STA MISLITE O ZENAMA SKORPIJAMA?

wink2.gif
 
Jedna je bila izuzetna,sexsipilna,jako zgodna ali samo do pola a druga polovina,tako prosecna a sto je ta znala da uziva da se prepusta i da mi prica razne lepe stvari ali nije volela da me vidi sa drugom pa cak ni da pricam! Druga je sve to mogla da prihvati sto ova prva nije ali je uvek bila gladna a treca............. Sto znaci? Ali stvarno sve su divne cak iako nisu SKORPIJE!!!
 
Evo delić onoga što sam ja dobila:

¨Škorpija se s prezirom odnosi prema drugim ženama – poslušnim, sladunjavim suprugama i majkama. Plutonica krije svoju potrebu za dominacijom i sebe predstavlja kao oličenje ženstvenosti i to radi bolje nego i jedna muškobanja rođena u znaku Ovna, Lava ili Strelca. Ili se bar tako ponaša dok joj se udvaraju. Dešava se da se muškarac, ništa ne sumnjajući i te kako iznenadi kad mu upadnu kamenčići u cipelu i snovi rasprše. Škorpija, za razliku od Marsovke, savladaće svoje porive i očarati muškarca svojim opojnim parfemom i egzotičnim pogledom u momentu kad joj on bude pripaljivao cigaretu. To deluje mnogo seksipilnije negoli agresivni napad ili pak duvanje dima u lice, i ona je toga vrlo svesna. Svesna je ona i drugih stvari. Druga devojka će vam se glavačke baciti u naručje ili se popeti na krov i vikati: ¨Volim te¨. Škorpija će vam se polako prikrasti, zavodničkog pogleda i tiho saopštiti svoju poruku. Zvuči neverovatno, ali ove žene izgledaju fatalno i u farmerkama i patikama. Možda je tajna u njenom hrapavom glasu koji ostavlja utisak. Znam jednu koja je nosila kapu za bezbol sve vreme dok joj se njen budući muž udvarao, i ćeretala o svakodnevnim stvarima. Ali je pri tom izgledala zavodljivo baš kao i Mata Hari i osvojila je svog čoveka. (On je po običaju bio omađijan).

Možete joj podmetnuti nogu, ali se ona neće saplesti. Ne očekujte da dugo leprša oko vas, trepćući, i da vas slepo obožava. Mnoge Škorpionke su muškobanjaste, čekinjastih trepavica. Osim toga, tim svojim lepim i zagonetnim očima ona tako jasno čita vaše misli, a to joj je dovoljno. Druga neka devojka bi se istopila na samo jednu vašu slatku reč, a Škorpija će vas prostreliti pogledom ne bi li otkrila šta se krije iza vaših reči. To vam je rendgen u ljudskom obličju. Zato, ne flertujte s njom. Time samo traćite njeno vreme i povređujete je, osim ako nemate na umu neki posao. Ne savetujem vam da uvredite Škorpiju. Nije zdravo. Ako ne znate šta mislim, pitajte nekog ko zna. Možda će vam ispričati stvari od kojih će vam se dići kosa na glavi.¨


:lol: dobro... možda malo preteruju.. :wink:
 
Shag Ivory:
Evo deli? onoga što sam ja dobila:

¨Škorpija se s prezirom odnosi prema drugim ženama – poslušnim, sladunjavim suprugama i majkama. Plutonica krije svoju potrebu za dominacijom i sebe predstavlja kao oli?enje ženstvenosti i to radi bolje nego i jedna muškobanja ro?ena u znaku Ovna, Lava ili Strelca. Ili se bar tako ponaša dok joj se udvaraju. Dešava se da se muškarac, ništa ne sumnjaju?i i te kako iznenadi kad mu upadnu kamen?i?i u cipelu i snovi rasprše. Škorpija, za razliku od Marsovke, savlada?e svoje porive i o?arati muškarca svojim opojnim parfemom i egzoti?nim pogledom u momentu kad joj on bude pripaljivao cigaretu. To deluje mnogo seksipilnije negoli agresivni napad ili pak duvanje dima u lice, i ona je toga vrlo svesna. Svesna je ona i drugih stvari. Druga devojka ?e vam se glava?ke baciti u naru?je ili se popeti na krov i vikati: ¨Volim te¨. Škorpija ?e vam se polako prikrasti, zavodni?kog pogleda i tiho saopštiti svoju poruku. Zvu?i neverovatno, ali ove žene izgledaju fatalno i u farmerkama i patikama. Možda je tajna u njenom hrapavom glasu koji ostavlja utisak. Znam jednu koja je nosila kapu za bezbol sve vreme dok joj se njen budu?i muž udvarao, i ?eretala o svakodnevnim stvarima. Ali je pri tom izgledala zavodljivo baš kao i Mata Hari i osvojila je svog ?oveka. (On je po obi?aju bio oma?ijan).

Možete joj podmetnuti nogu, ali se ona ne?e saplesti. Ne o?ekujte da dugo leprša oko vas, trep?u?i, i da vas slepo obožava. Mnoge Škorpionke su muškobanjaste, ?ekinjastih trepavica. Osim toga, tim svojim lepim i zagonetnim o?ima ona tako jasno ?ita vaše misli, a to joj je dovoljno. Druga neka devojka bi se istopila na samo jednu vašu slatku re?, a Škorpija ?e vas prostreliti pogledom ne bi li otkrila šta se krije iza vaših re?i. To vam je rendgen u ljudskom obli?ju. Zato, ne flertujte s njom. Time samo tra?ite njeno vreme i povre?ujete je, osim ako nemate na umu neki posao. Ne savetujem vam da uvredite Škorpiju. Nije zdravo. Ako ne znate šta mislim, pitajte nekog ko zna. Možda ?e vam ispri?ati stvari od kojih ?e vam se di?i kosa na glavi.¨

hmmm...da pogodim, citat je iz "suncevih znaka" Linde Gudmen? Vredi procitati tu knjigu, opisala je svaki znak detaljno, kao sto vidite iz prilozenog...

:lol: dobro... možda malo preteruju.. :wink:[/quote
 
Ne znam ko je autor, dobila sam mailom, ali ipak mislim da je muškarac:

¨I te kako sam svestan da ova opasna ¨famme fatale¨ skriva svoju osvetoljubivost treperavim osmehom, nežnostima i najumilnijim anđeoskim glasom. Ali astrolozi upozoravaju na te njene osobine. Morate se dobro čuvati. Na kraju krajeva, vi želite da je ukrotite ili da se pak zaštitite od nje. Verovatno i jedno i drugo.

Budite sigurni da u raju nema takvih besnulja kao što je Škorpija koja je izgubila samokontrolu i dozvolila svojim plutonovskim burnim reakcijama da izbiju na videlo. Ona može biti zapovednički i nadmeno raspoložena, sarkastična i hladna – a zatim dostići usijanje kao rerna na 300 stepeni. Može gorko mrzeti ili pak razbludno i žestoko voleti. Može puštati krike kao ptica zloslutnica ili šaptati kao nežna grlica. U jedno možete biti sigurni – nikad nije neodlučna.¨


Da ja ipak prekinem s ovim citatima... :wink: poplašiću sve muškarce... :D
 

Back
Top