Sta mislite o ovom coveku?

Verovatno je stari hleb u pitanju jer ove korpre nisu pune. A kako se uništava taj stari hleb ne znam.. Da li uopšte postoji uništavanje starog hleba?

Po nekoj logici, stari hleb treba da se prepeče i da se od njega prave prezle. Zatim se prezle pakuju i idu u prodaju, sve ovo nagađam..

to sa starim hlebom koji se nije ubudjao.... moze da se susi i reciklira - przenice, prezle, popara....

onaj koji se ubudjao idealan je za mamac za pecanje pogotovo pomesan sa pokvarenim mlekom. To sam video na mediteranu.
 
Verovatno je stari hleb u pitanju jer ove korpre nisu pune. A kako se uništava taj stari hleb ne znam.. Da li uopšte postoji uništavanje starog hleba?

Po nekoj logici, stari hleb treba da se prepeče i da se od njega prave prezle. Zatim se prezle pakuju i idu u prodaju, sve ovo nagađam..
Stari hljeb, samljeven, kupimo pakovan u kesicama od 200 grama, platimo ga 1 euro, i na kesici piše Prezla :D
 
Joj i ti Tik Tok :(
Nije Tik Tok
nego Tik Tak!

1707167947705.png
 
to sa starim hlebom koji se nije ubudjao.... moze da se susi i reciklira - przenice, prezle, popara....

onaj koji se ubudjao idealan je za mamac za pecanje pogotovo pomesan sa pokvarenim mlekom. To sam video na mediteranu.
moguce da se ovaj i vraca da ide u prezle...
 
Dobije se bbkod za mediju
(MEDIA=tiktok]7308459352598269189[/MEDIA)
promenio zagrade da se vidi sta se dobija.
Dakle mora neki drugi link na primer

https://www.tiktok.com/ @mozzarellabass/ video/7308459352598269189

tek sa ovakvim linkom mogu da skocim na tiktok i pregledam video (ne radi mi direktno iz foruma) pomoglo bi da se doda link u tekstu pored videa automatski.
 
Poslednja izmena:

Back
Top