Шта је то ЕУ ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Пу, пу, пу.....мани се тог вампира. Ја сам за то што каже Коштуница, а то је НЕУТРАЛНОСТ - јер једино тако можемо да градимо добре односе и са Русијом која НАМ ЈЕ ДАНАС ИЗНАД СВЕГА ПОТРЕБНА.

jel to ovaj sa mog avatara?

ps. ima ima drugih zemalja koje nisu clanice eu... makedonija, hrvatska, bosna, crna gora, albanija... i svajcarska...:lol::lol:

ti bi da se meris sa svajcarskom? Nasa je privreda tako razvijena da mi mozemo sami sa sobom...ebes to sto je nezaposlenost velika bitno je da smo mi ruska pokrajina...a to kako se u Rusiji zivi to se niko ne pita... nije bitno sto se voze bolji auti, ima se vise para i moze da se putuje svuda u evropskim zemljama... rusija je nasa kakva je takva je...:lol::lol:ae more
 
ma sigurno da sam promenio gandalfa zato sto si ga ti tako nazvao :roll::roll:

egocentrizam se javlja kod dece uzrasta od 2-6,7 godina...jeste vi svi radikali na tom mentalnom nivou??:lol::lol:
Ne znam za radikale, al' sam siguran da ti je to 015 - IQ :lol:

Ali stvarno sam mislio da si prihvatio sebe takav kakav si (a da si jadan, jesi :D )
Rekoh gayndalf-mckellen u tvom avatru , inace osvedoceni borac za prava pedera, ops, homoskesualaca, je simbol onoga sto ivan-iq-015 jeste i cime se ponosi!
Kad ono....:roll:

E pa budi bre makar dosledan , kad vec nisi zdrav.

Sta bi ti rekli partneri, tj. 'drugari' da vide kako si ih se lako odrekao?
Ivan015:
drugari su mi svi ****** i narkomani
Jos samo da kazes i da nisi narkos...
 
jel to ovaj sa mog avatara?

ps. ima ima drugih zemalja koje nisu clanice eu... makedonija, hrvatska, bosna, crna gora, albanija... i svajcarska...:lol::lol:

ti bi da se meris sa svajcarskom? Nasa je privreda tako razvijena da mi mozemo sami sa sobom...ebes to sto je nezaposlenost velika bitno je da smo mi ruska pokrajina...a to kako se u Rusiji zivi to se niko ne pita... nije bitno sto se voze bolji auti, ima se vise para i moze da se putuje svuda u evropskim zemljama... rusija je nasa kakva je takva je...:lol::lol:ae more

Ajd ti meni objasni onda sta mi to imamo od EU i sta je Srbija i Srbi ikad u istoriji dobila dobro od zapadne evrope? Naravno, reci mi i sta smo to lose dobijali od njih?

A sa Rusijom ili bilo kojom zemljom koja je na nasoj strani nema potrebe da se ismevas jer je to pre svega nekulturno a iznad svega bedno.

Draze mi je da me podrzava neki nomad iz Sibira nego neki ugladjeni ljigavac iz zapadne evrope. E da, pritom taj nomad iz Sibira ima sve resurse i energente a ovaj ljigavac na zapadu ima... pivo i kobasice :lol:
 
Е ту је покојни СМ био у праву КАДА ЈЕ ТАЈ ЗЛОЧИНАЦ ОСУЂЕН КОД НАС НА 20 ГОДИНА РОБИЈЕ - их, како бих волео да, када пређе границу, НЕКО СПРОВЕДЕ ЗАКОН ОВЕ ЗЕМЉЕ И УХАПСИ СКОТА.......


Sto neko???.......zna se ko to treba da uradi.....Joca lopov i kostunicina milicija:D
E, jedva cekam, da Joca trafika, stavi lisice Solani oko ruku.....:D
 
vredjam se koliko se ovde svi ostali vredjaju...:wink::wink:

@Silvantis, sta cu brate kad ste takvi vi moji drugari ne mogu ni ja bolji biti :lol:
Gayndalfe jednom ti neko mora reci, samo nemoj da preseces vene : ti meni sluzis za zezanje i sprdacinu (jedva da si i za to), kakvo crno druzenje :D

Moras nekako da se pomiris sa tim...ako vec nemas drugare u partiji, ovde ih neces naci. Ebiga znam da je zivot surov prema tebi, ali bolje da saznas istinu pre, nego kasnije.

Brat?!?!

Lele ovaj bas navalio da se trti - prvo drugari, sad brat.........ISH bre nisam gandalfov fan!!!!!
 
[/B]

Sto neko???.......zna se ko to treba da uradi.....Joca lopov i kostunicina milicija:D
E, jedva cekam, da Joca trafika, stavi lisice Solani oko ruku.....:D
pa da dolazio Solana dosta puta od te "presude" al Trafikant nikako da ga uhapsi ,a Voja mu se redovno saginjao pogotovo kad je onomad pokusavao da uz Solaninu pomoc sacuva onu nakaznu tzv. drzavnu zajednicu :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top