STA MISLITE O ZENAMA SKORPIJAMA?

Shag Ivory:
Ne znam ko je autor, dobila sam mailom, ali ipak mislim da je muškarac:

¨I te kako sam svestan da ova opasna ¨famme fatale¨ skriva svoju osvetoljubivost treperavim osmehom, nežnostima i najumilnijim an?eoskim glasom. Ali astrolozi upozoravaju na te njene osobine. Morate se dobro ?uvati. Na kraju krajeva, vi želite da je ukrotite ili da se pak zaštitite od nje. Verovatno i jedno i drugo.

Budite sigurni da u raju nema takvih besnulja kao što je Škorpija koja je izgubila samokontrolu i dozvolila svojim plutonovskim burnim reakcijama da izbiju na videlo. Ona može biti zapovedni?ki i nadmeno raspoložena, sarkasti?na i hladna – a zatim dosti?i usijanje kao rerna na 300 stepeni. Može gorko mrzeti ili pak razbludno i žestoko voleti. Može puštati krike kao ptica zloslutnica ili šaptati kao nežna grlica. U jedno možete biti sigurni – nikad nije neodlu?na.¨


Da ja ipak prekinem s ovim citatima... :wink: poplaši?u sve muškarce... :D
veruj mi kao skorpiji :),znam napamet taj text,knjiga je fenomenalna i super dodje kao praktican prirucnik za osvajanje odredjenih znakova posto je svaki znak objasnjen i za lepsi i jaci pol...obavezno procitajte
 
U pravu si... :) :wink:
Još nešto:

¨Ona ima dragocenih vrlina, ali treba da znate da ni u porocima neće oskudevati. Zato mislite o njenim dobrim stranama. U redu, u redu, mislite na njene dobre osobine kad vam prođe ta čvoruga na glavi.¨
:lol:
 
"Škorpija je obdarena uznemiravajućom sposobnošću – od nje vas podilaze ledeni žmarci. To je posebna vrsta crne magije i ona to radi tako vešto da izgleda kao prava čarolija. Malo imate šanse da to izbegnete ako joj zapadnete za oko. Zahvaljujući svom neobjašnjivom šestom čulu, ona često na prvi pogled može prepoznati svog budućeg supruga i nekako to svoje opažanje prenosi na njega. :lol:

Vi imate dve mogućnosti: bićete uhvaćeni u njenu mrežu i podleći ćete vrtoglavo, predavši se, ili ćete pak zastrašeni, iskočivši iz kože jurnuti po pomoć. Čemu žurba? Stanite za momenat. Možda ćete otkriti smisao života. Ona već jeste. 8) Naučiće i vas. 8) U svakom slučaju, treba da ste polaskani što vas je udostojila pogledom.

Škorpija ne trpi muškarca slabića. Ona u čoveku traži ambiciju i hrabrost. Traži saputnika jačeg od sebe, na koga će biti ponosna a koji neće ugroziti njenu individualnst. Od njega se očekuje da bude snažan, muževan, i zgodan iznad proseka. Zatim visok stepen inteligencije koji bi odgovarao njenom brilijantnom umu i da bude prava filozofska mudrica, taj izabranik. Prema tome, vratite se svojoj Škorpijici i zauzmite superioran stav zlobno se smeškajući :twisted: . Svako ko vas poznaje smatraće da je dobro što imate jednu Škorpiju uza se. Bilo da ste muško ili žensko. To vam može otvoriti nove vidike. Vaše akcije naglo će skočiti od trenutka kad Škorpija bude kraj vas."
 
double scorpio:
MOLIM MUSKARCE KOJI SU IMALI ISKUSTVA SA ZENSKIM SKORPIJAMA ZA MISLJENJE O NJIMA :) ZIVO ME INTERESUJE KAKVE SMO U VASIM OCIMA :D
OBOZAVAM ZENE SKORPIJE.VATRENE,JEZIVE,OPASNE,VERNE,ZIVOT ZA MUZJAKA DAJU AKO IM SE SVIDJA.ALI IMA JEDNA PRICA KOJA KAZE DA JE SKORPIJA PITALA ZABU DA JE PRENESE PREKO REKE A OVA ODGOVARA:MA JA BIH ALI UJESCES ME I ONDA OBOJE SE DAVIMO.SKORPIJA KAZE : MA NECU, PA ZAR BIH SAMU SEBE UBILA,PA JA NE ZNAM DA PLIVAM,I ZABA JOJ POVEROVA I ZAPLIVA.ALI NA POLA PUTA,SKORPIJA UGRIZE ZABU.OVA UMIRE I PITA,ZASTO SEBE UBIJAS.A SKORPIJA KAZE - TO JE JACE OD MENE IAKO ZNAM DA JE TO I MOJ KRAJ .
 
"Strastvenost – odlika njenog karaktera, mora da vam je privukla pažnju. Mnogi muškarci čuli su golicave priče o strasnosti Škorpija. Tačne su. :lol: Ona je nabijena emocijama mada ih skriva, a pred svetom je meka kao baršun. Međutim, muškarci su prilično skloni da povezuju strasti i romantiku, što je prednost za nju, jer ta osobina u njenom slučaju znači mnogo više. Ona ostavlja svoj trag na svemu što dodirne. Nikad nije samo delimično zainteresovana. Takođe nikad nije ravnodušna i nemarna. Ako se u njoj ne probudi ni jedno od ovih osećanja, onda je to stanje hladnog ignorisanja.
Pa ipak, u svim tim stanjima, nju u suštini uopšte ne dodiruju emotivne bure, procenjuje sve to mirno i sa strane i tom mirnoćom je zaogrnuta posle svake male ili velike katastrofe.
Biće teško ubediti vašu taštu da je njena ćerka porazbijala sve te sudove i pocepala zavese u komade :lol: , kad se u njoj stišao bes i kad joj se vratila njena magična staloženost 8) . Ljudi će na vas gledati kao na okorelog ubicu :P . Šta ste time mislili reći? Zar vas nije sramota da optužujete tu mirnu, slatku,... temperamentnu devojku? 8) :lol: Saučestvujem sa vama, ako vam to nešto znači."
 
: :twisted:
Cao!
Ja sam isto dupla skorpija i sve sto je vec napisano je tacno. Ali jedini savet koji mogu da ti dam : ovo je kobna kombinacija po samu osobu. Niko ne moze toliko da ti naskodi kao ti sama sebi... Tako je sa skorpijama - a tek sa duplim... Nasa osecanja nisu kao u ostalih znakova vec idu iz krajnosti u krajnost. to bas i nije normalno...
 
odlican tekst.ono da moze da prepozna buduceg muza je veoma tacno u mom slucaju.imam dobar njuh za te stvari a i predosecam kada ce neko zlo da se desi.obicno tada pocne srce da mi jace lupa i osecam grcenje u stomaku.
veoma tacno je to kakve muskarce voli.to je sto posto tako.pozdrav od skorpije! :)
 
O koleginicama skorpijama sve najbolje xexex
O KRAJNOSTIMA
Krajnosti tj extremi su deo tvoje prirode kao i svih drugih skorpija pa je na tebi da se nosis sa time.Pokusaj da kao i drugi da to iskoristis jer nije bas nalik nama da kukamo nego da se cutke borimo.
Ako se predajes necemu ili nekome do kraja 1100% budi sigurna da su to prave stvari i prave osobe pa ce ti krajnosti ici na ruku umesto na stetu.
Ne znam sto je kod tebe problem jer nama to dolazi prirodno al razjasni sta zelis a onda poput pit-bula zagrizi i ne pustaj do kraja!!!!!!
 
Đenka:
Hot, hot, hot :!:
S pozicije jednog muškog raka definitivno najbolji znak u zodijaku !

Na osnovu svog 27-godišnjeg životnog iskustva sa škorpijama, u raznim situacijama i raznim vrstama kontakata, mogu reći da su:

-inteligentne, ali ne i intelektualistične (kao npr. vodolije). Može se s njima inteligentno i razumno razgovarati, a da ne dođe do ispraznog, formalističkog nadmudrivanja i pametovanja

-emotivne su. Usude se da vole i da tu ljubav redovno podele sa ljudima oko sebe, što mnoge osobe prestanu da rade već posle prvog ljubavnog razočaranja i "prelaska na rezervu", na emotivno-suzdržani način komunikacije

-erotične i strastvene do bola. Kad se u vezi jednom oslobode i steknu samopouzdanje, ništa ih više ne može zadržati u izražavanju skoro svih oblika njihove oooogromne sexsualnosti. Svaki pokret, stav i gest, a da ne pominjem glas (često dubok i po malo hrapav) obojen je sexualnošću. Mnogo od onoga što rade ili govore motivisano je seksualnošću, čak i kad nije direktno u vezi s njom. A kad je škorpija motivisana seksom, onda je baš motivisana.
Koleginica sa faxa (tada buduća, a sada moja bivša devojka) je sa bedne 6-ice skočila na jaku 9-ku odmah po prelasku u moju grupu na lab. vežbama. :D
Preveliki intenzitet afirmisane seksualnosti škorpije može da odvede u veoma čudne (polu)perverzije... :D Neafirmisana seksualnost, nezadovoljen seksualni nagon, redovno ih ozbiljno deformiše, često do tačke odvratnosti. Za škorpiju sex znači zdravlje, u najdoslovnijem smislu. Kao što je to ljubav i emocionalna povezanost za nas rakove.
Seksualno zadovoljne škorpije obično imaju dubok, prigušen i po malo hrapav glas; ove druge visok i piskav, mada ne uvek

-energične su za dvoje, mada sklone lenjosti i stagnaciji

-ozbiljne su. Ne preterano, ali sa ozbiljnim ljudima ne propuste da budu ozbiljne, umeju da se zezaju i budu cool

-hrabre su, kako u pokazivanju emocija, tako i pri odbrani "sebe i svoga"

-ljubomorne su,ubij Bože! Zahtevaju apsolutnu i potpunu odanost, kakvu valjda samo rakovi mogu da pruže

-zlopamtila su. Redovno s njima treba "raščišćavati stvari", da se ne nagomila, jer sve pamte, čak i trivijalnosti koje niko ne bi uzeo za zlo, kao npr. lošu kritiku nekog dela odeće ili sl.

-preterano su ponosne. Kad im se jednom povredi ponos, teško se s njima vratiti na staro, ako je uopšte moguće

-preterano su zahtevne u krevetu, čak i za maštovite tipove kao što sam ja :D

-tvrdoglave preko svake mere. Šta sve moja bivša nije radila da bi isterala svoje, a uuu... :o
Zlatno pravilo: popuštaj u skoro svemu, ne popuštaj u ključnim stvarima

Mogao bih još mnogo da pišem o škorpijama, to je (pored raka) znak koji najbolje poznajem, ali mislim da ste stekli jasnu sliku mog iskustva s njima.
Šta da kažem - najbolji znak za mene :D
Ajd' da čujemo i druge...

Djenka, tvoja mi se poruka najvise dopala jer potpuno si u pravu. :) Veliki pozdrav od skorpije :D
 

Back
Top