., комунисти да ми кажу где је гроб мога ђеда, ко га је убио и зашто.............?

Јели стоко........, како можете да спавате?

a ko ce hrvatskim majkama i ocevima reci di su im sinovi,jer jos ih ima kojima se ni grob ne zna..

Jeli stokane,kako mozes mirno da spavas?:sad2:
 
a ko ce hrvatskim majkama i ocevima reci di su im sinovi,jer jos ih ima kojima se ni grob ne zna..

Jeli stokane,kako mozes mirno da spavas?:sad2:

Била једна баба у Вуковару -Хрватица...........имала је станицу у подруму, касније смо сазнали......................Нема Србина који јој није веровао...........
баба јављала зенгама, они снајперима по нама..........

Дошао ппуковник са в. милицијом........, повели је...........и вратили је..........

Он јој је и даље веровао...............и умрла је , на крају нико не зна због чега......, имала је само 84 године а све је знала да мрзи..........српско........
 
Jes,informisao se kod jos ne rodjenog Karadzica......:hahaha1:.......ovolika kolicina gluposti u samo jednom postu mi je veoma poznata:think:........da,da to moze samo jedan glupcha na svetu.....:think:
lazljivac si ti:hahaha1::hahaha1: KUKAVICE,nisi se udostojio stavit onu temu i argumentirati,ti si mali plasljivi zeko:sad2: povuko si se ko pravi glupcho:zper:
Тебе би ја научио вишеструке интеграле, функције, матрице и детерминанте.........

pitanje je..mozes li ti ikoga icemu nauciti..nekako mislim da ne:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top