Šta bi radio da saznaš da deca nisu tvoja?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.618
U visokoprofilnom brakorazvodnom slučaju koji je izazvao burne debate u Kini, muškarac se razveo od svoje žene nakon 16 godina kada je saznao da nijedno od troje dece koje je rodila tokom braka nije njegovo.

1710872848898.png


Šta bi ti radio da ti se tako nešto desi?
 
Nije to tako jednostavno. Deca misle da si im otac a onda im srušiš ceo svet
samo 💩 od čoveka može nakon 16 god. da odbaci decu koju je othranio. da se meni to desi, deca bi zauvek ostala moja deca, a od žene bi se razveo... osim u slučaju da ni ona nije kriva, da su nam deca u porodilištu zamenjena ili sl.
 
samo 💩 od čoveka može nakon 16 god. da odbaci decu koju je othranio. da se meni to desi, deca bi zauvek ostala moja deca, a od žene bi se razveo... osim u slučaju da ni ona nije kriva, da su nam deca u porodilištu zamenjena ili sl.
Како мислиш да остане поред деце када то подразумева да остаје и поред мајке (деце)?
А њу,врв,не може очима да гледа?
 
Jeste, ali više nije samo on u pitanju

Njega je zena lagala preko 16 godina, za to vreme je mogao da pronadje drugu zenu i da dobije svoju decu.
On je zrtva prevare i ne treba da ispasta zbog lazljive kurvetine. Deca nisu kriva ali nisu ni njegova dgovornost niti obaveza.
Druga prica bi bila da je ona imala dete kada su se upoznali.
 
Njega je zena lagala preko 16 godina, za to vreme je mogao da pronadje drugu zenu i da dobije svoju decu.
On je zrtva prevare i ne treba da ispasta zbog lazljive kurvetine. Deca nisu kriva ali nisu ni njegova dgovornost niti obaveza.
Druga prica bi bila da je ona imala dete kada su se upoznali.
On jeste žrtva prevare. Ne znam kako zakon gleda na to da li si obavezan da decu izdržavaš iako biološki nisu tvoja
 
On jeste žrtva prevare. Ne znam kako zakon gleda na to da li si obavezan da decu izdržavaš iako biološki nisu tvoja

Šta onda sa decom? Više me zanima šta onda ta deca treba da rade? Da traže druge i nove očeve iako su tog jednog čoveka držali za oca sve vreme? Mislim da treba nekoliko života da prihvate novu očinsku figuru, tim pre ako je on bio primeran i dobar otac.
Ona je napravila podvalu, ali ta deca imaju sad problem da svog oca vide kao ne-oca.
 
On jeste žrtva prevare. Ne znam kako zakon gleda na to da li si obavezan da decu izdržavaš iako biološki nisu tvoja
Aa, da si ti sudija i zakon, šta bi presudio? da plaća alimentaciju ili ne ?


Inače, od ispitivanih slučajeva u Srbiji, trećina dece nisu 'očeva' deca. ( trećini je biološki otac drugi ).
A, dotični kinez je dobio razvod i starateljstvo nad dve starije ćerke (koje nisu njegove).
A, gosn urednik to nije naveo, verovatno da bi mogao da malo manipuliše smerovima u kojima bi mogla ići tema .

Inače u takvim slučajevima, sud štiti decu.
 

Back
Top