Šta devojka ili žena treba da urade da bi vas iznervirale

kebda:
pa recimo da je to pitranje na koje trenutno necu da vam odgovorim :oops:
ma koji bre klimaks aman zene.
zar vam stvarno delujem kao pacenik?

a da sam skoro flegma pa jeste i "ono" nas nedrma danima vec iznenada neocekivano napadne...
:wink:

da da koji "klinac" ili kako ste rekli tu bolest... ZAR VAM KEBDA I JA LICHIMO NA PITCHKOPATJENIKE? leleeee pa ako on nije... onda je sumnjiv... jel, ovo "Savremen Mushkarac" ili GERIJATRIJA I SAVETI???
:lol:
 
chokolada:
goodday:
gde mi je crna koshulja???
a ona:" :shock: koja crna"
:roll:
Da to je isto kao kada mu kazem mozes li mi molim te doneti maskaru (koju je video pre toga milion puta), a on se zagleda u mene kao tele :roll: , ode i vrati se sa sasvim desetom stvari! :roll: :lol:
:D :D :D Da znas da si u pravu....
Ili kad mu kazem da mi ispegla crnu suknju,a on mi donese ispeglanu crnu kosulju....i kaze :shock: :" Pa,zar nisi to trazila da ti ispeglam?!" :D :wink:
 
chokolada:
Yenki:
Zato sto garant neka sedi ispred ekrana i zapisuje sve ovo. Posle ce da izda knjigu "1001 nacin da iznervirate muskarca".
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Provalio si me yebote! :lol:

To sam zadnji put cuo od ribe kad sam imao 18 godina. NA ZADNJEM SEDISTU MOGA AUTAAAAA! :lol: :lol: :lol: :twisted:
A evo ti malo materijala za knjigu: Ako se popickamo a ona nije u pravu najvise mrzim kad se naduri!!! Cuti, napuci usta... "sta ti je?" "nista, smrc".
Nemoj mi se duriti, gadjaj me tanjirom u glavu, cupaj kosu, ostri sekiru al mi se ne duri! JOJ sad sam popizdeo!
 
chokolada:
goodday:
gde mi je crna koshulja???
a ona:" :shock: koja crna"
:roll:
Da to je isto kao kada mu kazem mozes li mi molim te doneti maskaru (koju je video pre toga milion puta), a on se zagleda u mene kao tele :roll: , ode i vrati se sa sasvim desetom stvari! :roll: :lol:

Zato sto je lakse da ti donesem prvo sto dohvatim nego da ti kazem da doneses sama 8)
 
Yenki:
A evo ti malo materijala za knjigu: Ako se * a ona nije u pravu najvise mrzim kad se naduri!!! Cuti, napuci usta... "sta ti je?" "nista, smrc".
Nemoj mi se duriti, gadjaj me tanjirom u glavu, cupaj kosu, ostri sekiru al mi se ne duri! JOJ sad sam *!
Jaoj, Jenki, pa opšte je poznato ko više voli da se duri. Hajde, molim te... :D
Pa, Miko, Pero, Žiko, šta ti je?
Zašto NE KAŽEŠ ako ti nešto smeta?
Ali KAAAAAAAAŽI...
Samo nemoj DA ĆUTIŠ...
Ali, šta da radim, kada dragi ne voli da se objašnjava... :lol:
Eto, možete i to dodati na spisak stvari koje vas nerviraju.
 
Lexa:
Yenki:
A evo ti malo materijala za knjigu: Ako se * a ona nije u pravu najvise mrzim kad se naduri!!! Cuti, napuci usta... "sta ti je?" "nista, smrc".
Nemoj mi se duriti, gadjaj me tanjirom u glavu, cupaj kosu, ostri sekiru al mi se ne duri! JOJ sad sam *!
Jaoj, Jenki, pa opšte je poznato ko više voli da se duri. Hajde, molim te... :D
Pa, Miko, Pero, Žiko, šta ti je?
Zašto NE KAŽEŠ ako ti nešto smeta?
Ali KAAAAAAAAŽI...
Samo nemoj DA ĆUTIŠ...
Ali, šta da radim, kada dragi ne voli da se objašnjava... :lol:
Eto, možete i to dodati na spisak stvari koje vas nerviraju.

Ako se duri onda to nije muskarac...
Ne znam za Miku, Peru i Ziku ali meni ne pada na pamet da se durim. Ako nesto nije u redu to se lepo kaze. Ako moze da se resi moze, ako ne, razlaz.
Moze da bude riba koliko hoce al nadamnom nece dominirati.
E kad ovako budu svi razmisljali bice manje problema.
 
Evo sugestija mojih gostiju:

-kada prestane da ćuti
-kada se plaši majmuna
-kada je nervira svež znoj muškarca
-kada leži na krevetu kao mrtva kobila , a želi seks
-kada te isteruje iz sobe jer ima da uči , a posle ide kod drugara i drugarica
-kad nezna kad joj je vreme
-kad uhvati u mašinu i bude dosadna kao proliv
-kad sluša savete solo opajdara , kako zadržati i ostvariti pravu ljubav
-kad kuka na svoju majku , a znaš da nesmeš ni da budeš za ni protiv.....tj. možeš ali je glupo....
 

Back
Top