Sta mislite o ovoj mudrosti...

Truman:
SINDI:
Truman:
jednog velikog antickog filozofa:COvek je u stvarnom zivotu ono sto jeste,a na Krstaricinom forumu ono sto bi hteo da bude.
:P

HM! Da li su svi oni koji posecuju krstaricu priglupi, pa im mozes prodavati maglu? Ne bih rekla..
Ima jos jedna mudrost, evo samo za tebe:
SVE LJUDE MOZES LAGATI NEKO VREME, NEKE LJUDE MOZES LAGATI SVE VREME, ALI NE MOZES LAGATI SVE LJUDE SVE VREME!!!

Daleko od toga da mislim da su glupi nego npr:ovde se raspises o nekoj humanoj temi,recimo kako ti branis prava Roma i ljudi pomisle da si human,a u stvarnom zivotu si rasista.
Takve lazi se jako tesko mogu provaliti preko foruma.

Human ovaj Truman!
I nije mi jasno zashto spopadate Cigane, kad Srbi predstavljaju 63% populacije u Srbiji,37% su ostale nacionalnost, a najmanje Cigani. Mi mu dodjemo ko neka balkanska Amerika. Samo eto, ovi oko nas se prvo "prochistili" pa postadoshe Evropejci... Samo mi ne valjamo a procenat kazuje drugachije.
 
lady me:
Ma ljudi (pojedini) se foliraju i u stvarnom zivotu i na krstarici!!!!!
Ti oko sebe ne sreces lazne humaniste? Ne sreces super "yebbache" pune zivotnih "dogodovshtina", "fine", slatke, "besprekorne" curice, "super zhene" koje shibaju kroz zhivot parolom: "ne mozhe mi niko nishta jacha sam od sudbine"... itd itd itd???

I ne, ne mislim da je takve likove tezhe prepoznati na forumu nego u stvarnom zivotu.
sitne nijansice... :o
 
Badza Poshtenjachina:
Human ovaj Truman!
I nije mi jasno zashto spopadate Cigane, kad Srbi predstavljaju 63% populacije u Srbiji,37% su ostale nacionalnost, a najmanje Cigani. Mi mu dodjemo ko neka balkanska Amerika. Samo eto, ovi oko nas se prvo "prochistili" pa postadoshe Evropejci... Samo mi ne valjamo a procenat kazuje drugachije.

Tako je Badzo.A samo da se ne zaboravi, u fudbalu smo i evropski Brazilci :)
 
Truman:
jednog velikog antickog filozofa:COvek je u stvarnom zivotu ono sto jeste,a na Krstaricinom forumu ono sto bi hteo da bude.
:P

Uglavnom je tačno! Nek bude da važi i za mene, u krajnjoj liniji nebitno, ali ovde se puno laže i to me baš nervira! Recimo, upadnem u temu koja me baš zainteresuje, a ono foliranja katastrofa i izvedu se pogrešni zaključci!!!
 
sibirska:
Uglavnom je tačno! Nek bude da važi i za mene, u krajnjoj liniji nebitno, ali ovde se puno laže i to me baš nervira! Recimo, upadnem u temu koja me baš zainteresuje, a ono foliranja katastrofa i izvedu se pogrešni zaključci!!!

Uhhhh... pa ne uci sa foruma, ne trazi zakljucke niti ozbiljne savete. Interesantne teme posecuj, napisi ono sto mislis i uzivaj u ostalim postovima, duhovitim, glupim, pametnim, dosadnim, ispraznim... nastavi sa diskusijom ako ti prija... ali veliku vecinu ne uzimaj ozbiljno :)
 
mishica:
sibirska:
Uglavnom je tačno! Nek bude da važi i za mene, u krajnjoj liniji nebitno, ali ovde se puno laže i to me baš nervira! Recimo, upadnem u temu koja me baš zainteresuje, a ono foliranja katastrofa i izvedu se pogrešni zaključci!!!

Uhhhh... pa ne uci sa foruma, ne trazi zakljucke niti ozbiljne savete. Interesantne teme posecuj, napisi ono sto mislis i uzivaj u ostalim postovima, duhovitim, glupim, pametnim, dosadnim, ispraznim... nastavi sa diskusijom ako ti prija... ali veliku vecinu ne uzimaj ozbiljno :)

Nisam rekla da ja izvodim pogrešne zaključke... :wink: . I naravno da ne uzimam za ozbiljno, nego samo komentarišem, jer me to nervira, a mrzi me da se cimam i nekom objašnjavam očigledno...Moglo bi sve ovo da izgleda dosta, dosta interesantnije...Verujem da se slažeš samnom :?: :wink:
 

Back
Top