Sta igrate trenutno?

image_cover.jpg


Izašla je neka nova, unapređena verzija igre Wreckfest, pa skinuh da vidim ima li nekih vidljivih poboljšanja. Pa... nisam primetio neke drastične razlike, ali igra je ipak zabavna. Trke automobila sa dosta čukanja i krljanja, gužvanje metala i delovi koji lete na sve strane, plus last man standing okršaji u arenama i druge zezalice, i sve to sa modernom grafikom? Zvuči super u teoriji, ali imam utisak da je moglo biti bolje odrađeno, da nešto fali. Za mene Demolition Racer za PS1, a naravno i njegovo reizdanje No Exit za Dreamcast, ostaje najbolja igra kada su u pitanju car wrecking trkalice.
 
image_cover.jpg


Izašla je neka nova, unapređena verzija igre Wreckfest, pa skinuh da vidim ima li nekih vidljivih poboljšanja. Pa... nisam primetio neke drastične razlike, ali igra je ipak zabavna. Trke automobila sa dosta čukanja i krljanja, gužvanje metala i delovi koji lete na sve strane, plus last man standing okršaji u arenama i druge zezalice, i sve to sa modernom grafikom? Zvuči super u teoriji, ali imam utisak da je moglo biti bolje odrađeno, da nešto fali. Za mene Demolition Racer za PS1, a naravno i njegovo reizdanje No Exit za Dreamcast, ostaje najbolja igra kada su u pitanju car wrecking trkalice.
Te dve su stare ima li nesto novije?

A wreckfest je u stvari stari flat out
 
Preko emulatora. Uzmeš lepo Redream i teraš.

Grafika, pa ono, naravno da nije kao današnje igre, ali ako ti to nije toliko bitno, opet se možeš lepo zabaviti.


Postoji, zapravo, i PC verzija, ali ona je nalik na PS1 verziju; ona za Dreamcast je bolja.
Bilo koji flatout kao i wreckfest je bolji od ovoga. Ovo je prevazislo ne samo graficki vec i fizika je kao na fliperu
 
Pa, dobro. Ja mnogo volim tu igru, i iskreno, ne smeta mi što je fizika slaba. Naprotiv, kad je previše realistična, to može da te spreči da se dobro čukaš, što mi se često dešava u Wreckfestu.
 
Dragi Forumaši,
najbolji savet -dobiću ovde. Evo, šta me zanima: tražim neku igricu za PC (free online, ako je ikako moguće).
Volim strategije, ali bih neku MISTERIJU (ako može stršnu, horor - kao Silent Hill) sa rešavanjem zagonetki, problema i sa što manje pucačine.
Unapred hvala
 
Bugsnax

bugsnax-cover.cover_large.jpg


Vrlo simpatična igra u kojoj treba hvatati, tj. loviti kreature iz naslova koje su u obliku raznih vrsta hrane, a za svaku vrstu treba imati drugačiji pristup. I uz sve to postoji i dosta zanimljiva priča. Vredi probati, koliko god godina da imate.
 
Dragi Forumaši,
najbolji savet -dobiću ovde. Evo, šta me zanima: tražim neku igricu za PC (free online, ako je ikako moguće).
Volim strategije, ali bih neku MISTERIJU (ako može stršnu, horor - kao Silent Hill) sa rešavanjem zagonetki, problema i sa što manje pucačine.
Unapred hvala

Стижу обавештења за цитате.
Најбоље ти је да чекаш да Епик нешто удели џабе али сада мислим да дају Звездане ратове и можда неће скоро хорор.

ГОГ такође често дели старе наслове, пре месец дана сам узео Метро 2 део. Москва после нуклеарног рата.

Za citat se dobija obaveštenje. Besplatna horor igra, ne znam, ali imaš alien resurrection recimo, tu nema pucanja.

То је Епик дао џабе за празнике, не смем да играм иако сам скинуо.
 
Pozdrav, ja igram GTA 4 The Lost and Damned, to je DLC za GTA 4, po mom misljenju je jako zanimljiv DLC ikada. O cemu se radi, Vi upravljate karakterom Jonny Klebetzom (glavni lik) i Vi ste u bajkerskoj bandi The Lost MC. Kao svaka igrica, ima svoju pricu, ako zelite da napisem pricu, slobodno mi recite.
 

Back
Top