Да ли мислите да треба слати на робију за поједине изјаве?

Да ли Ана Лалић и Маја Мрнуштик треба да буду осуђене за скандалозне изјаве ?


  • Ukupno glasova
    17

kapetanmark

Buduća legenda
Banovan
Poruka
35.823
ауторска тема

Видели смо да у Новом Саду хрватице Ана Лалић и Маја Мрнуштик у својим изливима беса изговарају скандалозне ствари попут тога да Војводина није Србија или рецимо да су срби сами криви за убијање у ндх ?

Ана Лалић поручује да Војводина није Србија. да се боре за стварање војвођанске нације...
Маја Мрнуштик говори да су срби сами криви што су их убијали у ндх ...

на сред телевизије, тв прва...

Vladimir Đukanović i voditeljka Prva TV Marija Savić Stamenić imali su žesto okrršaj u jutarnjem programu sa predsednicom novosadskog odbora LSV Majom Mrnuštik.


Povod za to su bile skandalozne tvrdnje Maje Mrnuštik da su Srbi sami krivi što su ih ustaše klale u NDH, kao i da nas malena Pavlina Radovanović koja peva rodoljubive pesme vraća u srednji vek?!

- Ko je ubijao Srbe u NDH? Je l' i tad velikosrpska politika? - upitala je voditeljka Marija Savić Stamenić, na šta je usledio šokantan odgovor.

- Šta miliste, zašto je došlo do svega toga? - rekla je Mrnuštik.

Питам се како би прошли Срби да се овако понашају у Загребу и Сарајеву ?


Да ли сматрате да је ово недопустиво и да за овакво нешто морају да иду на дугогодишњу робију ?
 
ауторска тема

Видели смо да у Новом Саду хрватице Ана Лалић и Маја Мрнуштик у својим изливима беса изговарају скандалозне ствари попут тога да Војводина није Србија или рецимо да су срби сами криви за убијање у ндх ?

Ана Лалић поручује да Војводина није Србија. да се боре за стварање војвођанске нације...
Маја Мрнуштик говори да су срби сами криви што су их убијали у ндх ...

на сред телевизије, тв прва...

Vladimir Đukanović i voditeljka Prva TV Marija Savić Stamenić imali su žesto okrršaj u jutarnjem programu sa predsednicom novosadskog odbora LSV Majom Mrnuštik.


Povod za to su bile skandalozne tvrdnje Maje Mrnuštik da su Srbi sami krivi što su ih ustaše klale u NDH, kao i da nas malena Pavlina Radovanović koja peva rodoljubive pesme vraća u srednji vek?!

- Ko je ubijao Srbe u NDH? Je l' i tad velikosrpska politika? - upitala je voditeljka Marija Savić Stamenić, na šta je usledio šokantan odgovor.

- Šta miliste, zašto je došlo do svega toga? - rekla je Mrnuštik.

Питам се како би прошли Срби да се овако понашају у Загребу и Сарајеву ?


Да ли сматрате да је ово недопустиво и да за овакво нешто морају да иду на дугогодишњу робију ?

besmislica...nije to nikakva IZJAVA već politički TEROROSTIČKI stav
i nema šta da MISLIMO već da DEŽURNI TUŽILAC trenitno reafguje
kakvo crno mipšljenje**?*?

neko tako u eengleskoj da izjavi....ternutnio bi zažalio!
ILI U ŠPANIJI!


ko ti je ta Maje Mrnuštik*!***????
 
Bas bih voleo da cujem tu maju da mi objasni zasto je doslo do jasenovca, zasto je doslo do hrvatskih logora za decu
Kobila
UH NE, zenka konja je lepa i korisna zivotinja,
Djubre

u smeću žive dobre bakterije, ovo je OLOŠ i NESOJ!
 
a za izjave kojima bi pojedinci hteli da od Srbije prave rusku guberniju?
jel i za takve izjave treba slati na robiju?

Ukoliko su protiv interesa Srbije DA

Dakle ukoliko neko ciči za tim da budemo ruska gubernija javno, a radi za BND onda naravno da mora u zatvor
 
besmislica...nije to nikakva IZJAVA već politički TEROROSTIČKI stav
i nema šta da MISLIMO već da DEŽURNI TUŽILAC trenitno reafguje
kakvo crno mipšljenje**?*?

neko tako u eengleskoj da izjavi....ternutnio bi zažalio!
ILI U ŠPANIJI!


ko ti je ta Maje Mrnuštik*!***????
Маја Мрнуштик ?

хрватица из нс, нова председница одбора лсв.

Maja Mrnuštik (LSV): Pucanje na Badnji dan i paljenje lomača – teror nad Novosađanima​

изјавила да су срби сами криви због убијања у ндх.
 
Moje mišljenje je da su oni samo "korisni idioti" koje je su možda i sama Vlada ili Služba potplatili da lupetaju gluposti zarad jeftinih izbornih poena.
U suštini to je nekakav Psy-Ops koji stvara kontraefekat i samo povećava dodatno "posrbljivanje" i uvećava nacionalizam.
Što će reći to su ti samo klovnovi. Nikom bitni osim osetljivim ljudima koji se iznerviraju zbog takvih izjava itd.

Đilas & co takve neće prihvatati, a ako ih i prihvati to je verovatno nameran autogol.

Moja poruka i savet je da naučite šta je bitno, a šta nije.
Ako biste te klovnove strpali u zatvor ili proterali iz zemlje samo biste od njih napravili mučenike.

Ipak ako ste i dalje fanovi kažnjavanja za verbalni delikt po mom mišljenju je najbolje rešenje davati prekršajne kazne. Dakle novčano kažnjavanje.
Tutneš joj kaznu od 20.000 evra i rešen problem.
 

Terminalna faza autošovinističke bolesti: Srbi su joj sami krivi što su ih ustaše klale u NDH​

1710421136195.png


Vladimir Đukanović i voditeljka Prva TV Marija Savić Stamenić imali su žesto okrršaj u jutarnjem programu sa predsednicom novosadskog odbora LSV Majom Mrnuštik.


Povod za to su bile skandalozne tvrdnje Maje Mrnuštik da su Srbi sami krivi što su ih ustaše klale u NDH, kao i da nas malena Pavlina Radovanović koja peva rodoljubive pesme vraća u srednji vek?!

- Ko je ubijao Srbe u NDH? Je l' i tad velikosrpska politika? - upitala je voditeljka Marija Savić Stamenić, na šta je usledio šokantan odgovor.

- Šta miliste, zašto je došlo do svega toga? - rekla je Mrnuštik.


како би прошли срби у загребу или сарајеву за овако нешто ?
 
Da,ali ne na robiju,vec postoje kazne za sirenje mrznje,ako nastavi,onda i robija.
а за изјаву ане лалић :

војводина није србија !

знамо како би то било решено рецимо у израелу или енглеској , некој другој земљи....

директно анти уставно деловање и подривање државне територије тј државе
 
Povod za to su bile skandalozne tvrdnje Maje Mrnuštik da su Srbi sami krivi što su ih ustaše klale u NDH,

Baš i nije to rekla, ne treba spinovati. Činjenica je da je Slobina politika bila veoma štetna, ratnohuškačka, da je voleo stvari da rešava silom, a posle kad bi skapirao da nešto ne ide, onda je napuštao ljude da se sami snalaze i izginu. Dakle, nisu Srbi kao Srbi krivi, ali je tadašnja srpska politika bila veoma loša i to je razultiralo velikim žrtvama. Nažalost.

kao i da nas malena Pavlina Radovanović koja peva rodoljubive pesme vraća u srednji vek?!

Nemam pojma ko je ova devojka, sad sam pogledao, i meni realno deluje kao srednji vek. Tako se zaista pevalo u srednjem veku. Nisam video da omladina unazad par decenija sluša ovakve pesme niti da se vrte u klubovima. Nisam siguran da može da se klasifikuje kao moderna muzika, mada, možda ja nisam dovoljno upućen.
 
Poslednja izmena:
Baš i nije to rekla, ne treba spinovati. Činjenica je da je Slobina politika bila veoma štetna, ratnohuškačka, da je voleo stvari da rešava silom, a posle kad bi skapirao da nešto ne ide, onda je napuštao ljude da se sami snalaze i izginu. Dakle, nisu Srbi kao Srbi krivi, ali je tadašnja srpska politika bila veoma loša i to je razultiralo velikim žrtvama. Nažalost.



Nemam pojma ko je ova devojka, sad sam pogledao, i meni realno deluje kao srednji vek. Tako se zaista pevalo u srednjem veku. Nisam video da omladina unazad par decenija sluša ovakve pesme niti da se vrte u klubovima. Nisam siguran da može da se klasifikuje kao moderna muzika, mada, možda ja nisam dovoljno upuće.
као несбрину са простора бивше југе то је ок да ти тако делује исто као и маји јер сте душмани српском роду

а да није рекла да су срби сами криви што су их убијали у ндх , немој да лажеш. постоји тв прва снимак, па гуглај. јасно и гласно је рекла.
 
Mislim da toga nema ni u Teheranu.

Mozda bude kada neko iz Sremske Kamenice postane sudija Ustavnog suda doduse, nije ni to iskljuceno.
па ви несрби сами потврђујете подршком маји мрнуштик (која каже да су срби сами криви што су их убијали у ндх) и ани лалић да војводина није србија , да иза свега у новом саду и полемике која се тренутно води стоје само несрби а не срби

па и овде на крсти и у овој теми сте лепо издвојени , док су срби ркели шта мисле о оној која каже да су наши претци сами криви што су убијани у ндх...


:mazi:
 
а за изјаву ане лалић :

војводина није србија !

знамо како би то било решено рецимо у израелу или енглеској , некој другој земљи....

директно анти уставно деловање и подривање државне територије тј државе
:cepanje: :cepanje: :cepanje: :cepanje: :cepanje: :cepanje:

Engleska oslobodi krivicne odgovornosti IRA teroriste, ali ce da strpaju u zatvor zbog slobode govora :cepanje::cepanje::cepanje:
 
па ви несрби сами потврђујете подршком маји мрнуштик (која каже да су срби сами криви што су их убијали у ндх) и ани лалић да војводина није србија , да иза свега у новом саду и полемике која се тренутно води стоје само несрби а не срби

па и овде на крсти и у овој теми сте лепо издвојени , док су срби ркели шта мисле о оној која каже да су наши претци сами криви што су убијани у ндх...


:mazi:
Ti si potpuno pomahnitao.
 
:cepanje: :cepanje: :cepanje: :cepanje: :cepanje: :cepanje:

Engleska oslobodi krivicne odgovornosti IRA teroriste, ali ce da strpaju u zatvor zbog slobode govora :cepanje::cepanje::cepanje:
слобода говора је рећи:

СРБИ СУ САМИ КРИВИ ШТО СУ ИХ УБИЈАЛИ У НДХ ?

слобода говора је ВОЈВОДИНА НИЈЕ СРБИЈА ?

ок, а како би прошли срби да у загребу тако делују или у сарајеву?

колко би преживели ај онако поштено ?
 
слобода говора је рећи:

СРБИ СУ САМИ КРИВИ ШТО СУ ИХ УБИЈАЛИ У НДХ ?

слобода говора је ВОЈВОДИНА НИЈЕ СРБИЈА ?

ок, а како би прошли срби да у загребу тако делују или у сарајеву?

колко би преживели ај онако поштено ?
Jeste sloboda govora.

Sad, ja se zalazem da se svaki atom zemlje i vazduha u Zagrebu/Beogradu/Sarajevu privatizuje, i da privatni vlasnik moze na svojoj privatnoj svojini da zabrani sta god hoce.

Tako da, kupi Trg republike u Bg-u, pa zabranjuj sta god hoces tamo.

Mozes da zabranis i disanje ljudima ako ti ne plate sto se mene tice, na svojoj privatnoj svojini.

Ako neces da ulozis kes za nesto, nemas pravo da bilo sta zabranjujes tu.

Te fore da zabranjujes nesto i da se zalazes za nesto drugo, a ne dajes pare, bice Malo morgen.

Mozes da zabranjujes samo na svojoj privatnoj svojini.
 
СРБИ СУ САМИ КРИВИ ШТО СУ ИХ УБИЈАЛИ У НДХ ?
слобода говора је ВОЈВОДИНА НИЈЕ СРБИЈА ?

To nije ni rečeno, nije lepo spinovati. Svi mi znamo da onoga ko prkosi režimu čeka kofa govana ali baš lagati i spinovati, nije lepo. Malo dostojanstva molim, nije teško ;)
 

Back
Top